AM 6.10 beta mapa 1112

  • 146 Odpowiedzi
  • 48772 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tesbor

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Galaxy sIII + Galaxy Note II
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 22, 2011, 13:01:04 »
Wczoraj zrobilem ok 500km z nowa beta.
co mnie spotkalo w trasie ze strony AM EU:
- czesto mialem informacje o utrudnieniach/przyspieszeniu (zielona/zolta gorna belka), ale nie mam pojecia czy to faktycznie mialo jakies znaczenie, oczekiwalbym bardziej jednoznacznych komunikatow np. glosowych czy automapa zmienila przebieg trasy.
- czasami mam tak, ze zmieniam trase na podstawie mojej intuicji i po chwili okazuje sie, ze wystapila rekalkulacja gdzie czas przejazdu jest krotszy o np. 2 min dlaczego wczesniej AM sama nie wybrala tej trasy?
- gdy wjezdzam np. na parking przy markecie czy (otatnio McDonalds w Gnieznie) mam komunikat / duze okno wyskakuje, ze jestem poza siecia drog czy jakosc tak ;-)   sie "wiesza" musze paluchem tapnac na krzyzyk i wjechac na droge z wytyczona wczesniej trasa zeby AM zadzialala, mialem podobnie na 6.9b.
- wczoraj pare razy musialem resetowac HTC HD2 bo kursor wyskoczyl poza droge i byla "stop-klatka", ale nie chce jednoznacznie pisac, ze to wina AM bo w tym czasie mialem np tez uruchomiony SpeedAlarm. Jednak w oficjalnej wersji AM zwiech tak czesto nie mialem.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 22, 2011, 13:06:57 »
kliknij małą , ale słynną ikonkę TR na głównym ekranie[prawy dół] i będzie info
Dzięki.. zawsze to olewałem ale przydaje się :)

Pozdr
ISTQB Certified Tester

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 22, 2011, 13:45:27 »
Problemów z synchronizacją nie mam.

Mimo nie zmieniania urządzenia komunikat o przywiązaniu urządzenia też mam
i oczywiście wcina tam polskie znaki
a podobnie było już w październiki w innym komunikacie
i bumerang powrócił również (już 3x) z brakiem możliwości wydobycia numeru seryjnego urządzenia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 13:48:37 wysłana przez Miami »
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 22, 2011, 14:13:08 »
Nie wiem czy to "grzech" tylko tej wersji ale nie moge ustawić innego koloru tabliczki (tej na belkach) z numerem drogi krajowej a innej dla drogi ekspresowej.
Jaki kolor bym nie ustawił dla ekspresówki to zmienia mi się dla krajówki również.
Jaki bym nie ustawił dla krajówki - i tak jest taki sam, jak dla ekspresówki.

I z innej beczki.
Zauważył ktoś jeszcze, że na górnej belce już nie ma nazw rond i "pustego" (np sam nr drogi) przy dziwnych łącznikach tylko jest nazwa ulicy za rondem/łącznikiem?  :)
Jak dla mnie na +  :ok:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 22:44:38 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline jetsf

  • ***
  • 365
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 2,WM6.5, AM6.12.EU, BT-Q1000XT, GS2 ws 4.0.4
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 22, 2011, 23:10:04 »
Z tego co zaobserwowałem, to poprawili algorytm wyznaczania tras. Wreszcie widać, że trasa szybka, jest faktycznie szybka. Wcześniej mnie trafiało, w jaki sposób była liczona... Jadąc przez cały Kraków (Pn.-Pd.) w godzinach szczytu można zaoszczędzić pół godziny jadąc obwodnicą (nadkładając ponad 10km...), a poprzednia wersja uporczywie pchała mnie "przez miasto"...

