Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook

  • 8 Odpowiedzi
  • 9039 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline blues55

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iP 4S, Galaxy Nexus
Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« dnia: Czerwiec 05, 2010, 19:10:31 »
Witam,

zauważyłem, że po w/w synchronizacji zdarzenia są przesunięte o 1h do tyłu. Zostały wykonane wszelkie mozliwe kombinacje. Pomaga tylko ustawienie strefy w Wave na GMT+2 zamiast GMT+1. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ?

Soft- XXJEE. Na najnowszym XXJF1 jest to samo. Kies w wersji 1.5.1.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2010, 22:40:11 »
Niestety tez to zauważyłem. IMO problem tkwi w złej obsłudze czasu letniego.

*

Offline jawamdame

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo
Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2010, 11:53:54 »
Zastanawiam sie nad zakupem Wave....synchro z outlookiem jest dla mnie jednym z wazniejszych kryteriow, czy poza wspomnianym bledem wszystko jest ok? sa wszystkie pola w kontaktach, zdjecia, adres, pseudo, data urodzin, pole zapisz jako? notatki i zadania tez sie synchronizuja? bede wdzieczny za odpowiedz....czy warto np przesiasc sie z omni 2 na wave....

*

Offline bielowm

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone4/HTC HD7
Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2010, 20:48:08 »
Witam,

zauważyłem, że po w/w synchronizacji zdarzenia są przesunięte o 1h do tyłu. Zostały wykonane wszelkie mozliwe kombinacje. Pomaga tylko ustawienie strefy w Wave na GMT+2 zamiast GMT+1. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ?

Soft- XXJEE. Na najnowszym XXJF1 jest to samo. Kies w wersji 1.5.1.

Witam czy mozesz mi podpowiedziec w jaki sposob synchronizujesz kalendarz? Mi pokazuje komunikat: "This function will be supported soon"

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2010, 16:14:38 »
No i poleciałem po BAnDZIE zakupiwszy małżonce "falę"  :wink: Sprzęt wizualnie naprawdę świetny. Wygląda na mocny, stabilny, trwały. SuperAMOLED jest wyraźnie żywszy od tego z O2. Sam telefon szybki jak cholera. Już ściągnąłem NFS Shift. Moja O2 miewa czasem chwile zastanowienia choć nie w jakiś bolący sposób. Nawet mi się ten Wave widzi i kto wie co będzie gdy nadejdzie czas na aneks do umowy u operatora... :mysli: Jeszcze musze popróbowac navi i kto wie... :mysli:

Jeśli chodzi o synchro z Outlookiem to sprawa przebiegła bezproblemowo. Zainstalowałem sobie Kies'a. Kontakty z telefonu miałem już zsynchronizowane z Outlookiem więc po podpięciu Wave'a i znalezieniu go przez Kies'a najechałem myszką na kontakty w prawym, górnym rogu i po okazaniu się "synchronizuj kontakty z Outlook" uczyniłem to. Cyk-pyk i już Bada ma kontakty z Artemisa tle, że bez fotografii ale to juz nie problem. Żonka ma osobny katalog fotokontaktów więc się pobawi przy okazji.

*

Offline bielowm

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone4/HTC HD7
Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2010, 10:56:07 »
No i poleciałem po BAnDZIE zakupiwszy małżonce "falę"  :wink: Sprzęt wizualnie naprawdę świetny. Wygląda na mocny, stabilny, trwały. SuperAMOLED jest wyraźnie żywszy od tego z O2. Sam telefon szybki jak cholera. Już ściągnąłem NFS Shift. Moja O2 miewa czasem chwile zastanowienia choć nie w jakiś bolący sposób. Nawet mi się ten Wave widzi i kto wie co będzie gdy nadejdzie czas na aneks do umowy u operatora... :mysli: Jeszcze musze popróbowac navi i kto wie... :mysli:

Jeśli chodzi o synchro z Outlookiem to sprawa przebiegła bezproblemowo. Zainstalowałem sobie Kies'a. Kontakty z telefonu miałem już zsynchronizowane z Outlookiem więc po podpięciu Wave'a i znalezieniu go przez Kies'a najechałem myszką na kontakty w prawym, górnym rogu i po okazaniu się "synchronizuj kontakty z Outlook" uczyniłem to. Cyk-pyk i już Bada ma kontakty z Artemisa tle, że bez fotografii ale to juz nie problem. Żonka ma osobny katalog fotokontaktów więc się pobawi przy okazji.

A czy udalo Ci sie zsynchronizowac kalendarz? Jesli tak to bede wdzieczny za malego "tutka"

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2010, 21:01:58 »
Jak na razie to tego zdaje się nie da przeprowadzić choćby z tego prozaicznego powodu, który opisany jest na obrazku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2010, 21:09:59 wysłana przez zygzag »

Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:10:44 »
Pytanie : czy owa synchronizacja może przebegać przez bluetooth, czy można skorzystać z  niego jako modemu do laptopa, tak jak nokię... Bo się zastanawiam nad kupnem...

*

Offline nocebo

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Synchronizacja kalendarza Kies-MS Outlook
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:49:07 »
Można synchronizować prze BT z tym, że Samsung przyznaje, że nie ze wszystkimi modułami Kies może się połączyć.
Podobno może służyć za modem dla kompa ale nie wiem jak to zrobić :(
Było: Motorola T205, Siemens C60, SE K800i, Mio Moov 200, SE C901, Samsung Wave S8500