(((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))

  • 425 Odpowiedzi
  • 156710 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

GrzegorzG70

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 31, 2009, 08:27:38 »
Jeszcze nie próbowałem wgram dzisiaj i zobaczę

*

Offline FRONC

  • **
  • 226
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 31, 2009, 20:31:51 »

Było by moło wiedzieć, która jest dokończona, tzn. taka w której nie ma już ŻADNYCH błędów.


To chyba nie realne bo to przecież WM czyli Windows Mobie  :grin:
Każdy Windows bez poprawek to denat, choć w porównaniu z symbianem to.... oddaje honory  :ok:

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #362 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:49:18 »
Witam ,mozesz mi powiedziec jak zainstalowac polskie menu do s720 mam program na kompie ale nie wiem jak go zaladowac na tel.

*

Offline bleid

  • 13
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #363 dnia: Kwiecień 03, 2009, 17:39:26 »
Jak ustawić zdiecie z albumu na tapete w romie V 1.53 - PL. Za cholercie nie moge tego znalezc

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Post usunięto
« Odpowiedź #364 dnia: Kwiecień 03, 2009, 22:24:46 »
Post usunięto
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2014, 17:12:22 wysłana przez kondziaq »

*

Offline bleid

  • 13
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #365 dnia: Kwiecień 03, 2009, 22:43:46 »
Podzienkował ślicznie za przypomnienie tyle razy to wklepywalem i sam nie wiem jak moglem zapomnieć jeszcze raz DZIĘX

*

Offline adamb123

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 6 L12, wystarcza...
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #366 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:05:51 »
Witam,
imho Bysio 1.52 jest najlepszy  :mrgreen:- 0 zwisów, działają wszystkie potrzebne mi programy, bateria ok.
Dzięki za super rom.

Bogdan

PS: PayPal >>>

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #367 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:44:58 »
Witam,
imho Bysio 1.52 jest najlepszy  :mrgreen:- 0 zwisów, działają wszystkie potrzebne mi programy, bateria ok.
Dzięki za super rom.

Bogdan

PS: PayPal >>>

Dzięki... dzis chyba będzie V5 ...fajny romik chyba wyszedł.. jak juz będzie zapraszam do zainstalowania.
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline bioly

  • **
  • 154
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja Galeria
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #368 dnia: Kwiecień 07, 2009, 11:54:50 »
Bysio to dawaj te wersje pińć
Copyright by bioly

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #369 dnia: Kwiecień 14, 2009, 18:18:55 »
Po podlaczeniu zestawu sluchawkowego i podejrzeniu WSPOMAGANIA AUDIO (korektor graficzny, itd.) nie jesty wyswietlany poprawnie, rozwijane pole nie znajduje sie we wlasciwym miejscu (przeniesienie z wersji przystosowanej do ekranow o mniejszej rozdzielczosci na WVGA ma swoje wady). Pozdrowienia

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #370 dnia: Kwiecień 18, 2009, 23:04:05 »
witam wszystkich ,mam problem z wgraniem romu bysia ,telefon htc touch hd ,otoz telefon jest z orange bez simlocka zakupiony w anglii,hard spl zrobilem poprawnie i sprawdzilem jest ok,ale przy wgraniu romu przez karte ,po zmianie pliku na BLACIMG.nbh i wylaczenia telefonu i ponownego wlaczenia z przyciskiem dolnym glosnosci wyskakuje kolorowy ekran ipowinien sie przelaczyc na bialy,i przelacza sie a po sekundzie wraca ponownie do kolorowego paska i na dole ukazuje sie komunikat serial ,no i co pozostaje mi tylko wyciagniecie baterii,prosze o pomoc bo juz glowa mi peka i niemam pojecia co robic,z gory dziekujea  :(

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #371 dnia: Kwiecień 19, 2009, 22:48:37 »
witam wszystkich
po wgraniu romu Bysia mam problem z video rozmowami tzn jak do kogoś dzwonię to on mnie widzi a ja niestety jego nie. Nawet samego siebie nie widzę w podglądzie. czy można to jakoś usunąć?

