Polskie wersje ROMów

  • 106 Odpowiedzi
  • 72475 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Jacol84

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 08, 2009, 14:46:57 »
No i tak zrobię. Wieczorkiem wystawie ogłoszenie jak by był ktoś chętny to zapraszam :wink:

*

Offline gbetiuk

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD, HTC HD2, Omnia II, Nokia 5800
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 23, 2009, 12:28:03 »
Male pytanko numer P/N się zgadza lecz orginalnie mam rom 1.14.479 czy jezęli wgram tem rom nie będę miał problemów serwisie telefon kupiony w sklepie dystrybutor AB jeszcze na gwarancji
Napisane: Październik 23, 2009, 12:25:03
Male pytanko numer P/N się zgadza lecz orginalnie mam rom 1.14.479 czy jezęli wgram tem rom nie będę miał problemów serwisie telefon kupiony w sklepie dystrybutor AB jeszcze na gwarancji

*

Offline CrioX

  • Avatar - patrz Regulamin ("waga")
  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 23, 2009, 19:12:43 »
No i tak zrobię. Wieczorkiem wystawie ogłoszenie jak by był ktoś chętny to zapraszam :wink:
Ja tez narzekałem...cóż, można powiedzieć że narzekam nadal ;)
Ale jeżeli chodzi o funkcjonalną szybkość to znalazłem ją na hypnotiQ 1.8 ( wersja z Manilką 2.1 )

Mozna powiedzieć że daje radę...
Bo jeżeli chodzi o WM 6.5 + Manilla 2.5... to taki tandem mi nie odpowiadał kompletnie.

Zasadniczo wolę płynność niż wodotryski...
Ale to już każdy ma inaczej ;)

REGULAMIN! - rozmiar, waga

*

Offline wojtasbd

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 23, 2009, 19:20:08 »
Polecam również rom Bysia 5.1 Finale (6.5 + 2.1), prawie tak samo szybki jak 1.8 hypnotiQ
ROM : eXperience  9.4.1
Radio : 1.17.25.09

*

Offline CrioX

  • Avatar - patrz Regulamin ("waga")
  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 23, 2009, 19:32:10 »
Polecam również rom Bysia 5.1 Finale (6.5 + 2.1), prawie tak samo szybki jak 1.8 hypnotiQ
U mnie niestety krzaczył się niemiłosiernie :(
Właśnie z niego przeszedłem na hypnotiQ-a

A jeszcze wcześniej przeleciałem sobie wszystkie Experience od wersji 6 do 8 ;) Tak w gratisie...
Kazdy był z jakims defektem, dlatego odpusciłem nowości na rzecz płynności...

I choć jestem świadom ze żaden nie jest wolny od wad, obecny pasuje mi ( póki co ) pod to do czego akurat używam cegły  :ohreally:



REGULAMIN! - rozmiar, waga

*

Offline wojtasbd

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 23, 2009, 19:42:58 »
nie mogę tylko dorwać taskbara z hypnotiQ  :-|

jedyne co mi się nie podoba w hypnotiQ to winda 6.1 a tak poza tym pod względem szybkości i stabilności zajmuje 1 miejsce  :ok:

romy Bysia 7 i w gorę to masakra zamulacze i pożeracze baterii .. tylko dla lubiących zajmować się swoim hdekiem cały dzień :)
ROM : eXperience  9.4.1
Radio : 1.17.25.09

*

Offline Andro16

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 26, 2009, 20:21:06 »
nie mogę tylko dorwać taskbara z hypnotiQ  :-|

jedyne co mi się nie podoba w hypnotiQ to winda 6.1 a tak poza tym pod względem szybkości i stabilności zajmuje 1 miejsce  :ok:

romy Bysia 7 i w gorę to masakra zamulacze i pożeracze baterii .. tylko dla lubiących zajmować się swoim hdekiem cały dzień :)

 Jesli chcesz orginalne ikony ( windowsowe) to mam caba  ikony z paczką bysia również udostępniłem pozdrawiam:)

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 26, 2009, 21:23:46 »
A czy to nie jest tak, że wy wszyscy Menelki używacie? Mobile Shell doda ci skrzyyyy...... :) Z każdego sromu zrobi kawał szybkiego romu :)

*

Offline CrioX

  • Avatar - patrz Regulamin ("waga")
  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 27, 2009, 00:29:35 »
Ale ja HTC nabyłem tylko dla Menelki  :E :grin:
Używałem naprzemiennie i sie przegryźć nie mogłem, nie mój czas jeszcze  :proud:
REGULAMIN! - rozmiar, waga

