[News] AutoMapa na BadaOS?

  • 28 Odpowiedzi
  • 50623 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
[News] AutoMapa na BadaOS?
« dnia: Czerwiec 04, 2010, 20:26:46 »

*

Offline Piotr41

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BT620, 4700, Eten500, Eten650, AcerS200, SGS3
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2010, 20:43:54 »
Zainteresowanie Systemem BADA, jest wprostproporcjonalne do ilości wypowiedzi w tym wątku , wiec czy jest sens pracy nad automapą dla samsunga z utopijnym systemem. Przyszłość należy do Androida, WM, i może osiF pozostałe systemy to marnowanie czasu potencjału ludzkiego i pieniędzy na ich rozwój. Z trzech wymienionych Android może stać sie dominującym za sprawą ceny która wynosi "0" $ i znacząco obniża koszty urządzenia, jest otwarta platformą do tego duuuuzy zasób źródeł, śliczne SDK, i rewelacyjne kity startowe z ARM na pokładzie. 

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2010, 22:43:40 »
Wystarczy żeby Samsung zaproponował korzystna ofertę Geosystems. A skoro Samsung prowadził rozmowy z "producentem oprogramowania nawigacyjnego" to musiał coś w tych rozmowach zaproponować.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2010, 23:06:30 »
myslę ze samsung ma gdzies polske chyba ze rozmowy dotyczyły mapy całej europy to może wtedy mieli by o czym rozmawiać
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Piotr41

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BT620, 4700, Eten500, Eten650, AcerS200, SGS3
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2010, 23:08:02 »
AM jest produktem lokalnym, wiec jeśli samsung porywa sie na skromy Polski rynek to polityka marketingowa jest mocno optymistyczna. Anglosasi wybrali system jabłonkowy, a tam istniej/dominuje tomtom, niema miejsca dla AM, reszta europy wobec agresywnej polityki reklamowej postawila na miomap i tomtom, wiec samsung tez nie zdobędzie tego rynku jest juz niejako ukierunkowany. Chyba ze chodzi o inny rodzaj oprogramowania i kierunku rozwoju systemu BADA jak na przykład konsolidacja systemu z aplikacjami dodatkowymi co przy masowej produkcji może okazać sie konkurencyjne. TomTom to poważny gracz  mio tez ma soja ugruntowana pozycje wiec zwrócenie sie do małego studia jest ekonomicznie uzasadnione. Tylko czy znajdzie to na tyle szerokie spektrum odbiorców co WM, iF

Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2010, 16:05:01 »
Piotr41 Masz bardzo pesymistyczne podejście do bada.. Nie pomyślałeś że np.Samsung może wprowadzić wielojęzyczną wersje AM rozpowszechnić ją na cały świat zyskując tym klientów dla twórców AM oraz bada co może być dobrym pomysłem bo jak wszyscy wiemy AM bije o głowę miomap i tomtom a i strasznie się "ekscytujesz" niedopracowanym androidem.. ;>

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2010, 06:15:32 »
Zapominacie o jednym - Samsung to nie jest monolit. I o ile globalnie Samsung rozmawia o implementacji Route66 (które już jest w Bada) i Navigona (który ma się dopiero ukazać) to Samsung Polska rozmawia z lokalnymi dostawcami.

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2010, 11:02:49 »
Tylko czy znajdzie to na tyle szerokie spektrum odbiorców co WM, iF

Z tego co widzę Wave już jest w Plusie dla firm, w Play dla zwykłych ludzi - jeżeli udałoby się z AM to przy dobrym stosunku ceny do jakości i prostoty obsługi  myślę że wiele osób skusi się na Samsunga z BadaOS.

ps. W chwili obecnej czekam na którą pierwszą platformę pojawi się AM - dosyć mam już urządzeń z WM 6.1 i 6.5 -> jeżeli będzie to dosyć tani acz dobrze wykonany Wave nie mam nic przeciwko temu porównując do o wiele droższego iPhone'a GS . 
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline Konował

  • ****
  • 512
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2010, 16:33:41 »
No ja sie skusilem na wave bo kolega wziol w orange i za tysiaka kupilem, teraz czekam na am i omnia idzie w swiat.
były: MOTOROLA A925->ACER N35-> ASUS 620-> ACER N311-> MIOA701->  HTC TYTN II   -> SAMSUNG OMNIA -> Toshiba TG01-> OMNIA II -> SAMSUNG WAVE->  HD2 =>galaxy s=>galaxy S2

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2010, 22:33:54 »
Nie chce źle prorokować ale obawiam się, że polską nawigacją na BadaOS będzie NaviExpert a nie AutoMapa.