ogólnie romik super
pozdrawiam

*

robi6969

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #372 dnia: Kwiecień 20, 2009, 15:54:29 »
witam wszystkich ,mam problem z wgraniem romu bysia ,telefon htc touch hd ,otoz telefon jest z orange bez simlocka zakupiony w anglii,hard spl zrobilem poprawnie i sprawdzilem jest ok,ale przy wgraniu romu przez karte ,po zmianie pliku na BLACIMG.nbh i wylaczenia telefonu i ponownego wlaczenia z przyciskiem dolnym glosnosci wyskakuje kolorowy ekran ipowinien sie przelaczyc na bialy,i przelacza sie a po sekundzie wraca ponownie do kolorowego paska i na dole ukazuje sie komunikat serial ,no i co pozostaje mi tylko wyciagniecie baterii,prosze o pomoc bo juz glowa mi peka i niemam pojecia co robic,z gory dziekujea  :(

Proponuje najpierw zapoznac sie z tematem: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=123708.0

Pzdr

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #373 dnia: Kwiecień 26, 2009, 17:53:20 »
Hi,
Na początek czapka z głowy za niezłą robotę (V 1.53 - PL ). Siedzę, testuję i znalazłem mały problemik w kalendarzu. Otóż w funkcji kalendarza przejdź do daty... nie mogę zmienić roku. Miesiące oczywiście można zmienić normalnie, wszystko działa jak należy, jednak z wyborem innego roku zaczyna się problem a problem ten wygląda tak -  klikając na polu roku podświetla się to pole wyboru przez sekundę i znika podświetlenie.
Pozdrawiam

*

Offline dawpuc

  • **
  • 153
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #374 dnia: Maj 04, 2009, 14:33:49 »
1. Po wgraniu romu V1.53 pocket tak jakby sie bardziej rozgrzewal na dole kiedy uzywam wifi. ktos tak ma?

2. I jeszcze jedno. Jak wciskam ikony na TF3D czuc lekkie wybrowanie. Wylaczylem w opcjach, soft reset a wibracje dalej zostaly. jak to obejsc?

3. I najwazniejsze: po kliknieciu zdjecia w zakladce Zdjecia i Filmyi obroceniu pocketa zeby wyswietlal na calym ekranie,przez chwile jest dobrze a za chwile  zdjecie wraca do wczesniejszego ustawienia. Jak to obejsc?

EDIT: Punkt nr 3 rozwiazany. Wystarczy w rejestrze wyaczyc autorotacje.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2009, 18:40:32 wysłana przez dawpuc »

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #375 dnia: Maj 04, 2009, 19:07:32 »
1. Po wgraniu romu V1.53 pocket tak jakby sie bardziej rozgrzewal na dole kiedy uzywam wifi. ktos tak ma?

2. I jeszcze jedno. Jak wciskam ikony na TF3D czuc lekkie wybrowanie. Wylaczylem w opcjach, soft reset a wibracje dalej zostaly. jak to obejsc?

3. I najwazniejsze: po kliknieciu zdjecia w zakladce Zdjecia i Filmyi obroceniu pocketa zeby wyswietlal na calym ekranie,przez chwile jest dobrze a za chwile  zdjecie wraca do wczesniejszego ustawienia. Jak to obejsc?

EDIT: Punkt nr 3 rozwiazany. Wystarczy w rejestrze wyaczyc autorotacje.

ad. 1 Moim zdaniem wszczyscy tak maja
ad. 2 Zoabcz w programach czy masz tam program TouchBack lub tez  TouchResponse 
ad. 3  Nie wiem ..

:)
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline dawpuc

  • **
  • 153
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #376 dnia: Maj 04, 2009, 22:49:35 »
1.Co do grzania na dole; na oficialnym romie co mialem ORANGE z UK tak nie bylo. Nie wiem co jest. Jutro zmienie radyjko moze cos pomoze.
2. Nie mam ani TouchBack lub tez  TouchResponse  ale da sie z tym zyc.
3. Zmiana w rejestrze pomoga calkowicie

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #377 dnia: Maj 04, 2009, 22:58:54 »
1.Co do grzania na dole; na oficialnym romie co mialem ORANGE z UK tak nie bylo. Nie wiem co jest. Jutro zmienie radyjko moze cos pomoze.
2. Nie mam ani TouchBack lub tez  TouchResponse  ale da sie z tym zyc.
3. Zmiana w rejestrze pomoga calkowicie

a miales tak samo ustwione w trybie zasilania ???
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline dawpuc

  • **
  • 153
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #378 dnia: Maj 04, 2009, 23:08:08 »
Tak bylo tak samo.
Jutro wzuce twoj rom HTC-HD_ROM_V6_RC3_FINAL-PL zobaczymy czy bedzie tak samo.

