Samsung wave II s8530

  • 3 Odpowiedzi
  • 19037 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline michalkielce

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • michalkrzos@interia.eu
  • Sprzęt: nokia n 85, nokia 5800xm,motorola milestone.....
Samsung wave II s8530
« dnia: Luty 21, 2011, 19:15:21 »
Witam poszukuję użytkowników tegoż modelu "fali",mam kilka dręczących pytań przed zakupem.Proszę o wszelki kontakt.
Kwasu


*

Offline Aspic

  • *
  • 76
    • kLiK
  • Sprzęt: Toshiba_G900 Samsung_Wave_GT-S8500 Samsung_Note_II
Odp: Samsung wave II s8530
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2011, 22:16:07 »
Miałem ten model ale tylko przez tydzień, szybko dosyć padała bateria po około 2 dniach i często się zawieszał nie wiem może to była wina softu ale nie chciałem się bawić i zamieniłem się na S8500. Moim zdaniem jak masz pytania napisz od razu je a nie wcześniej pytasz się kto ma ten model szybciej uzyskasz w ten sposób odpowiedz.
... Ciąg dalszy nastąpi... B)

*

Offline tomasz007

  • ****
  • 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G900    I8000-Omnia II, nokia 6310
Odp: Samsung wave II s8530
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2011, 00:22:23 »
Dwa różne fony mimo podobnej nazwy i wnętrzności. W wyświetlaczu (i wielkości ) różnica a to bardzo dużo
G900 (a właściwie toshiba) skłoniło mnie do zmiany firmy - chwała im za to

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Samsung wave II s8530
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2011, 21:42:02 »
W oczekiwaniu na WP7 "full" podarowałem sobie SW II. Od ok. pół roku miałem styczność jednak z SW I żony więc jeśli będe mógł w czymś pomóc to służę...
Miałem ten model ale tylko przez tydzień, szybko dosyć padała bateria po około 2 dniach i często się zawieszał nie wiem może to była wina softu ale nie chciałem się bawić i zamieniłem się na S8500. Moim zdaniem jak masz pytania napisz od razu je a nie wcześniej pytasz się kto ma ten model szybciej uzyskasz w ten sposób odpowiedz.

U mnie z ani I ani II nie ma problemów z zawieszaniem się, wszystko chodzi, prosto, płynnie, bez problemów. U mnie w SW II bateria wytrzymała 2 dni częstej konfiguracji i zabawy z użyciem WiFi, kilku połączeń, aktualizacją poczty co 3 h, kilkunastominutowej nawigacji z NE, 1/3 czasu w zasięgu 3G (reszta w EDGE). Najbardziej podoba mi się szkło na wyświetlaczu - za cholerę nie chce się zapalcować :wink: