Problem z 3G/HSDPA

  • 4 Odpowiedzi
  • 4871 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kpr

  • 4
Problem z 3G/HSDPA
« dnia: Grudzień 02, 2012, 12:52:57 »
Przepraszam, możliwe że temat był poruszany ale bardzo zależy mi na czasie, otóż od dzisiaj mam problem z siecią 3G/HSDPA,

zamiast normalnych ikonek G lub H na pasku u góry pojawiła mi się litera G na kratkowanym tle (szara szachownica) i w żaden sposób nie mogę teraz się połączyć z internetem, próbowałem zmieniać wszystkie ustawienia, konfigurowałem połączenia od nowa (Wizardem a nawet ręcznie), nawet przywróciłem całkowitą kopię (SPBackup sprzed roku) i po przywróceniu problem nadal występuje :/

Pewnie pomógłby HR ale nie moge tego zrobić ponieważ mam zainstalowany program, do którego niestety nie posiadam instalki..

System: WIndows Mobile 6.5pro
wersja ROM: eXperience PLK
radio: 1.13.25.24

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub miał podobny problem bardzo proszę o info..
pozdrawiam

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Problem z 3G/HSDPA
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2012, 13:13:02 »
Pewnie pomógłby HR ale nie moge tego zrobić ponieważ mam zainstalowany program, do którego niestety nie posiadam instalki..
A co to za program? Nie można do niego instalki znaleźć na sieci?

otóż od dzisiaj mam problem z siecią 3G/HSDPA,
zamiast normalnych ikonek G lub H na pasku u góry pojawiła mi się litera G na kratkowanym tle (szara szachownica) i w żaden sposób nie mogę teraz się połączyć z internetem,
Sprawdzałeś, czy połączenie z Twoim SIM-em działa w innym urządzeniu? Czy to po prostu nie jest chwilowy/lokalny problem Twojego konta/operatora?


Pozdrawiam,
Ł.O.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 13:24:06 wysłana przez lola »

*

Offline kpr

  • 4
Odp: Problem z 3G/HSDPA
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2012, 13:55:41 »
Niestety nie ma go w sieci, to jest program magazynowy, stworzony przez pewną firmę, mogę go oczywiście zainstalować ponownie, ale musiałbym dostarczyć telefon itp i będzie to niestety trochę trwało,

Tak kartę SIM włożyłem do innego telefonu i nie ma problemu 3G/HSDPA działa dobrze..

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Problem z 3G/HSDPA
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2012, 16:02:14 »
Niestety nie ma go w sieci, to jest program magazynowy, stworzony przez pewną firmę, mogę go oczywiście zainstalować ponownie, ale musiałbym dostarczyć telefon itp i będzie to niestety trochę trwało,
Trochę poza głównym tematem, bo niestety nie mam pomysłu, co może być przyczyną problemu, ale tak ciekawości - gdyby padł Ci dzisiaj telefon, to będziesz w stanie odzyskać dane zbierane na telefonie?


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline kpr

  • 4
Odp: Problem z 3G/HSDPA
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2012, 16:25:23 »
tak, dane wysyłałem na bieżąco poza tym robię backup, najśmieszniejsze że już zrobiłem HR i problem nadal występuje... także już chyba tylko serwis mi pozostaje, dzięki za zainteresowanie..

pozdrawiam