Ale narazie musze powiedziec ze to najlepszy romik jaki mialem. Szybki, zero zwisow. Dobra robota

Ale powiem ze tkai splash screen http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=508556 by byl super w romie.
Jakos nie mgoe go wgrac. Pokazuje sie pasek wgrywania i stoi na 0%. Nic sie nie laduje. Tylko odlaczenie od usb i SoftReste pomaga.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2009, 23:11:22 wysłana przez dawpuc »

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #379 dnia: Maj 10, 2009, 09:25:40 »
Cześć wszystkim. To mój pierwszy post tutaj.

Zakupiłem niedawno HTC Touch HD, oryginalny wgrany na nim soft miał kupę błędów. Postanowiłem wgrać nowy, wgrałem Dutty's v2.9. Touch zaczął chodzić jak "muł" a z błędów kilka nadal pozostało. Wgrałem więc ROM z tej strony, konkretnie wersje 1.53. Touch ruszył jak by mu nitro ktoś "zapodał", wszystkie znalezione poprzednio błędy zniknęły. Ogólnie bardzo podoba mi się powrót do starego sposobu edycji kontaktów (znałem go z starego Kaisera). ROM jest prawie idealny (jak widać powiedziałem prawie). Niestety pojawił mi się jeden bardzo niemiły objaw. Chodzi o współpracę PDA z słuchawką BT. Kiedy telefon ma ją "podłączoną" nie można odebrać rozmowy bezpośrednio z aparatu, tzn można ale dźwięk kierowany jest wtedy w kosmos. To samo gdy po odebraniu rozmowy słuchawką BT wybiorę z telefonu opcję "wyłącz zestaw głośno mówiący", wtedy również milknie i słuchawka i telefon. Co "ciekawsze" później ten głos również pozostaje zawieszony w próżni i kiedy telefon dzwoni to pozostaje tylko wibracja, sygnału dzwonka już nie widać. Podobny objaw powstaje kiedy wyłączę słuchawkę, albo jest ona poza zasięgiem. Z funkcji telefonu nie da się wtedy korzystać.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim? i jak temu ew. zapobiec? Na tym forum czytałem że ktoś miał jakieś problemy z BT i jakaś starsza wersja załatwiała to, może tego powinienem spróbować?

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #380 dnia: Maj 10, 2009, 15:47:21 »
wgrałem ROM 1.52, BT działa prawidłowo...

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #381 dnia: Maj 16, 2009, 11:52:09 »
Panowie mam problem bo przed wczoraj nabylem Touch Hd i mam problem z videorozmowami-mam rom V 1.52-PL PLK  data pamieci rom 11/27/08 , wersja radia 1.09.25.14  i teraz chcialem sobie zmienic rom na ten nowszy V 1.53-PL bo moze w nim juz nie bede mial problemu z ta video rozmowa-tel mam nowy kupiony w komisie jest sprowadzony z zagranicy byl chyba w sieci orange i teraz nie wiem jak wgrac ten rom<nie moge znalesc jakiejs instrukcji krok po kroku czy wystarczy sciagnac ten rom V 1.53-PL i odpalic i wszystko???????????