*

Offline Andro16

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 27, 2009, 07:13:36 »
Witam mam do was pytanie 

 dokładnie chodzi mi o Rom Bysia Hypnotiq w Wersji  1.7 ale w 1.3 czy 1.8 jest to samo
Chciałbym zmienić ikony taskbara na te podstawowe tego właściwie dokonałem, ale nie dokońca otóż ikona stanu baterii nie zmienia się (tak jak by nie odświeża) i np. po podłączeniu Htc do komputera pojawia się wtyczka ładowania niestety po odłączeniu nie powraca do poprzedniego stanu ( ikony baterii) dopiero po wyłączeniu i włączeniu zmienia się z wtyczki na baterie, co do ikony samej baterii nie reaguje ona na spadek mocy i nie pokazuje się np. 1 kreska 2 tylko cały czas ful pomimo ze mocy w baterii zostało 40% myślę ze jest to spowodowane modyfikacją rejestru i ze w tych ikonach od bysia są modyfikowane Wartości samego pliku  phcanOverbmp.dll i tak np. jak wartości w normalnych plikach kończą się na ikonie baterii tam jest jeszcze 100 innych ikon przypisanych do każdego procenta myślę ze właśnie z tego powodu opisane wyżej ikony się nie zmieniają, bo nie ma tych wartości rozbudowanych edytowałem ten plik i same procenty mi nie przeszkadzają byle by reszta ikon była zmieniona niestety po zmodyfikowaniu tego pliku nie potrafię go podpisać a co za tym idzie nie chce się podmienić z oryginalnym plikiem windowsowym w tym wypadku Bysia, jeśli ktoś by mógł stworzyć jakiś plik z rejestrem, który to zmienia tak, aby te ikony procentowe nie Były brane pod uwagę lub podpisze mi ten plik byłbym naprawdę dozgonnie wdzięczny pozdrawiam i proszę o odpowiedz. ••Chyba ze wiecie jak rozebrać ten rom i wywalić tą paczke ikon, która się instaluje dokładnie po ustawieniach ekranu jakoś to mi nie daje spokoju na upartego mogłoby zostać, ale jeśli się da było by naprawdę super.••

Oto mój plik po edycji wystraczy go tylko podpisać :/  /pokaz/6461030---d158.html]http://[serwis zabroniony]/pokaz/6461030---d158.html

*

smokku

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 28, 2009, 12:30:59 »
Szukajcie, a znajdziecie.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=437307 Sekcja "Uninstalling" - masz podane co poprawić w rejestrze.

*

Offline Andro16

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 28, 2009, 20:12:35 »
Szukajcie, a znajdziecie.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=437307 Sekcja "Uninstalling" - masz podane co poprawić w rejestrze.

Dziękuje Ci bardzooo ajć jak sie ciesze wiedziałem ze cos z rejstrem przekombinowane;d a ja edytowałem ponad 100 plików  ile nerwów ile prob ile godzin a wystarczyło jedną wartość zmienć w rejstrze :D:D dziekujee jeesze raz

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Polskie wersje ROMów - jakby ktoś szukał...
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 20, 2009, 23:49:08 »
czy moze ktos umiescic ten rom na rapidshare bo caly czas mi zrywa lacze podczas sciagania tego romu z sunnysoft

Jak ktoś jeszcze potrzebuje :
http://rapidshare.com/files/275276876/ROM_BlackStone_HTC_WWE_EastEurope_1-56-479-0.zip
http://rapidshare.com/files/275279288/InterWrite_Blackstone_1.56.479.0.zip
Zainstalowałem ten ROM i nakładkę tak żeby zobaczyć jak to jest na oryginale i potem wróciłem do Bysiowego V9.3.1  Niby wszystko jest OK po powrocie na V9.3.1 ale przy starcie HD na ekranie pozostał mi napis SMART MOBILITY a zawsze miałem informację o procku,RAM, ROM,a wprawym dolnym rogu na czerwono info. jakie mam radio Itd. Co zrobić żeby było to z powrotem wyświetlane przy starcie HD? Zmieniłem ROM,zmieniłem RADIO i dalej to samo :-| Siedzę już 6 godzin i mam dość.  :kill: Może zna ktoś odpowiedź. Proszę o pomoc.

*

Offline stokrot

  • ***
  • 384
  • Sprzęt: htc leo
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 29, 2009, 10:42:56 »
Witam , mam pytanie czy pamięta może ktoś czy w tej nakładce inter write jest język niemiecki ,
bo wiem że jest kilka do wyboru ?

ps. wiem że  temat dotyczy polskich romów ale i też tej nakładki a nie chciałem zakładać nowego tematu

albo skąd pobrać stockowy po niemiecku ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 10:48:30 wysłana przez stokrot »

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch

*

Offline stokrot

  • ***
  • 384
  • Sprzęt: htc leo
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 29, 2009, 13:04:21 »
jak zawsze Bysio przychodzi z pomocą , wielkie dzięki !

