Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte

  • 104 Odpowiedzi
  • 31883 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 24, 2009, 14:51:03 »
 Legalny  betatester lub nie. Chyba producent sam powinen dbać o swoje interesy. Po prostu Ci co nie są betatesterami nie mogliby zarejestrować wersji beta i sprawa rowiązana. Czemu tego nie ma?
 Ale jak nie jesteś betatesterem i masz zainsalowaną bete, prześlesz jakąś uwage to Ci nawet podziękują w 3 językach. Więc o co im chodzi?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:16:52 »
Dla mnie jest to zwyczajnie kwestia kultury. Impreza jest zamknięta, wejścia za zaproszeniem,
czy kulturalny człowiek  będzie się domagał wpuszczenia do środka kuchennymi drzwiami? 
A jeśli jest jednym z zaproszonych, czy 'skseruje zaproszenia' i rozda 'kumplom spod baru',
żeby też mieli zabawę?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:31:57 »
Drodzy Panowie i drogie Panie, ile jeszcze razy przy nowej wersji będę czytał w takim wątku
jak ten, że zamknięta impreza p.t. "betatest" jest nieodpowiednia, nieuczciwa, niepraktyczna,
nie taka czy nie siaka. To się już nudne staje. IMO moderatorzy powinni wszystkie tego
typu posty z opiniami na temat zasadności takiego testowania programu przez producenta,
wywalać na bardzo odległe drzewo, zaś warny powinny być przydzielane za każdym razem.
Ew. wszystkie posty tego typu niech idą na Hydepark i tam będzie można wylewać swoje żale.
--
twinsen

*

Dżeju

Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 24, 2009, 16:25:01 »
Drodzy Panowie i drogie Panie, ile jeszcze razy ...
:ok:  :ok:  :ok:  Jest to kwestia tego co napisano i kultury jak napisał NM. Przy testach innych nawigacji, zazwyczaj nie ma takiej dyskusji, tylko zawsze w dziale AM  :mysli:

*

Offline quark71

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Pentagram Nomad P5210
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 24, 2009, 17:10:24 »
Drodzy Panowie i drogie Panie, ile jeszcze razy ...
:ok:  :ok:  :ok:  Jest to kwestia tego co napisano i kultury jak napisał NM. Przy testach innych nawigacji, zazwyczaj nie ma takiej dyskusji, tylko zawsze w dziale AM  :mysli:

Po prostu informacja o wersji beta nie powinna wypływać na światło dzienne, po temacie. A tak jak to bywa zaraz się robi przedszkole on ma a ja nie bla bla bla i stękanie na całego. A dupa. Dostałeś zaproszenia to dziub w kubeł i do testów. A nie od razu jak dzieciak hurrra mam nową zabawkę. :E
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 18:09:38 wysłana przez quark71 »

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 24, 2009, 17:11:11 »
Przy testach innych nawigacji, zazwyczaj nie ma takiej dyskusji, tylko zawsze w dziale AM  :mysli:

Ten jeden wątek ma pewnie 10 razy tyle wyświetleń, co wszystkie pozostałe działy nawigacji w analogicznym czasie razem wzięte.

*

Offline JaMi

  • ****
  • 563
  • Sprzęt: obecnie HTC x7500, SE X1 XPERIA, Larki 43.0 50.1
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 24, 2009, 18:42:46 »
Po prostu informacja o wersji beta nie powinna wypływać na światło dzienne, po temacie. A tak jak to bywa zaraz się robi przedszkole on ma a ja nie bla bla bla i stękanie na całego. A dupa. Dostałeś zaproszenia to dziub w kubeł i do testów. A nie od razu jak dzieciak hurrra mam nową zabawkę. :E

moje zdanie w temacie jest odmienne. Udostepniac BETE wszystkim, bez ograniczen. Jezeli 10x wiecej ludzi zainstaluje BETE i do AM splynie tylko 10% wiecej zgloszen o bledach, i tak sa do przodu. Docelowy produkt jest lepiej dopracowany, a BETA ze swoimi ograniczeniami (rozsadnie przemyslanymi) robi piekielna reklame
To oczywiscie postulat do AM, nie do uzytkownikow. Zmienic zasady i tyle

