Zepsuty Touch HD

  • 4 Odpowiedzi
  • 9653 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zepsuty Touch HD
« dnia: Marzec 12, 2013, 16:51:16 »
Witam, właśnie dostałem od kumpla taki telefon. Problem w tym, że kiedy go kupił zaczął się bawić we flaszowanie (nigdy wcześniej tego nie robił) i oczywiście spartolił robotę :P. Telefon można włączyć, pokazuje się tylko pierwszy ekran z napisem "smart mobility" i dalej już nie idzie. Hard reset nie pomaga, telefon staje w wyżej wymienionym miejscu. Czy jest na to jakaś rada? Co mogło się w nim posypać? z góry dziękuję za odpowiedź!

PS dodam jeszcze, że komputer nie wykrywa telefonu kiedy go podłączam kablem (ale to chyba oczywiste). Jeszcze pytanie czy da się go naprawić pod windows 7?

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Zepsuty Touch HD
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2013, 17:31:35 »
Witam. Próbowałeś wprowadzać w tryb bootloader? Wgrywałeś (próbowałeś) wgrać z karty flash?

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Zepsuty Touch HD
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2013, 17:56:07 »
Prawdopodobnie wystarczy wgrać odpowiedni ROM. :P Trzeba zapewne wgrać jakiś odblokowany SPL i wtedy ROM dla modelu.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Zepsuty Touch HD
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2013, 18:00:54 »
włączyłem tryb bootloadera. Mam tam jakiś SPL-1.56.01 OliNex. wystarczy wgrać softa zgodnie z instrukcją?

Jeszcze jedno. Jeśli mam już wgrywać rom to jaki? Najlepiej jakiś najnowszy win6.5 (język może być angielski).

czy to będzie odpowiedni sofcik?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1719627
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2013, 18:07:09 wysłana przez tomacaster »

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: Zepsuty Touch HD
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2013, 18:59:11 »
Wgraj rom z karty i myślę że powinno wszystko śmigać. Nie wiem jaki rom bo już dawno nie mam tego sprzętu. Ja miałem Cloudy ma bazie wm 6.1 z sense 2.5. Trochę siedziałem na stonehenge. musisz sam popróbować. Pzdr