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwiec 16, 2009, 09:29:48 »
Panowie mam problem bo przed wczoraj nabylem Touch Hd i mam problem z videorozmowami-mam rom V 1.52-PL PLK  data pamieci rom 11/27/08 , wersja radia 1.09.25.14  i teraz chcialem sobie zmienic rom na ten nowszy V 1.53-PL bo moze w nim juz nie bede mial problemu z ta video rozmowa-tel mam nowy kupiony w komisie jest sprowadzony z zagranicy byl chyba w sieci orange i teraz nie wiem jak wgrac ten rom<nie moge znalesc jakiejs instrukcji krok po kroku czy wystarczy sciagnac ten rom V 1.53-PL i odpalic i wszystko???????????

intrukcję jak to zrobić krok po kroku masz tutaj http://smartmobile.pl/jak-wgrac-polski-rom-do-htc-touch-hd  , jeśli będziesz miał jakieś problemy to proponuję poszukać na stronei xda-developers (tylko ang)


testuję v1.53 PL rom Bysia i już widzę blędy mianowicie po wysłaniu smsa wyskakuje taki dymek z potwierdzeniem, że sms został wysłany i jest przycisk do wyboru "odrzuć" a za chwilę dostaję smsa od "Administrator sieci" z kolejnym potwierdzeniem, że sms został wysłany, to drugie potwierdzenie powinno dać się wyłączyć jak wejdziemy w jakąś wiadomość -> menu -> opcje wiadomości -> tu powinniśmy odznaczyć "żądaj powiadomienia o dostarczeniu wiadomości" ale jak to odznaczę to za jakąś minute znowu jest zaznaczone, caly czas się samo zaznacza, po restarcie tel jest tak samo

tuż po wgraniu romu było dobrze, ale chyba jak się raz zaznaczy tą opcję "żądaj powiadomienia..." to potem nie da się tego odznaczyć

może ktoś mi powiedzieć jak wyłączyć oba potwierdzenia? czy trzeba czekać na kolejną wersję romu?

źle działa także autorotacja w albumie zdjęć, pierwsze zdjęcie się dobrze wyświetla po przekręceniu telefonu, a następne już nie bardzo...

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwiec 16, 2009, 09:39:35 »
Panowie mam problem bo przed wczoraj nabylem Touch Hd i mam problem z videorozmowami-mam rom V 1.52-PL PLK  data pamieci rom 11/27/08 , wersja radia 1.09.25.14  i teraz chcialem sobie zmienic rom na ten nowszy V 1.53-PL bo moze w nim juz nie bede mial problemu z ta video rozmowa-tel mam nowy kupiony w komisie jest sprowadzony z zagranicy byl chyba w sieci orange i teraz nie wiem jak wgrac ten rom<nie moge znalesc jakiejs instrukcji krok po kroku czy wystarczy sciagnac ten rom V 1.53-PL i odpalic i wszystko???????????

intrukcję jak to zrobić krok po kroku masz tutaj http://smartmobile.pl/jak-wgrac-polski-rom-do-htc-touch-hd  , jeśli będziesz miał jakieś problemy to proponuję poszukać na stronei xda-developers (tylko ang)


testuję v1.53 PL rom Bysia i już widzę blędy mianowicie po wysłaniu smsa wyskakuje taki dymek z potwierdzeniem, że sms został wysłany i jest przycisk do wyboru "odrzuć" a za chwilę dostaję smsa od "Administrator sieci" z kolejnym potwierdzeniem, że sms został wysłany, to drugie potwierdzenie powinno dać się wyłączyć jak wejdziemy w jakąś wiadomość -> menu -> opcje wiadomości -> tu powinniśmy odznaczyć "żądaj powiadomienia o dostarczeniu wiadomości" ale jak to odznaczę to za jakąś minute znowu jest zaznaczone, caly czas się samo zaznacza, po restarcie tel jest tak samo

tuż po wgraniu romu było dobrze, ale chyba jak się raz zaznaczy tą opcję "żądaj powiadomienia..." to potem nie da się tego odznaczyć

może ktoś mi powiedzieć jak wyłączyć oba potwierdzenia? czy trzeba czekać na kolejną wersję romu?

źle działa także autorotacja w albumie zdjęć, pierwsze zdjęcie się dobrze wyświetla po przekręceniu telefonu, a następne już nie bardzo...


