PDAclub.pl

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Blackstone => Wątek zaczęty przez: fyme w Sierpień 17, 2012, 20:48:35

Tytuł: MMS w romie Premium EDGE
Wiadomość wysłana przez: fyme w Sierpień 17, 2012, 20:48:35
Witam, jakiś czas temu w moim telefonie rezydował rom Premium EDGE, wg mnie był prawie idealny lecz miał jedną bardzo wielką wadę, mianowicie bardzo szybko rozładowywał baterię.
Obecnie mam Rom Energy i tu się pojawia moje pytanie.

Czy jest możliwość zmiany widoku sms/mms w Energy na taki jak był w Premium EDGE ?

Chodzi mi o to że jak w EDGE klikałem w Sense zobacz wiadomość mms to pokazywało mi od kogo jest mms a pod tym miniaturkę zdjęcia. Klikając w miniaturkę zdjęcie wyświetlało się na całym ekranie a pod nim 4 ikonki m.in. wstecz, zapisz. Niestety w Romie Energy nie jest już tak pięknie i klikając w mms pokazuje mi tylko od kogo mms i ikonę obrazka. Po kliknięciu w nią wchodzi się już w Windows i jest kolejna ikona którą trzeba kliknąć aby w końcu ujrzeć upragnione zdjęcie. Później tylko kilkanaście kliknięć i w końcu można zapisać plik. Strasznie to denerwujące zwłaszcza że bardzo podoba mi się Rom Energy(Energy.BLACKSTONE.29022.Sense2.5.Cookie.2.0.DinikGlass.Jul.04.)i chciałbym przy nim pozostać lecz dostaje sporo mmsów i to klikanie doprowadza mnie do szewskiej pasji. Niestety nie mam możliwości zrobienia zrzutu opisanej sytuacji w Premium EDGE ( musiałbym wrzucić go na telefon ) lecz mam nadzieje że wyraziłem się dość zrozumiale :)