*

Offline wal24

  • ***
  • 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Hobby
  • Sprzęt: HTC Touch HD, HTC LEO
Nowy ROM po polsku z dolną belką.
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 05, 2010, 18:02:00 »
Pojawił się nowy ROM do HD po polsku z dolną belką. Testuję, i można powiedzieć porządna robota.
http://forum.mobione.pl/index.php?topic=13247.0

Po??czone: [time]Maj 23, 2010, 15:33:58[/time]
Dla tych co mają dość angielszczyzny. Nowa wersja ROMu po polsku. Link wyżej.
 
 Żeby już nie kusiło kolejne sztuczne podbijanie wątków scalam z wątkiem o polskich ROMach (..k..l..m..n..)
Następna wersja wypieku KATwawy.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2010, 23:54:18 wysłana przez wal24 »
ROM: MeLoN-HD2_1.7 23152-3.14 PLK,  Radio: 2.15.50.14, HSPL: 2.08

*

Offline royal

  • ***
  • 420
  • Sprzęt: SPV M650, Toshiba G900,HTC TOUCH HD,HTC LEO,IPHONE
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 05, 2010, 15:52:26 »
Romik naprawdę super testuję go od tygodnia i chyba zostanie na długo na moim hadku.

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:45:17 »
hejjka mam prosbe przelecialem tematy i nie moge znalezc : chodzi mi o WM 6.5 Titanum PLK na HTC TOUCH HD jakis stabilny i najlepiej czysty
proszę  o pomoc ( tutaj lub na priv) jakis link pzdr :ok:

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 22, 2010, 19:48:26 »
Dzięki wielkie za fajne ROM-y.
Korzystałem ponad rok ze standardowego ROM-u + SPB, to mi się na początku całkiem podobało.
Az kupiłem okazyjnie Omnię Lite i...
no już prawie chciałem wystawić HD na Allegro. W takim odruchu desperackim prawie zajrzałem jeszcze tutaj
i podmieniłem ROM niby dla hecy na ROM od KATwawa.
Więc dzięki temu odkryłem nowe oblicze HD i przeprosiłem się z nim pewnie na dłużej, może nawet do czasu WM7.

Generalnie uważam, że WM jest zawsze dobre (Outlook, Office i media), natomiast podobnie jak w PC potrzebne jest dobre i z wygodna obsługa oprogramowanie. A jeszcze lepiej, jeżeli jest jak w gotowanych ROM-ach, gdzie nakładka i dodatkowe programy instalują się razem z systemem.
Wielkie dzięki dla KATwawa i innych kucharzy, których chociaż nie próbowałem, to uważam, ze robią fantastyczną i użyteczną robotę. I w ogóle ratują surowy, kanciasty i płytki soft telefonów HD :ok:
Dobrze, że konkurencja nie śpi... Omnia do mnie zachęcająco mruga diodą :wink:
HTC HD

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:49:29 »
Koledzy ma ktoś może rom z orange w wersji 1.56.69 plk
Prosze o Pomoc.
szukam poprostu oryginału polskiego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 22:53:14 wysłana przez Mc-Crash »

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:13:27 »
jak chcesz oryginalny ROM to ściągnij go stąd http://www.sunnysoft.com/htc/
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 21, 2010, 13:19:13 »
Poszukuje oryginalnego romu, ale niespolszczonego tylko po Polsku. Pomóżcie

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 21, 2010, 14:12:13 »
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 01, 2011, 23:20:12 »
poszukuje s/n od w/w telefonu z polskiego orange bo sam posiadam telefon z angielskiego. W celu ściągniecia romu z htc.com

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 02, 2011, 08:02:25 »
[..]
nie ma

Jest. Ale wgranie powoduje założenie simlocka na Orange. A kolega Mc-Crash niech sprawdzi pocztę. Pozdrawiam

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 02, 2011, 17:03:32 »
Bardzo dziekuje

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 02, 2011, 17:14:15 »
Nie ma za co. Niech służy dobrze  :ok:

Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 02, 2011, 22:50:07 »
Powiem ci że nie jest prawdą jakoby po wrzuceniu tego softu zakłada on simlocka, właśnie go wgrałem i działa świetnie. Jeszcze raz wielkie dzięki.

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Polskie wersje ROMów
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 03, 2011, 07:43:54 »
Dzięki za info. W takim razie koledze się tylko wydawało że nie ma locka. zanim wgrałem mu rom. Pzdr :ok:

Połączone: Luty 03, 2011, 08:05:59
Lub przywraca w urządzeniach które były z orange i miały wcześniej locka na orange. Bo on miał z orange pl i miał locka, następnie był zdejmowany a po jakimś czasie wgrany rom orange ze strony htc i lock jest on nowa. Miałem tak też kiedyś na spv m650 z ery. Wgranie romu brendowanego powodowało założenie locka na erę. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 08:05:59 wysłana przez andrus75 »