dobra jest taki motyw
START: Białystok - skrzyzowanie ulicy Produkcyjnej z Kleeberga Franciszka
KONIEC: Mońki ( tutaj moze byc centrum lub obojetnie co, bez znaczenia)
TRASA - Optymalna( tak zeby am skrecila w ulice Przędzalniana)
ok, a wiec jedziemy ze skrzyzowania produkcyjnej i kleebera do Moniek. Wjezdzamy na ulice przędzalniana i AM mowi, ze przede mna cos tam ponad 30km i kaze jechac prosto. Wszystko niby ok ale co z zakretem w prawo na koncu Przędzalnianej?(zaznaczylem czerwonym kolkiem) To nie jest zaden jakis skret w prawo o tak sobie, normalnie na koncu drogi stoi znak, zeby ustapic pierwszenstwa tym co jada na Szosie Ełckiej. Takze z przedzalnianiej mozna skrecac w lewo. Wiec moim zdaniem po wjechaniu na ulice przedzalniana AM powinna powiedziec za np. 800metrow( cos kolo tego ta ulica ma, nie wiem dokladnie) skrec w prawo a nastepnie powiedziec te 30km do celu.
Trasa "szybka" prowadzi do skrzyzowania Kleeberga z Szosa Elcka, ale kto jezdzi tamtedy to wie ze, bez sensu jechac dalej prosto do tego skrzyzowania jak mozna skrocic se ladnie przez przedzalniana.
Jakby ktos mogl niech luknie u siebie jak w DEMO pokazuje , czy zaraz na poczatku przedzialnianej wyskoczy zeby jechac prosto ponad 30km czyli prosto przez przedzialniana i w pola
Oczywiscie wyznaczona trasa jest prawidlowa na mapce ale program pokazuje strzalke prosto i Marzena mowi, ze 30km prosto. Tylko ze te 30km mam jechac na ulicy przedzalnianej. Fakt to skrzyzowanie jest w ksztalcie litery T( takie troche koslawe te T
) ale nie wiem wlasnie czy tak powinno byc jak to mowi AM czy inaczej.
Jak sie nie myle to samo jest w tomtom, identyczna sytuacja. Nie wiem czy to jakis bug czy tak powinno byc?
AM4.1 RC1
ps. taka wysnulem teorie, ze ta przedzialniana w stosunku do szosy elckiej tworzy dosc ostry kat i moze AM to klasyfikuje od razu przedzalniana jako juz szose elcka co dla mnie jest bez sensu o_X