Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.

  • 237 Odpowiedzi
  • 69573 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline mcglow

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Auro 2S, AM 6.15_EU
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 13, 2010, 16:32:47 »
Jakoś bardzo na około szukasz, ale nawet w ten sposób uzyskuję ten sam efekt jak wyżej.
Szukałem tak:
Menu-->Szukaj--> POI--> w pobliżu miejscowości --> zmień--> kraj (Francja)--> miasto (Montfermeil)--> wpisuję 'hot'--> wybieram: hotel (wszystkie)--> i mam listę jak pokazałem na screenie.

Ścieżka jest mniej ważna. Tą, przedstawioną przez Ciebie też próbowałem i ... nic z tego.
Mimo wszystko, dzięki bardzo, ale zbieram się do drogi i biorę 6.6.1 ze sobą. Pozdrawiam.

*

Offline chola

  • ***
  • 253
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 13, 2010, 17:42:36 »
Akurat dzisiaj oddano do ruchu zupelnie nową  obwodnicę Ropczyc. Ok. 4,5 km świezutkiego asfaltu. Budowano ją od sierpnia 2008, i miała być oddana już rok temu. Na mapie AM nie ma śladu po tej obwodnicy, a chyba można było wprowadzić ją i czasowo zablokować... teraz będziemy czekać na obwodnicę Ropczyć do następnego wydania map, albo jeszcze dłużej :(

Jeśli zgłosisz i wyślesz ślad, w grudniu powinna być w programie. 90% moich (i nie tylko moich) uwag do map pojawia się w następnym lub kolejnym wydaniu.
http://www.automapa.pl/?PEI=38149&article_id=47824
Co do blokowania nieoddanych odcinków dróg to jest różnie. Ostatnio widziałem kawałek drogi S3 (na północ od Gorzowa) już w mapach, ładnie poblokowany (choć poćwiartowany), czekający na swoje otwarcie przewidywane na grudzień.

*

Offline darekgra

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SmartGPS 760 Vision
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 13, 2010, 19:37:37 »

Jeśli zgłosisz i wyślesz ślad, w grudniu powinna być w programie. 90% moich (i nie tylko moich) uwag do map pojawia się w następnym lub kolejnym wydaniu.

potwierdzam dwa razy wysyłałem ślad nowych rond ok 2 tygodni przed wydaniem aktualizacji i było wszystko ładnie naniesione

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 13, 2010, 22:20:18 »
Wow! Nieźle! Mało kogo stać na to, żeby mieć 3 nawigacje ot tak - dla zabawy.
Ja też mam trzy - nie widzę w tym nic nadzwyczajnego  :P

*

Offline robertpiaty

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 13, 2010, 23:24:53 »
Proszę o potwierdzenie błędu.

Ustawiłem sobie własne profile prędkości:
- Wszystkie 160 km/h
- Autostrady 130 km/h
- Ekspresowe 110 km/h itd.

Wyznaczyłem trasę, która biegnie poza obszarem zabudowanym (wg. moich ustawień max 90 km/h) i od czasu do czasu przebiega przez obszar zabudowany (max 50 km/h). Odpalam demo trasy i "jadę". Poza obszarem zabudowanym pędzę 90 km/h, wjeżdżam w obszar zabudowany, a moje demo trasy nadal pędzi 90, pomimo że pojawił się znaczek obszar zabudowany a znak 50km/h "świeci się" na czerwono. Jeśli błąd się potwierdzi to podejrzewam, że może nieprawidłowo działać obliczanie przybliżonej godziny dojazdu do celu.

Przy okazji wyszedł jeszcze jeden błąd. Nawigacja wyznaczyła że na skrzyżowaniu mam jechać prosto a demo skręca w lewo i na nowo wyznacza się trasa  :E ale ten problem to już Pan Pikuś bo podczas jazdy samochodem raczej nikt nie odpala demo trasy.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 13, 2010, 23:35:47 »
Demo to tylko demo, działa na uproszczonych zasadach i nigdy nie uwzględniało terenów zabudowanych.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 13, 2010, 23:36:35 »
Poza obszarem zabudowanym pędzę 90 km/h, wjeżdżam w obszar zabudowany, a moje demo trasy nadal pędzi 90, pomimo że pojawił się znaczek obszar zabudowany a znak 50km/h "świeci się" na czerwono. Jeśli błąd się potwierdzi to podejrzewam, że może nieprawidłowo działać obliczanie przybliżonej godziny dojazdu do celu.