Ktoś jeszcze zauważył zmiany przy wyznaczaniu tras?
Owszem zauważyłem zmiany, ale na gorsze.
Od wielu lat odwiedzam adres Górczewska 69/73 w Warszawie. Najczęściej jeżdżę od strony Bielan.
Po zainstalowaniu bety na poprzednią wersję zauważyłem, że trasa szybka zamiast jak zwykle we wszystkich poprzednich wersjach AM - po zjechaniu z Prymasa Tysiąclecia w ul Górczewską na pierwszych światłach przy Elekcyjnej wyznaczyć "zawróć w lewo" na przeciwległą jezdnię Górczewską i dalej do celu - wyznacza dziwne objazdy.
Pomyślałem, że pewnie wprowadzono zakaz zawracania na światłach przy Elekcyjnej
Dziś miałem okazję to sprawdzić. Bardzo uważnie szukałem zakazu zawracania. Ponieważ na skrzyżowaniu nic się nie zmieniło, jak dotychczas spokojnie zawróciłem na światłach przy Elekcyjnej olewając AM, która nakazywała skręt w prawo i dalej przez Bielskiego Marcina do ul Ciołka Erazma i zawrócenie na drugich światłach.  Zupełnie bez sensu.
Wieczorem, aby zrobić zrzut ekranu próbowałem ponownie wyznaczyć trasę, aby zobrazować sytuację z przejazdu testowego musiałem wymusić przejazd przez ul. Bielskiego przez wstawienie pkt-u [Przez punkt], bo AM wyznacza już inne objazdy tym razem dołem i jeszcze bardziej bezsensowne - nigdy nie proponując rzeczy najprostszej tzn. zawrócenia na pierwszych światłach przy ul. Elekcyjnej.

*

Offline sserafin

  • ****
  • 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • GPX są wokół Nas ;)
    • profil na facebook
  • Sprzęt: SGS4 GT-i9505 AndL501-no brand
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 22, 2011, 23:19:19 »
no ale o co chodzi?
przeciez trasa szybka, to routing+smartsy, a to się rowna nie wiadomo co :ok:

wybieraj trase bezpieczną to będziesz jechał najszybszymi drogami ale bez smartsów, jeśli oczywiście to miałeś na myśli pisząc powyższy post, bo w sumie nie zadałes żadnego pytania :mrgreen: :mrgreen:

Dodatkowo to hmmm, co TY testujesz? w opisie masz że używasz AM6.9bEU a My tu gadu gadu o AM610beta :O :O
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 23:22:21 wysłana przez sserafin »
Nawigacja na drodze i nawigacja w górach :)
https://www.facebook.com/SerafinExpedition
-----------------------------------------------------
kiedyś: MIOP350, MODECOM MX2, ALGA PRIMA AN-5050 HD BT, MODECOM MX3, MODECOM SX7

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 23, 2011, 01:01:12 »
Pomyślałem, że pewnie wprowadzono zakaz zawracania na światłach przy Elekcyjnej

Nie wiem, jak jest w tym konkretnym przypadku, ale mam nadzieję, że wiesz, iż jeżeli na skrzyżowaniu jest sygnalizator ze strzałkami do skrętu w lewo, to na tym skrzyżowaniu jest ZAKAZ ZAWRACANIA! 90% kierowców o tym nie wie   B)

*

Offline matmic

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz Miciński
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S21 Ultra
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 23, 2011, 01:46:22 »
90% kierowców o tym nie wie
99% :)
Tylko świeżo upieczeni kierowcy oraz kursanci na L-kach o tym wiedzą :) Noooo, prawie tylko oni, są też tacy co my :)
Samsung Galaxy S21 Ultra
Microsoft Surface Pro 6

*

PapaD

Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 23, 2011, 07:28:34 »
...wybieraj trase bezpieczną to będziesz jechał najszybszymi drogami ale bez smartsów...
Jesteś na 100% pewny, bo ja bym nie był, jak nie jestem pewny żadnego typu trasy. Zacytuję ci fragment z opisu trasy bezpecznej (pełny tekst masz na stronie producenta, a link do tego wstawił emisiu w wątku o tej trasie,

cytuję:
 "Jednocześnie Trasa Bezpieczna korzysta ze wsparcia systemu AutoMapa Traffic umożliwiającego pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych. Dzięki technologii LiveDrive! wyznacza najszybszą drogę przejazdu jednocześnie unikając odcinków ryzykownych przy złych warunkach pogodowych."