http://samsungbada.pl/179/nawigacja-naviexpert-dostepna-dla-samsung-s8500-wave/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2010, 22:58:24 wysłana przez Borg »
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 18, 2010, 11:40:49 »
Przyszłość należy do Androida, WM, i może osiF pozostałe systemy to marnowanie czasu potencjału ludzkiego i pieniędzy na ich rozwój. Z trzech wymienionych Android może stać sie dominującym za sprawą ceny która wynosi "0" $ i znacząco obniża koszty urządzenia, jest otwarta platformą do tego duuuuzy zasób źródeł, śliczne SDK, i rewelacyjne kity startowe z ARM na pokładzie. 

Przyszlosc do WM? LOL przeciez WM umarl, wiec jak przyszlosc ma nalezec do WM  :O Na razie przyszlosc nalezy do Android i iOS, czy Bada bedzie miala tyle sily... hmmm nie sadze, ale beda probowac, tak samo jak przyszlosc WP7 jest malo pewna...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2010, 10:29:21 »
A mi się wydaje, że przyszłość Androida może stać się mało pewna. Krytykując Bade widać, że nie miałeś z nią styczności, o tym systemie, mimo że jest w wieku niemowlęcym, można wypowiadać się w samych superlatywach, czego nie powiedziałbym o Androidzie. Do tego najwieksi gracze na rynku gier mobilnych określili już swoje stanowisko - stawiają na BadaOS i iOS, a Android przechodzi na drugi plan, powód prosty piractwo i słabe zabezpieczenia. Wave sprzedaje się jak świeże bułeczki więc widać produkt trafiony, do końca roku pojawią się nowe telefony na BadaOS, po zakończeniu akcji promocyjnej Wave Samsung ma zamiar uświadamiać ludzi co to jest Bada i pokazywać tańsze telefony które też posiadają Bade i nie odbiegają funkcjonalnością od drogich smartfonów, wiadomo wyposażenie będzie wprostproporcjonalne do ceny urządzenia. Stabilnością i wydajnością bada bije na głowe Androida, do tego całość jest ładna, spójna i klarowna co ceni sobie klient, w pełni funkcjonalna bez ROOTa. Samsung Apps w porównaniu do Android Market jest otwarty dla polaków i płacić można zwykłą kartą debetową, prowadzone są rozmowy z operatorami, aby ceny za aplikacje dopisywać do rachunku. Samsung Bada Developer Challenge ma szybko rozwinąć Samsung Apps, i Samsung pracował nad Badą od paru lat, to nie jest system zrobiony na szybkiego jak Android bo powstała luka w rynku, który dopiero po latach zaczyna być funkcjonalny (podobnie do Androida będzie z WP7), tu wszystko jest przemyślane i dopracowane, ceny przystępne, system o wiele bardziej multimedialny od Androida co dla wielu jest jednym z najważniejszych czynników. Dodatkowo kupując wave zwykły Kowalski dostaje darmową nawigacje, ładny i prosty system w pełni funkcjonalny, który może używać jak zwykły telefon, nie zagłębiając się w tematyce smartfonów i nie musiejąc rozumieć dlaczego nie może wysłać zdjęcia przez bluetooth lub czemu nie ma managera plików i czemu musi zakładać konto na gmailu skoro jego mail jest na wp czy onecie, dlaczego nie może kupić sobie gry w markecie tylko szukać piratów po forum, albo że coś nie działa bo system jest w starszej wersji - przecież dla niego to nowy telefon, a funkcjonalnością gorszy od starej nokii. Zwykłemu userowi nie chce się wgrywać modów, rootować zmieniać softów, do tego boi się utraty gwarancji, ale chce mieć robudowany terminarz na studia lub do pracy, e-maila i powiadomienia z facebooka lub nk i jakiś fajny bajer żeby zaszpanować, chce żeby odtwarzacz działał bez konwersji bo przecież kupił PDA z 1GHz prockiem, żeby dźwięk był czysty i głęboki a nie płaski jak w chińkiej mp3 i można by jeszcze długo wymieniać... Chyba pokazałem dość dosadnie dlaczego to jednak Bada będzie systemem dla mas, jak kiedyś Symbian, a za pare lat to może LG się wybije z czymś dobrym albo SE.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2010, 10:43:37 »
Na razie pokazałeś jedynie szeptany marketing w najczystszej postaci. Bo wszystko co napisales brzmi ladnie, pomijajac to, ze jest to totalna bzdura i Bada sie wcale nie liczy na rynku, a developerzy nie patrza na system tylko pisza gry i programy aby zarobic a nie zeby dzialac filantropijnie, wiec naplywu deweloperow do systemu, ktory jest na jednym urzadzeniu w stosunku do dostepu do rynku (Android) gdzie jest kilkadziesiat urzadzen i dziesiatki miliony potencjalnych klientow, nie nalezy sie szybko spodziewac...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2010, 21:51:53 »
owszem narazie jest na jednym urzadzeniu jak na początku Android, z tym że nowe urządzenia zostały już zaprezentowane i pewnie niedlugo będą za 1 pln u operatorów. Dobrze uznajmy że się nie liczy a developerzy szybko nie przyjdą, domorośli może narazie i tak ale duże korporację wydają już teraz gry szybciej na bade niż na androida powody są dwa: pierwszy to taki że programowanie na bade jest lepiej rozwiązane niż na systemie googla, bo objective-c z iOS jest bardziej zbliżony do c++ niż do Javy, a drugi to taki, że na bade trzeba gre kupić, a na androida ściągnąć z jakiegoś wareza. W sumie to przyznałem Ci racje. Co do jednego urządzenia to wejdą nowe tylko jak Samsung dopracuje wersje 1.1 gdzie będzie skalowanie aplikacji bo narazie jest bez sensu wypuszczać tańsze pda na badaOS, skoro aplikacje są na WVGA a tańsze modele będą mieć WQVGA, podejrzewam że to kwestia góra miesiąca bo china telecom już zapowiedział że wave s7230 będzie dostępny na początku października, a developerzy już dostali SDK w wersji 1.1.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2010, 22:01:48 »
na Androida również można kupić - od czego market enabler lub podobne aplikacje, a najbardziej znane gry Gameloftu można kupić bezpośrednio na stronie
problem w tym, że kolejne słuchawki z BadaOS miały już sie pojawić jakiś czas temu a na razie cisza
natomiast android prze do przodu i wszyscy traca do niego dystans

