Jaka darmowa nawigacja do Wave jest dobra?

  • 2 Odpowiedzi
  • 27484 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Wave

  • 1
  • Sprzęt: Samung Wave
Jaka darmowa nawigacja do Wave jest dobra?
« dnia: Listopad 09, 2010, 14:49:31 »
Witam! Poszukuję darmowej nawigacji. Navi Expert nie da się oszukać, przez Wi-Fi wyskakuje notka o WAP-ie. Może być i to zwykła mapa, tylko by nie trzeba by było ciągle mieć włączonego neta, bo używam go tylko razem z Wi-Fi. Tylko jedno małe ale. Niech ta mapa nie będzie taka, że będą tylko największe miasta i główne drogi. Musi być moje miasto, Krasnystaw :)

P.S Jeszcze dwa małe pytania. Czy jak ściągnę jeden z darmowych kompasów, to jego długie używanie nie uszkodzi telefonu? Zaktualizowanie systemu telefonu nie przyniesie np. stracenia pobranych aplikacji z Samsung Apps?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2010, 14:53:57 wysłana przez Wave »

Odp: Jaka darmowa nawigacja do Wave jest dobra?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2010, 18:38:56 »
Działanie kompasu opiera się na czujniku magnetycznym (takim jak w HTC HD2). W trakcie używania mój telefon nie wyjawia skłonności samobójczych :D (chodziłem z nim po lesie). Aktualizacja SPOWODUJE sprowadzenie wszystkiego do stanu fabrycznego. Jeśli kupowałeś aplikacje przez 'Kies' to będziesz miał je gotowe do ponownej instalacji po podpięciu urządzenia do komputera, jeśli kupowałeś wszystkie przez telefon - nie wiem.

*

Offline michalkielce

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • michalkrzos@interia.eu
  • Sprzęt: nokia n 85, nokia 5800xm,motorola milestone.....
Odp: Jaka darmowa nawigacja do Wave jest dobra?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2011, 16:55:39 »
A jest jakakolwiek darmowa nawi? Jest w samsung apps od groma ,ale wszystko sieczka,kicha. Ale jest sygic 10 więc jest nadzieja.
Kwasu