Kupię/Przyjmę rodzimej i zagranicznej produkcji elektronikę, sprzęt audio itp

  • 11 Odpowiedzi
  • 8396 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
A teraz, przy okazji waszych wiosenno - świątecznych porządków, proponuję jeszcze raz przegrzebać strychy, pokoje, pawlacze, szafy, piwnice by odnaleźć wiele sypiących się sprzętów grających, szczególnie polskich. Gdyby znalazło się coś zagracającego, niepotrzebnego, zawsze można się dogadać. Ty ucieszysz się z pozbytego śmiecia, a mi to sprawi radość. Nie zależnie gdzie mieszkasz, zawsze podjadę lub wyślę swojego kuriera, kwestia dogadania się, także z szybkim przelewem z mBanku.

 Interesują mnie głównie polskie firmy typu: Unitra
 (Biazet CEMAT CEMI CERAD Diora Dolam Elmasz Elpod Elpod Eltra Elwa Fonica Lamina Unitra-Lubartów Magmor Miflex OBREP Omig Polam Polkolor Polfer Profel Radmor Radwar Rawar Unitra-Rzeszów Telekom Telam Telpod Tonsil Toral Unima Unimor Unipro Unitech Unizet Warel WZT Zatra Zapel Zelos Zumet ZRK

 Wzmacniacze, Tunery, Ampltunery, korektory, magnetofony, timery, odtwarzacze płyt, gramofony, kolumny, głośniki, a także sprzęty różnego rodzaju (Całe, w częściach, rozwalone itp)

 Oraz inne, exportowe wersje, niemieckie, rosyjskie, czeskie itp (Telefunken, Saba, RFT, Tesla, długo by wymieniać), wszelakie zachodnie, amerykańskie. Działające bądź nie. Wszelkiej maści podzespoły (Tranzystory, kondensatory, lampy itp)

 Interesują mnie także płyty CD, winylowe, kasety...

 Pisać, bez przeszkód ;)

 Nie martwcie się, miejsce się znajdzie ;)
Wszystkiego Najlepszego, Wesołych Świąt, Pozdrawiam
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Tosca 303, prawdopodobnie łatwa do odpalenia bo kiedyś działała, nie chce mi się grzebać i nie mam na to czasu.
Ewentualnie po świętach zagadam ze znajomym czy i za ile mi ją postawi na nogi i zakonserwuje odpowiednio na długie lata, jakby miało wyjść nieopłacalnie to bierz.
Odezwę się.

Połączone: Kwiecień 07, 2012, 13:36:33
Aha, żeby nie zabrzmiało jakbym śmiecia miał oddać, opłacalnie = za browara.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 13:36:33 wysłana przez daras28-82 »
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
tak szczerze to na ch.j ci takie rzeczy?

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Większość można postawić na nogi i użytkować lub korzystnie sprzedać.
Są kolekcjonerzy a i czasem można niezłe rodzynki przytulić.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Sharp sound system 7700 komplet:
wzmacniacz
jednostka sterująca (CD, kasety, radio, equalizer)
oryginalny pilot

Głośniki 5drożne na podzespołach tonsil profesjonalnie zbudowane przez audiofila

Możliwe że coś jeszcze by sie znalazło.
Ile zaproponujesz ?
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Co do Toski ok, ale niżesz podziękuję ;) Najbardziej szukam czegoś uszkodzonego ;)

Cytuj
tak szczerze to na ch.j ci takie rzeczy?
A tak szczerze to na ch Ty kupujesz uszkodzone telefony/PDA? :D
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
OK, zatem musze tylko drapnąć zaprzyjaźnionego speca, jak zrobi to sprzęt leci do mojej laski na hacjendę jak nie to mogę Ci to wysłać za bronka + koszty przesyłki.
Toska należała do kumpla, jak zaczął pracować kupił coś nowszego i odłożył ją do piwnicy gdzie kilka lat przeleżała.
Jak ją odkładał to grała na 100%, ja bez przeczyszczenia i konserwacji po długim odłogu nie podłączę jej dlatego wizyta w warsztacie potrzebna.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
W takim razie czekam ;)
Dzięki za zainteresowanie ;)
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

Mam zestaw kaset, ktorych staralem sie pozbyc na allegro, zle ze wydane jeszcze przed okresem ustawy o prawach autorskich nadal mi leza w domu. Za browara z checia je oddam. Glownie Metallica i AC/DC

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Dobra, udało mi się ustrzelić jeden z najładniejszych polskich amplitunerów (elizabeth hi-fi) , tosca do odbioru.
Zapakuję to dam znać przyślesz mi po to kuriera.
Reszta na priv.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Kupię/Przyjmę rodzimej i zagranicznej produkcji elektronikę, sprzęt audio itp
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2012, 19:16:35 »
Co do kaset, to są nagrywane czy oryginalne?
Oryginalnym mi szkoda, bo raczej nie słucham Metaliki, ale AC/DC niektóre są ok ;)

No chyba, że kopie, o czym świadczy wspomnienie o prawach autorskich  :E
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupię/Przyjmę rodzimej i zagranicznej produkcji elektronikę, sprzęt audio itp
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 25, 2012, 15:46:56 »
Kasety ja przygarnąłem.
Mój kaseciak nie będzie się tylko kurzył.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...