*

Offline quark71

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Pentagram Nomad P5210
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 24, 2009, 18:52:04 »
Po prostu informacja o wersji beta nie powinna wypływać na światło dzienne, po temacie. A tak jak to bywa zaraz się robi przedszkole on ma a ja nie bla bla bla i stękanie na całego. A dupa. Dostałeś zaproszenia to dziub w kubeł i do testów. A nie od razu jak dzieciak hurrra mam nową zabawkę. :E

moje zdanie w temacie jest odmienne. Udostepniac BETE wszystkim, bez ograniczen. Jezeli 10x wiecej ludzi zainstaluje BETE i do AM splynie tylko 10% wiecej zgloszen o bledach, i tak sa do przodu. Docelowy produkt jest lepiej dopracowany, a BETA ze swoimi ograniczeniami (rozsadnie przemyslanymi) robi piekielna reklame
To oczywiscie postulat do AM, nie do uzytkownikow. Zmienic zasady i tyle

JaMi, zgoda ale póki co polityka firmy jest taka a nie inna z powodów tylko im znanych. Więc jeżeli testy nie są publiczne to nie powinno info o nich wypływać na światło dzienne. Widzisz ilu jest poszkodowanych :grin: :grin:

*

Offline al41

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad 430BT
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 24, 2009, 18:56:19 »
A ja i tak zostanę testerem  : :P jak zawsze tylko nie w wersji beta tylko oficjalnej bo nie wierzę że wypuszczą bez błędów.  :evil:

*

Offline KAPI371

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA, LARK
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 24, 2009, 18:59:50 »
po co gdybać o wersji BETA pobierajcie 5.5.2

*

Offline chola

  • ***
  • 253
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 24, 2009, 19:16:51 »
po co gdybać o wersji BETA pobierajcie 5.5.2

Nosz ku...a. Szybcy są :)
Ale tak jak przewidywali niektórzy, przy tej wersji beta miała być krótka.

*

Offline JaMi

  • ****
  • 563
  • Sprzęt: obecnie HTC x7500, SE X1 XPERIA, Larki 43.0 50.1
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 24, 2009, 19:37:54 »
po co gdybać o wersji BETA pobierajcie 5.5.2

przeciez to BETA pod przykrywka wersji docelowej  :D w sumie, jezeli zmiany dotycza map, a mniej programu, narzekania bedzie malo i jakos ta wersja sie uchowa  :P

*

Offline quark71

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Pentagram Nomad P5210
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 24, 2009, 19:40:25 »
po co gdybać o wersji BETA pobierajcie 5.5.2

Nosz ku...a. Szybcy są :)
Ale tak jak przewidywali niektórzy, przy tej wersji beta miała być krótka.

Chyba nie chcieli już patrzeć na ten lament i zapodali  :grin: do października będzie cisza

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 24, 2009, 19:53:28 »
Ja czekam na tą wersję z blokadami czasowymi. Wtedy POI takie jak korek poranny,
korek wieczorny, korek weekendowy zaczną mieć sens. Ja bym jednak to rozszerzył
na wszystkie blokady i możliwość takiej konfiguracji programu by każdy typ blokady ogólnej
działał tylko wtedy, gdy jest zadany przedział czasowy. Np. wieczorem czy w nocy wahadło
może opóźniać o 5 minut, a w dzień o 30 i wtedy warto dany odcinek ominąć. W ten sposób
możnaby usprawnić wyznaczanie tras przy braku regularnego odświeżania stanu blokad.
Znacznie rzadziej widzielibyśmy wtedy komunikat "Nie można wyznaczyć trasy".
--
twinsen

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Automapa 5.5.2 Beta testy rozpoczęte
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:37:52 »
No cóż, niektórzy wprawdzie powątpiewali ... ale w wątku nie zgłoszono ani jednego nowego merytorycznego błędu,
(może poza skandalicznym czasem zamykania AM gdy nie może wysłać danych traffic , ale to jest stary bug)
skoro nie było błędów krytycznych, to na co mieli czekać?
Niniejszym ogłaszam zakończenie betatestów i awans AM 5.5.2.710 na oficjalną wersję dystrybucyjną,
oraz zamykam najmniej merytoryczny betawątek w historii AM.  :mrgreen:

ps.  
I potwierdzam zgodność co do 1 bajta betawersji z wersją oficjalną.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 20:40:21 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free