Oktualizacji nie bedzie tego romu. Mozesz uzyc np hd tweak tam znajdziesz opcje ktorych szukasz

Nowsza wersja tego romu jest wersja ORANGE PL.. lub taka ORANGE trosze przerobiona moim raczkami ..sa na forum .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 16:18:26 wysłana przez Bysio »
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:34:43 »
pierwsze powiadomienie wyłączyłem tym HD Tweak, dzięki za pomoc :)    ale z tym trugim problemem nie mogę sobie poradzić bo cały czas zaznacza się opcja "żądaj powiadomienia o dostarczeniu wiadomości" nie dałoby się tego poprawić?

bo nie widzę innego dobrego romu z niepozmienianymi składnikami, a nie mogę wgrać Hard SPL, korzystałem z wielu poradników i nie mogłem sobie poradzić, a ten Rom można wgrać za pomocą USPL, a z tym dałem rade.

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwiec 20, 2009, 01:24:38 »
sciagnalem tego roma 1.53, zainstalowalem, wszystko dobrze, ale nie moge wlaczyc internetu (3g) Wyskakuje komunikat, ze jest problem. co zrobić?

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwiec 20, 2009, 02:33:54 »
ok ogarnąłem juz ta siec i tego neta - po prostu po HR jak wybralem Plusa, HTC jakims trafem wybral mBank. ale to pozniej da sie skorygowac. zas teraz jest taka sprawa, ze nawet po wylaczeniu wibracji w TF3D w ustawieniach to podczas dotykania na ikony wirtualne w nakladce, urzadzenie wibruje jak by ta opcja  byla wlaczona.... a nie jest ;p
v.1.53 - pl

Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwiec 20, 2009, 15:18:39 »
 :ok:
 Bysio .......... Czy jak mu wrzuce jakiś programik do auto rotacji to czy manila bedzie sie obracala w tryb poziomy


 pozdrowienia i szacunek....
Napisane: Czerwiec 20, 2009, 14:42:34
:ok:
 Tak wogóle to króry polski rom ma auto rotacje manili tak zeby dzialal jak nalezy i wyglądaj prawie jak oryginałczy duttys v3.9 ma nasz język??

pozdrowienia

Napisane: Czerwiec 20, 2009, 14:44:54
:ok:
 
 Bysio powiedz co musze zainstalowac na pc`ta zebym mógl sie zacząć bawić w przerobki romów???

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwiec 20, 2009, 17:32:06 »
:ok:
 Bysio .......... Czy jak mu wrzuce jakiś programik do auto rotacji to czy manila bedzie sie obracala w tryb poziomy


 pozdrowienia i szacunek....
Napisane: Czerwiec 20, 2009, 14:42:34
:ok:
 Tak wogóle to króry polski rom ma auto rotacje manili tak zeby dzialal jak nalezy i wyglądaj prawie jak oryginałczy duttys v3.9 ma nasz język??

pozdrowienia

Napisane: Czerwiec 20, 2009, 14:44:54
:ok:
 
 Bysio powiedz co musze zainstalowac na pc`ta zebym mógl sie zacząć bawić w przerobki romów???

Manila bedzie sie obracac, ale ona nie obsluguje tego trybu. To oznacza ze po przekreceniu tapeta bedzie nie na calym ekranie.
h y p n o t i Q 1.2 obsluguje autorotacje bez dodatkowych programow ..Manila 2.1
Jest watek z kuchnia.. wystarczy sciagnac i tyle

:)
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: (((((( ROM HTC HD V 1.52 - PL , V 1.53 - PL ))))))
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwiec 20, 2009, 18:34:37 »
W ROM-ach Bysia Manila jak i inne programy  pracują i wyświetlają się w poziomie  bardzo dobrze. Album ,Opera same bez  dodatkowej ingerencji obracają się po obrocie HD-eka.




Aby wyeliminować przypadkowe obracanie (wyciąganie z kieszeni i inne sytuacje,mam wgrany AE Button i tam do przycisku WIN (strzałka w lewo na obudowie-każdy przycisk ma 4 opcje) przypisaną mam  między innymi rotację ekranu, i obracam kiedy chcę i kiedy potrzebuję.Program płatny ale warty swojej ceny ,do tych kilku klawiszy HD-ka można przypisać mnóstwo potrzebnych operacji.
Można również poustawiać sobie programy do pracy Portrait lub Landscape bezpłatnym programem Gyrator 2
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2009, 19:02:16 wysłana przez Rajmek »