To nie jest błąd, tylko celowe działanie. W trybie demo prędkości są przyporządkowane do kategorii. Dzięki temu można np przetestować zachowanie AM przy przekroczeniu prędkości.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 14, 2010, 02:00:00 »
Jeśli zgłosisz i wyślesz ślad, w grudniu powinna być w programie. ...
A czasem wystarczy podesłać w miarę dokładny plan (jak się gdzieś znajdzie).
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Bilunia

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 14, 2010, 03:45:57 »
Jesli chodzi o numer wersji to pomine to sprawdzenie. Testuje AM od wersji planu dla W-wy  :evil: wiec rozrozniam wersje.
A nie testujesz jednocześnie na tej Omni, Garmin Mobile XT z GP Mapą (CNE) ?
Bo jeżeli tak, to masz przyczynę Twoich problemów :proud:
Tak mi się skojarzyło, kiedy wspomniałeś o Garminie
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2010, 03:51:04 wysłana przez Bilunia »

*

Offline mobilex

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad VIVO_S + AutoMapa Europe
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 14, 2010, 08:36:34 »
Cytuj
Jeśli zgłosisz i wyślesz ślad, w grudniu powinna być w programie. ...

A czasem wystarczy podesłać w miarę dokładny plan (jak się gdzieś znajdzie).
  Polecam programik http://www.google.com/earth/index.html aby zorientować się w terenie.

Można tam oglądać także zapisaną trase w nawigacji wcześniej przekonwertowaną do .kml

*

Zachu

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 14, 2010, 09:33:02 »
A czasem wystarczy podesłać w miarę dokładny plan (jak się gdzieś znajdzie).
Możesz podesłać: DK4
Jeśli tak to rysują to później nie ma się co dziwić że klei do serwisówek. Chyba że na otwarcie tylko żeby się pochwalić a następnie weryfikują.
mobilex googla to co najwyżej wojnę można wywołać ;

*

Offline robertpiaty

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 14, 2010, 10:28:10 »
Demo to tylko demo, działa na uproszczonych zasadach i nigdy nie uwzględniało terenów zabudowanych.
Poza obszarem zabudowanym pędzę 90 km/h, wjeżdżam w obszar zabudowany, a moje demo trasy nadal pędzi 90, pomimo że pojawił się znaczek obszar zabudowany a znak 50km/h "świeci się" na czerwono. Jeśli błąd się potwierdzi to podejrzewam, że może nieprawidłowo działać obliczanie przybliżonej godziny dojazdu do celu.

To nie jest błąd, tylko celowe działanie. W trybie demo prędkości są przyporządkowane do kategorii. Dzięki temu można np przetestować zachowanie AM przy przekroczeniu prędkości.

Dzięki za wyjaśnienie. Póki co nie wybieram się nigdzie i nie mam możliwości przetestowania AM w akcji.

Wstępne testy, na razie tylko na demo tras, wskazują, że... AM 6.6.2 ma szansę być jedną z lepszych wersji od czasu AM 6.2 (od tej wersji ją używam).

*

Offline morette

  • ****
  • 630
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 hypnosis V.12_3.14_F; Samsung Galaxy S III
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 14, 2010, 13:58:09 »
Cytuj
Ja jakoś od ponad roku jeszcze nie defragmentowałem (nie formatowałem) karty, instaluje różne programy w tym AM i niegdy nie miałem problemów, które miały by wskazywać na usterkę AM związaną z fragmentacją danych na karcie.
HTC HD2 + SD16GB

Potwierdzam takie samo urządzenie i taka wielkość karty.
Instalacja zawsze od nowa tz. katalog z aktualna AM zostaje zmieniony na inna nazwę a nowa AM instalowana od początku.
Auto Mapa 6.10.0(1714)/Europe 1206  włączone korzystanie z LD
Android Auto Mapa - Samsung Galaxy S III

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 14, 2010, 17:51:41 »
Nowe Smart Routes z dnia 12.11 do pobrania

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 14, 2010, 18:06:44 »
A nie testujesz jednocześnie na tej Omni, Garmin Mobile XT z GP Mapą (CNE) ?
Bo jeżeli tak, to masz przyczynę Twoich problemów :proud:
Tak mi się skojarzyło, kiedy wspomniałeś o Garminie
Nie. Mam oddzielne urzadzenie Garmin Nuvi 1350 z City Navigator EU. Jezdze na dwoch jednoczesnie dla porownania ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2010, 19:13:40 wysłana przez ererce »

*

Offline Wookash82

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P560
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 14, 2010, 19:14:55 »
dzis zrobilem z 6.6.2 ponad 200 km Start Ruda Sl przez A4 - Bielsko - Szczyrk - Wisła - Ruda Sl z zalaczonym profilem predkosci Zaraz po zjezdzie z DW 925 na A4 kazala zjechac na stacje SHELL i wjechac znow na A4  :mysli: W polowie drogi na prostym kawalku trasy Marzenka stwierdzila ze jestem poza trasa  :ohreally: W drodze powrotnej tez sie to pojawilo Przy zalaczonym profilu predkosci AM nie zawsze uwzglednia go w wyznaczaniu tras i zamiast DK prowadzi miejskimi Mialem tak w drodze powrotnej przed Mikołowem Z DK 81 kierowala na ul 22 Lipca potem na DK44
Najwieksze zastrzezenia w tej wersji mam tylko co do profilu predkosci Bo juz pare razy sie z tym spotkalem w trasie

