Czyli, kurierzy używają AM? Bo w pozostałych aplikacjach nawigacyjnych jest OK.
Sprawa jest chyba ewidentna, jeśli prawidłowo (w sposób oczywiście zrozumiały) zgłaszałeś, to powinni to poprawić.
Dodajmy, że chodzi tu o jakieś 10 budynków. Bo "całe osiedle" jest sformułowaniem nieco na wyrost.
tak z mojej strony to symantyczne naduzycie, ale o dziwo, musze na duzy plus pochwalic algorytm wyznaczania tras. reszta wg mnie w tym programie AM 6 to wodotryski ktore wrecz utrudnily dla mnie korzystanie z AM6 (dlatego jezdze na 5.5.3), bo traffic za granica - hm no tam jest TMC, dlatego wysilki nad trafficiem to para w gwizdek gdyz w czasie jazdy te dane nie beda rzeczywiste - dla mnie jest to chybiony pomysl. na obszar polski moze tak. ale jesli jezdze za granica sporo - to zbedny bajer wole TMC.
dlaczego nie moge miec 4 aktualizacji map do danego programu?, tylko skoro sie pojawiaja nowe mapy to musi byc nowy program. ile razy bylo parcie ze z nowymi mapami jest niedopracowana nowa wersja AM. czlowiek z wiekiem potrzebuje stabolnosci/pewnosci. jesli chca to niech zrobia 1 raz do roku zmiane programu ale solidna a nie kolejne wersje co miesiac. nie kazdy ma czas czy jest "maniakiem" i bedzie posiwecal swoj czas na kolejsne dostosowywanie programu do tego co mial. w AM6 umiem sie pozbyc tego badziewnego drzewa hierarchicznego ale nie umiem sobie poradzic aby pamietal tak jak w 5.5.3 czy starszych ostatnich kategorii POI w prowadz do POI.
co do map - tutaj zastrzezen duzych nie mozna miec, rzeczywistosc w kraju sie zmienia szybko, badz jaki pomysl na dzien ma zarzadca drogi. mapy w europie takze nie sa aktualne - lecz to sa bledy mniejsze ilosciowo niz w polsce . no i pierwsza zasada nie wierzyc nawigacji tylko uzywac jako wspomagania aby nie wjechac do wody co sie juz slyszalo.