Witam!
[Start] Warszawa, Bemowo
[1] Warszawa, Służewiec
[2] Płock (przez okolicę)
[3] Włocławek (przez okolicę)
[4] Toruń (przez okolicę)
[5] Bydgoszcz, Bartodzieje
[F] Świnouście, ul.Broniewskiego
I) Rekalkulacja trasy na ul. Dzielnej (omijanie korków) przebiegała
długo... ponad pół minuty (a może dłużej).
II) Na Rondzie ONZ nastąpiło przymulenie programu i tak jak zjechałem z
ronda pokazywało że jestem na nim nadal a ruch był skokowy; reakcje na
klawisze działała z dużym opóźnieniem- pomogło jedynie zamknięcie
aplikacji i ponowne jej otwarcie.
III) Jadąc Aleją Niepodległości AM sugerowała skręt w Batorego w
prawo... jednocześnie pojawiło sie ostrzeżenie o POI na Batorego za
skrętem... ale ja nie skręciłem i pojechałem dalej prosto. Niestety po
rekalkulacji AM nie dokonała oddalenie do skali pośredniej ale jechała
na pełnym ZOOM-ie. Nacisnąłem więc przycisk skali i przywróciłem
pośrednią. Przy kolejnym skrzyżowaniu nie dokonała z kolei zbliżenia.
Działanie ZOOM-u wróciło po kolejnej rekalkulacji (w tym drugim
skrzyżowaniu bo sugerowało skręt w prawo a ja pojechałem prosto).
Mam nadzieję, że opisy sa czytelne.
SPRZĘT:
IPAQ 214 + Qstarz (4Hz).
Komentarz: czyli dla mnie nadal kicha...
Pozdrawiam