Ostrzeganie o POI: pare razy nie bylo Marzence sie zapomnialo ostrzec Potwierdzam brak ostrzezen o suszarkach
A tak ogolnie wszystko ok
APR jezeli jest to pokazuje poprawnie

« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2010, 19:28:02 wysłana przez Wookash82 »
Proste są dla szybkich samochodów, Zakręty są dla szybkich kierowców...

AutoMapa 6.10.0

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 14, 2010, 21:34:36 »
Nowe Smart Routes z dnia 12.11 do pobrania
Fatalne dane Smart Routes. Trasy niczym z kosmosu.  :-|
Aż starch pobierać koleje aktualizacje.....

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 14, 2010, 22:20:07 »
Beta podaje jakieś przedziwne prędkości dopuszczalne na odcinkach. Na DK9 w z Radomia w kierunku Rzeszowa są odcinki o dopuszczalnej prędkości 30 a nawet 20 km/h  :O

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 14, 2010, 23:02:21 »
DK8 wjazd do Warszawy w profilu ma zaszyte 20km/h powinno być 100km/h miejscami 70km/h. Wg mnie błąd nie powinien pojawić się nawet w becie, zwłaszcza że w 6.6.1 jest poprawnie.

*

Bilunia

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 14, 2010, 23:10:32 »
To co piszecie tłumaczy, dlaczego AM tak często wyznacza trasy drogami "krajoznawczymi". Bo na nich albo nie ma danych traffikowych, albo są wyższe od tych, które wymieniacie (20-30 km/h)

*

Offline jetsf

  • ***
  • 365
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 2,WM6.5, AM6.12.EU, BT-Q1000XT, GS2 ws 4.0.4
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 14, 2010, 23:30:23 »
A ja mam problem z rejestracją:

Polska: nie można połączyć się z serwerem rejestracyjnym.
Możesz podać inny numer licencji lub zakończyć instalację i spróbować zainstalować na innym urządzeniu/karcie.

Na stronie AutoMapy sprawdzałem ważność mojej licencji i jest jak byk, że do 3 listopada 2011. Niedawno przedłużałem.

Czy ktoś ma podobny problem?
Wysłałem maila do supportu.
Próbowałem nawet na czystej sformatowanej karcie i to samo. Zmieniałem operatora internetowego i nie pomogło.

Może ma ktoś jakiś pomysł?
Mam podobny problem z AM EU z instalacją na PC - problem z rejestracją.
Miesiąc temu kupiłem drugą licencję na PC.
AM 6.6.1 zainstalowała się bez problemu, a beta 6.6.2 nie chce się zarejestrować.
W związku z tym mam pytanie:
Czy wersje beta dają się instalować na PC ?

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 14, 2010, 23:32:24 »
A czemu miałyby sie nie dać?
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 14, 2010, 23:41:01 »
DK8 wjazd do Warszawy w profilu ma zaszyte 20km/h powinno być 100km/h miejscami 70km/h. Wg mnie błąd nie powinien pojawić się nawet w becie, zwłaszcza że w 6.6.1 jest poprawnie.

Masz na myśli wjazd od Janek? Jeśli tak, to ile razy jadę tą trasą, to stoję w korku więc IMO dane są prawidłowe...
Lepiej sobie wjechać przez Konstancin i Puławską...
--
twinsen

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 15, 2010, 02:24:25 »
Mam podobny problem z AM EU z instalacją na PC - problem z rejestracją.
Miesiąc temu kupiłem drugą licencję na PC.
AM 6.6.1 zainstalowała się bez problemu, a beta 6.6.2 nie chce się zarejestrować.
Ja mam dokładnie taki sam problem. Wraz z supportem AM znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu, ale połowiczne. W moim przypadku (może u Was jest tak samo) komputer (laptop) w zależności od uruchomienia przyjmuje dwie różne wartości, które są odczytywane przez AM i porównywane czy są zgodne z aktualną licencją. Jak się uda to mapa się ładuje, a jak nie, to musiałem restartować PCta i następna próba sprawdzania czy mapa się załaduje. Za 4, 5 razem mapa się ładowała  :grin:

Rozwiązaniem jest zainstalowanie dwóch oddzielnych map. Po poprawnym zarejestrowaniu jednej mapy, support zwolnił licencję i jak wyskoczyło, że mapa nie może wczytać, to NIE REJESTROWAĆ, tylko załadować tą drugą mapę i wtedy ją zarejestrować. Następnie w zależności jaką wartość potrzebuje AM do odczytania licencji ładuję jeden lub drugi zestaw map  :grin:

Problemem tylko jest to, że przy każdej nowej wersji programu muszę prosić o zwolnienie licencji, aby drugi zestaw map się uruchamiał.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 02:27:00 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 15, 2010, 07:50:02 »
DK8 wjazd do Warszawy w profilu ma zaszyte 20km/h powinno być 100km/h miejscami 70km/h. Wg mnie błąd nie powinien pojawić się nawet w becie, zwłaszcza że w 6.6.1 jest poprawnie.