Interpretację tego cytatu w kontekście twojej wypowiedzi pozostawiam Tobie i innym, którzy są przekonani podobnie jak Ty, że bezpieczna to tylko drogi o najwyższych kategoriach. Ja mam nadzieję, że tak będzie, ale juz w innym poście napisałem, że trasę bezpieczną przetrenuję na trasie międzymiastowej, bo do takich tras trasa bezpieczna jest mi potrzebna.

*

Offline mariusznicpon

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5,  iPad Air
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 23, 2011, 08:19:45 »
Czy mógły ktoś spawdzić czy w Elblągu dodano adres Żyrardowska 68B i wrzucić screena w 2D i 3D.
iAM, TomTom, Navigon

*

PapaD

Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 23, 2011, 08:50:16 »
Czy mógły ktoś spawdzić czy w Elblągu dodano adres Żyrardowska 68B i wrzucić screena w 2D i 3D.

jest adres
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2011, 08:52:22 wysłana przez PapaD »

*

Offline mariusznicpon

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5,  iPad Air
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:28:24 »
Dziękuję  :ok:
iAM, TomTom, Navigon

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 23, 2011, 10:16:52 »
Wczoraj zrobilem ok 500km z nowa beta.
co mnie spotkalo w trasie ze strony AM EU:
- czesto mialem informacje o utrudnieniach/przyspieszeniu (zielona/zolta gorna belka), ale nie mam pojecia czy to faktycznie mialo jakies znaczenie, oczekiwalbym bardziej jednoznacznych komunikatow np. glosowych czy automapa zmienila przebieg trasy.
- czasami mam tak, ze zmieniam trase na podstawie mojej intuicji i po chwili okazuje sie, ze wystapila rekalkulacja gdzie czas przejazdu jest krotszy o np. 2 min dlaczego wczesniej AM sama nie wybrala tej trasy?
- gdy wjezdzam np. na parking przy markecie czy (otatnio McDonalds w Gnieznie) mam komunikat / duze okno wyskakuje, ze jestem poza siecia drog czy jakosc tak ;-)   sie "wiesza" musze paluchem tapnac na krzyzyk i wjechac na droge z wytyczona wczesniej trasa zeby AM zadzialala, mialem podobnie na 6.9b.
- wczoraj pare razy musialem resetowac HTC HD2 bo kursor wyskoczyl poza droge i byla "stop-klatka", ale nie chce jednoznacznie pisac, ze to wina AM bo w tym czasie mialem np tez uruchomiony SpeedAlarm. Jednak w oficjalnej wersji AM zwiech tak czesto nie mialem.

Potwierdzam problem ze stabilnością AM , wczoraj  3 razy zaliczyła hard reset po całkowitym zawieszeniu urządzenia.

*

PapaD

Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 23, 2011, 10:33:17 »
Panowie zgłaszajcie do supportu prośby o powrót do tych ikonek z typami tras.  Ta obecna tabelka jest okropna. A jak się z niej zaj......ście  korzysta jadąc w nocy ze skórką nocną. No chyba, że jestem w mniejszości ze swoją opinią :)

*

Offline Visitor

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA I, MDA Compact IV, HTC HD2, Galaxy S4
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 23, 2011, 10:57:22 »
Po zainstalowaniu bety na poprzednią wersję zauważyłem, że trasa szybka zamiast jak zwykle we wszystkich poprzednich wersjach AM - po zjechaniu z Prymasa Tysiąclecia w ul Górczewską na pierwszych światłach przy Elekcyjnej wyznaczyć "zawróć w lewo" na przeciwległą jezdnię Górczewską i dalej do celu - wyznacza dziwne objazdy.

To dziwne, bo u mnie własnie tak liczy tą trasę... Trasa szybka, aktualne dane LD.

Pozdrawiam.

