Instalacja AM Beta 6. x bez kasowania wcześniejszej wersji 5.5.3?? Czy da się??

  • 3 Odpowiedzi
  • 3817 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline morette

  • ****
  • 630
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 hypnosis V.12_3.14_F; Samsung Galaxy S III
Witam

Czy istnieje możliwość zainstalowania AM beta 6 na PDA bez kasowania wcześniejszej wersji?
Nie chciałbym rezygnować i usuwać wersję 5.5 bo dużo podróżuje i korzystam z POI i potrzebny mi sprawdzony program.
Jednocześnie chciałbym potestować wersję beta.
Niestety nie mogę zainstalować programu np. na innej karcie pamięci ponieważ HTC Diamond nie ma czytnika.

Czy istnieje jakaś opcja na to.

(jestem legalnym użytkownikiem AM)
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 19:43:38 wysłana przez morette »
Auto Mapa 6.10.0(1714)/Europe 1206  włączone korzystanie z LD
Android Auto Mapa - Samsung Galaxy S III

Odp: Instalacja AM Beta 6. x bez kasowania wcześniejszej wersji 5.5.3?? Czy da się??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2009, 19:50:01 »
Zmień nazwę folderu z automapą np. na 5.5.3Automapa EU, zainstaluj betę a w każdej chwili wrócisz do poprzedniej wersji poprzez przywrócenie starej nazwy.

Generalnie beta chodzi dobrze, na razie mało przejechałem kilometrów ale wydaje mi się, że trasy wyznacza lepiej.
Jedyny problem dla mnie to nowe drzewo POI, trudno mi się przyzwyczaić, i nie wszystkie swoje ikony daje się podmienić.

« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 19:56:19 wysłana przez lemur36 »

*

Bilunia

Witam

Czy istnieje możliwość zainstalowania AM beta 6 na PDA bez kasowania wcześniejszej wersji?
Nie chciałbym rezygnować i usuwać wersję 5.5 bo dużo podróżuje i korzystam z POI i potrzebny mi sprawdzony program.
Jednocześnie chciałbym potestować wersję beta.
Niestety nie mogę zainstalować programu np. na innej karcie pamięci ponieważ HTC Diamond nie ma czytnika.

Czy istnieje jakaś opcja na to.

(jestem legalnym użytkownikiem AM)

Zrób sobie kopię dotychczasowego folderu AutoMapa EU i nazwij ją np. AutoMapa EU 5.5.3.
Następnie możesz zainstalować v.6
V.6 nadpisze Ci tylko  folder nazwany AutoMapa EU zachowując wcześniejsze ustawienia. Gdybyś chciał do podróży skorzystać z 5.5.3, wystarczy pozmieniać nazwy folderów. Skrót pulpitowy zawsze uruchamia zawartość folderu nazwanego AutoMapa EU. Zwróć uwagę, by mapa dot. danej wersji była wewnątrz folderu, a nie poza nim, by Ci jej nie nadpisało.
To chyba rozwiązuje Twoje wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2009, 16:44:26 wysłana przez Bilunia »

*

Offline morette

  • ****
  • 630
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 hypnosis V.12_3.14_F; Samsung Galaxy S III
Dzięki serdeczne działa :)
Auto Mapa 6.10.0(1714)/Europe 1206  włączone korzystanie z LD
Android Auto Mapa - Samsung Galaxy S III