0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mam prośbę. sprawdźcie mi na nowych mapach czy na trasie Oława - Oleśnica przez Jelcz Laskowice jest dalej błąd że nawet na szybkiej zamiast jechać główną ulicą nagle wrzuca kierowcę w osiedle domków jednorodzinnych bo uważa że będzie szybciej.jezdze tamtedy czesto i w koncu pomyslalem ze moze przetestuje automape i zobaczymy ktoredy mnie prowadzi... szczerze mowiac. dobrze ze sie nigdzie nie spieszylem i humor mi sie poprawil.dodaje screena...na niebiesko oczywiscie trasa automapy ktora nie wiadomo z jakich przyczyn kaze mi zjezdzac zaraz za wiaduktem poprzez pola działkowe i osiedle domków jednorodzinnych (masa progów zwalniających, auta zaparkowane na ulicy - koszmar), zamiast puścić mnie na wprost tak jak jeżdżą wszyscy i nawet trasa znakami jest tak oznaczona (co zaznaczyłem na czerwono)wybaczcie za jakość. nie miałem za bardzo jak screena zgrać w biurze
nie wiadomo z jakich przyczyn kaze mi zjezdzac zaraz za wiaduktem poprzez pola działkowe i osiedle domków jednorodzinnych (masa progów zwalniających, auta zaparkowane na ulicy - koszmar), zamiast puścić mnie na wprost tak jak jeżdżą wszyscy
Podobne kreski mialem na A2 zaraz za Strykowem jadac w strone Konina, luk mi sciął, ale nyslalem ze tam ma by
faktem jest to, że szybko te testy zostaną zakończone
Poza tym jak mozesz dopisz ze Mateczny nie jest juz rodem tylko zwyklym skrzyzowaniem!
Już można pobierać wersję 3w ze strony AM
Wszystkie opisane przez Ciebie poprawki zostały wprowadzone. Może później, jak będę miał trochę czasu, wrzucę screeny.
Przypominam się o te screeny które prosilem wyżej Z góry dzięki
O to chodziło?
A ja mam taki problem i nie mam konceptu jak to zmienic wiec jesli moza to prosze o pomoc. Otoz od (chyba) zainstalowania najnowszej wersji po zjechaniu z trasy automapa nie wyznacza mi wogole nowej trasy. Poprzednia wersja to robila, a ta nie chce. Nie wiem czy to blad programu, zle ustawienia czy tez cos innego - macie moze pomysl?Bede wdzieczny za pomoc.
chciałbym zobaczyć czy jest numeracja
Mam do was pytanie czy moglibyście zrobic zrzut ekranu z maksymalnym zoomem w tej wersji automapy Miasto Złotoryja Dolnyśląskulica 1 Kaczawskaulica 2 Wojska Polskiego 10chciałbym zobaczyć czy jest numeracja dzięki z góry za pomoc
Odznaczenie (wyłączenie) opcji "Czytaj port w oddzielnym wątku" w ustawieniach GPS zlikwidowało wieszanie się sprzętu w związku z włączaniem i wyłączaniem odbiornika GPS i aplikacji w nietypowy sposób - tyle moge napisać publicznie :-)Prawde mówiąc niewiele mi mówi ta opcja ale wiem, że doszedłem przyczyny swoich problemów (przynajmniej tych)Pozdrawiam[/img]