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 23, 2011, 11:50:28 »
Chyba rozwiązałem 1 zagadkę z  trasami Targeo i ich importem do AM

W tym celu została opublikowana nowa wersja portalu Targeo.pl ( beta)  http://mapa.targeo.pl/index.6218.html

Po wyznaczeniu trasy ----.> eksportuj do AutoMapy i tu otwiera się strona internetowa z komunikatem podobnym jak w nowej AM "Eksport danych do programu AutoMapa nie jest możliwy. Prawdopodobnie wyznaczona trasa utraciła ważność. "

Tylko pojawia się pytanie co tu testować jak w/w funkcjonalność "nie daje oznak życia" ??

*

PapaD

Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 23, 2011, 12:08:56 »
Tylko pojawia się pytanie co tu testować jak w/w funkcjonalność "nie daje oznak życia" ??
A nie sądzisz, że generalnie ta funkcjonalność to PR-owskie nawijanie obywatelom makaronu na uszy ? Przecież jak sobie przygotujesz trasę w targeo i nawet uda ci sie ją zaimportować do AM, to i tak jest ogromne prawdopodobieństwo, że i tak SR, LD tę trasę pozmienia (patrz usprawni :E) i cała twoja praca idzie w kosmos.

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 23, 2011, 12:11:29 »
Będąc przy tej becie targeo. Dla miejsca 51°45'4.032"N, 19°35'24.431"E mamy wirtualne skrzyżowanie - zwykłe i rondo. Przejazd wg uznania. Jest to twórcze połączenie wersji 6.9 i 6.10. Te okolice są pełne błędów, jak nie na targeo to w AM. Za to jest autostrada, która nie zaczęła być nawet budowana.

*

Offline jetsf

  • ***
  • 365
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 2,WM6.5, AM6.12.EU, BT-Q1000XT, GS2 ws 4.0.4
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 23, 2011, 12:21:33 »
no ale o co chodzi?
przeciez trasa szybka, to routing+smartsy, a to się rowna nie wiadomo co :ok:

wybieraj trase bezpieczną to będziesz jechał najszybszymi drogami ale bez smartsów, jeśli oczywiście to miałeś na myśli pisząc powyższy post, bo w sumie nie zadałes żadnego pytania :mrgreen: :mrgreen:

Dodatkowo to hmmm, co TY testujesz? w opisie masz że używasz AM6.9bEU a My tu gadu gadu o AM610beta :O :O
Odwracam Twoje pytanie.
Nie zadałem pytania, bo właśnie odpowiadałem na pytanie [Visitor]
Czytaj uważniej - napisałem, że zainstalowałem betę na starą wersję. Ponadto zobacz temat.
Opis najczęściej zmieniam przy przechodzeniu na pełne wersje.

Połączone: Grudzień 23, 2011, 12:42:37
...
Nie wiem, jak jest w tym konkretnym przypadku, ale mam nadzieję, że wiesz, iż jeżeli na skrzyżowaniu jest sygnalizator ze strzałkami do skrętu w lewo, to na tym skrzyżowaniu jest ZAKAZ ZAWRACANIA! 90% kierowców o tym nie wie   B)
Wstyd się przyznać - "jest sygnalizator ze strzałkami do skrętu w lewo" - nie wiedziałem, że oznacza on również "zakaz zawracania". Nie napiszę od ilu lat mam prawo jazdy, bo musiałbym jeszcze bardziej się wstydzić.
I nie można się już tłumaczyć, że poprzednie wersje AM nakazywały tam zawracać.
Wycofuję moje obiekcie dotyczące wyznaczania trasy w nowej becie AM.
Akubit dzięki za Twoją uwagę, bo nadal trwałbym w niewiedzy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2011, 12:42:37 wysłana przez jetsf »

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 23, 2011, 12:46:07 »
Tylko pojawia się pytanie co tu testować jak w/w funkcjonalność "nie daje oznak życia" ??
A nie sądzisz, że generalnie ta funkcjonalność to PR-owskie nawijanie obywatelom makaronu na uszy ? Przecież jak sobie przygotujesz trasę w targeo i nawet uda ci sie ją zaimportować do AM, to i tak jest ogromne prawdopodobieństwo, że i tak SR, LD tę trasę pozmienia (patrz usprawni :E) i cała twoja praca idzie w kosmos.