Masz na myśli wjazd od Janek? Jeśli tak, to ile razy jadę tą trasą, to stoję w korku więc IMO dane są prawidłowe...
Lepiej sobie wjechać przez Konstancin i Puławską...

nie miałem na myśli danych traffikowych a ograniczenie prędkości

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 15, 2010, 08:53:15 »
Masz na myśli wjazd od Janek? Jeśli tak, to ile razy jadę tą trasą, to stoję w korku więc IMO dane są prawidłowe...
Lepiej sobie wjechać przez Konstancin i Puławską...

nie miałem na myśli danych traffikowych a ograniczenie prędkości

To po pierwsze, a  po drugie w sobotę około 20 godziny wjeżdzałem spokojnie ze średnią prędkością +/- 60 km/h, tylko światła stopowały. Więc nie zawsze.

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 15, 2010, 08:59:44 »
(ciach...) Problemem tylko jest to, że przy każdej nowej wersji programu muszę prosić o zwolnienie licencji, aby drugi zestaw map się uruchamiał.

A nie prościej jak autorzy poprawią skopany algorytm rozpoznawania komputera?  :E

*

Offline sp4jkk

  • ***
  • 322
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.odkurzacze.elk.pl
  • Sprzęt: HTC ONE V, Nokia E51 i E52
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 15, 2010, 09:29:43 »
A ja mam problem z rejestracją:

Polska: nie można połączyć się z serwerem rejestracyjnym.
Możesz podać inny numer licencji lub zakończyć instalację i spróbować zainstalować na innym urządzeniu/karcie.

Na stronie AutoMapy sprawdzałem ważność mojej licencji i jest jak byk, że do 3 listopada 2011. Niedawno przedłużałem.

Czy ktoś ma podobny problem?
Wysłałem maila do supportu.
Próbowałem nawet na czystej sformatowanej karcie i to samo. Zmieniałem operatora internetowego i nie pomogło.

Może ma ktoś jakiś pomysł?
Mam podobny problem z AM EU z instalacją na PC - problem z rejestracją.
Miesiąc temu kupiłem drugą licencję na PC.
AM 6.6.1 zainstalowała się bez problemu, a beta 6.6.2 nie chce się zarejestrować.
W związku z tym mam pytanie:
Czy wersje beta dają się instalować na PC ?

Witam, dostałem maila od supportu AM  ale on nic nie wniósł.
Spróbowałem rejestracji na innym komputerze i poszło.
Na pierwszym miałem Win7 a na drugim XP. Może to miało znaczenie?
Wyłączałem wszystkie firewalle, antyvirusy i nic nie pomagało. Dopiero na XP poszło.

Ale wgrałem 6.6.1 wersję, bo na 6.6.2 beta na moim Larku 50.2 dziwne rzeczy się działy i beta nie działa.
Do supportu już drugi raz nie pisałem, bo spodziewam się odpowiedzi "urządzenia Lark nie wspieramy". Więc nie potestuje z Wami tej bety, a szkoda.
SPV M3100 był, był Samsung Omnia. Była Omnia jest Nokia E51 i E52 oraz HTC ONE V. Do nawigacji jest Lark 50.2.

*

Offline piona

  • ***
  • 358
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 15, 2010, 18:00:53 »
Nie wiem czy jest możliwość w tej czy następnej wersji ale dziś przy wklepywaniu adresu doszedłem do wniosku, że przydałaby się w AM taka użyteczność: po wybraniu adresu a przed wyznaczeniem trasy pokazałoby się okienko na np dwie sekundy z wybranym adresem. Wpisywałem dziś kilka razy adres bo nei byłem pewny czy dobrze zaznaczyłem. Okazało się , że wpisałem pierwszy raz źle i dobrze, że mnie coś tknęło i sprawdziłem.
piona

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 15, 2010, 19:17:37 »
Jest błąd. Po wybudzeniu z uśpienia mojego n560 przy przeliczaniu trasy i pytaniu o to, ekran nachodzi na przyciski OK/Anuluj. Na ślepo przyciski działają.
--
twinsen