Wczoraj robiłem trasę Katowice - Tychy - Zawiercie - Radom oraz Radom - Miechów - Tychy - Katowice.
Mapa prowadziła w zasadzie bezproblemowo po przebudowach i nareszcie nie kazała wbijać się w Kielce.
Uwagi trzy:
- co około pół godziny następowało ponowne przeliczanie trasy nie wiedzieć czemu (mam na razie ustawione każdorazowe pytanie o przeliczanie dlatego zauważyłem te zjawisko)
- w drodze "tam" znienacka przeskoczyła godzina. Nie wiem czy i jaki to miało wpływ na wyznaczanie trasy. By może wiąże się to w jakiś sposób z tym częstym przeliczaniem trasy. Nie zauważyłem jednak, by godzina na nawigacji się przestawiała...
W drodze powrotnej godzina pokazywana była poprawna, przeliczanie jak wyżej.
- program mi się zawieszał w przypadku usypiania programu przyciskiem.
W zasadzie to wszystko. Program działał do bólu stabilnie, przed wyjazdem pobrał bez problemu dane z Miplo. Jak na betę jestem pozytywnie zaskoczony.
Edyta:
Darku - skopiowałem, uruchomiłem i... nuda :/ Wszystko działa, nic się nie wiesza, wygląd jak zawsze fajny... Kurcze nawet ponarzekać nie ma na co... A poważnie, wielkie dzięki Darku. Zawsze można na Ciebie liczyć
Przy okazji małe pytanie. Czy trzeba kopiować ten plik do katalogu Data Files?