Myślę że nie chodzi tu o planowanie trasy sensu stricte jedynie o postawienie punktu "Start" "Koniec" i ewentualnie "via(przez)" z zachowaniem kolejności i wybranie typu trasy.

Jest to niewątpliwie zagrywka PR-owa  ale ma swoje plusy np. dla odbiorców flotowych ( kierowca ściąga trasę wyznaczoną przez szefa poprzez Targeo ) po wyznaczeniu - wyrusza .... takie widzę przeznaczenie tej funkcji...

Co do SR i LD! to nie jest to tajemnicą że potrafi zmienić trasę na podstawie chociażby godziny wyjazdu natomiast pewnikiem pozostaje start, koniec i via.
 

*

PapaD

Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 23, 2011, 12:59:40 »
Co do SR i LD! to nie jest to tajemnicą że potrafi zmienić trasę na podstawie chociażby godziny wyjazdu natomiast pewnikiem pozostaje start, koniec i via.
No fakt, tu producent pozostawił nam jeszcze wolność decydowania :)

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 23, 2011, 13:06:54 »
Ale niedługo nie pozwoli wyłączyć sortowania punktów Przez, tfu tfu Via wg kryterium AQ. Dość samowolki. Nie wolno wyłączyć SR, nie będzie można wyłączyć sortowania Via. Potem kolej na menu proste. Gdyby użytkownicy nie grzebali po ustawieniach nie wiedzieliby, że czasami AM  może działać lepiej.

*

Offline cichyq

  • **
  • 141
  • Sprzęt: HTC HD2; AM EU; HTC Sensation XE
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 23, 2011, 13:57:37 »
Po zainstalowaniu bety na poprzednią wersję zauważyłem, że trasa szybka zamiast jak zwykle we wszystkich poprzednich wersjach AM - po zjechaniu z Prymasa Tysiąclecia w ul Górczewską na pierwszych światłach przy Elekcyjnej wyznaczyć "zawróć w lewo" na przeciwległą jezdnię Górczewską i dalej do celu - wyznacza dziwne objazdy.
To dziwne, bo u mnie własnie tak liczy tą trasę... Trasa szybka, aktualne dane LD.
Pewnie ma ustawione inne parametry nadrabiania drogi omijajac manewr zawracania.

Pozdrawiam.
Cichy
Nie kłóć się z głupim, bo zniży cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

*

Offline andrep

  • ***
  • 432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MioP550,VivoS6,Samsung M51 AM PL Android i AA
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:02:19 »
Witam
Panowie jest już beta 2 :ok:
może  u mnie będzie działać?

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:15:27 »
Zmiany niewielkie. Głównie poprawka dla HTC HD2 oraz błędy poruszane tutaj. Nowości brak.

Aha Ostrożna stała się Bezpieczną.

*

Offline sserafin

  • ****
  • 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • GPX są wokół Nas ;)
    • profil na facebook
  • Sprzęt: SGS4 GT-i9505 AndL501-no brand
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:24:41 »
Witam
Panowie jest już beta 2 :ok:
może  u mnie będzie działać?
beta 2  :grin: :grin: a ktos powyżej przepowiadał takie dziwo
Nawigacja na drodze i nawigacja w górach :)
https://www.facebook.com/SerafinExpedition
-----------------------------------------------------
kiedyś: MIOP350, MODECOM MX2, ALGA PRIMA AN-5050 HD BT, MODECOM MX3, MODECOM SX7

*

Offline matthiasgor

  • ***
  • 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad Vivo S, Nokia E7
Odp: AM 6.10 beta mapa 1112
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:30:01 »
Zmiany niewielkie. Głównie poprawka dla HTC HD2 oraz błędy poruszane tutaj. Nowości brak.

Aha Ostrożna stała się Bezpieczną.
To ciągnę bo jedynka nie chciał mi na HD2 odpalić :/
Jak przyszło do nawigacji to się wywalał.
czyli łapał sygnał, wyznaczał trasę i bach ekran błędu aplikacji wm5.exe
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2011, 21:36:33 wysłana przez matthiasgor »
--
Pozdrawiam
Maciej