AM w tym miejscu kazała skręcić w lewo, z mostu prosto na autostradę.
Niestety,to częsty błąd w AM. Pamietajmy,że mapa jest rzutem z góry więc nie zawiera trójwymiaru. Konkretnie jednego z nich jakim jest wysokość. Wyjaśnię:częste są błędy zaznaczania skrętu w drogę,która na mapie jest skrzyżowaniem i rzeczywiście się krzyżuje,ale nie w poziomie,tylko w pionie( np.wiadukt) U siebie miałem przypadek,w którym droga miała status zamknięty tzn. była to ślepa ulica,która kończyła się nasypem wiaduktu,na który można było wejść po schodkach,ale nie autem wjechać,ponieważ różnica wysokości wynosiła np.4 lub 5 metrów. Ponieważ koniec asfaltu drogi na dole wypadał patrząc z góry jakieś dwa metry od drogi na górze, więc twórca AM obie połączył i utworzył krzyżówkę, która nie istnieje (czołgiem może by i wjechał). Albo miałem przypadek w której droga została przecięta na dwie części, bo przegradzała ją na środku kamienica. Teoretycznie ma to sens,tylko,że w tym przypadku kamienica miała w swej centralnej części tunel którym auta pod nią przejeżdżały normalnie asfaltową drogą(wiele jest takich budynków). I wyznaczała karkołomne objazdy.
Jak będę miał screena,to pokażę o co chodzi.