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 27, 2010, 15:30:23 »
Bada jest i Bedzie nadal niszowym systemem tak jak MeeGo. Te systemy nie maja nic, co mogloby spowodowac, ze beda popularne, a jezeli Samsung celuje z Bada w klienta za 1zl to nie ma sie co spodziewac, ze ci klienci beda kupowac cokolwiek... Mimo tak zakrojonej akcji i placeniu developerom za pisane aplikacji tylko 1000 aplikacji w sklepie bady wyglada gorzej niz cienko szczerze mowiac. Na rynku juz nie ma miejsca na kolejny system. Tort jest pokrojony i nawet gigant z WP7 bedzie mial problem, a co dopiero samsung z bada...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2010, 14:19:38 »
...Mimo tak zakrojonej akcji i placeniu developerom za pisane aplikacji tylko 1000 aplikacji w sklepie bady wyglada gorzej niz cienko szczerze mowiac.
a to wszystko TYLKO na jeden telefon (aparat)?! Pożyjemy, zobaczymy, sam Wave sprzedaje się doskonale a nowe modele być może wstrzymywane są z powodu problemów z niedoborem AMOLED'ów. System jest naprawdę prosty i przyjazny - korzystam stosunkowo często z Wave'a i naprawdę nie mam żadnych z nim problemów jako użytkownik WM6.5.3. Niedostatek pewnych programów, których obecność byłaby dla mnie pożądana na Wave, jest faktem jednak każdy kiedyś zaczynał od zera, przypomnijcie sobie pierwsze programy na WinCE, WM itp. Ja w każdym razie dobrze życzę Badzie bo to naprawdę obiecujący system, choć póki co....

*

Offline SzczeMar

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2010, 08:44:04 »
Bada jest i Bedzie nadal niszowym systemem tak jak MeeGo. Te systemy nie maja nic, co mogloby spowodowac, ze beda popularne, a jezeli Samsung celuje z Bada w klienta za 1zl to nie ma sie co spodziewac, ze ci klienci beda kupowac cokolwiek... Mimo tak zakrojonej akcji i placeniu developerom za pisane aplikacji tylko 1000 aplikacji w sklepie bady wyglada gorzej niz cienko szczerze mowiac. Na rynku juz nie ma miejsca na kolejny system. Tort jest pokrojony i nawet gigant z WP7 bedzie mial problem, a co dopiero samsung z bada...

Może masz rację, ale ja po kupieniu telefonu z Androidem (co prawda nie topowego, tylko i5700), czułem jedno - to system nie stabilny z wieloma błędami, nie mogę na nim polegać bo w momencie kiedy jest on potrzebny to on akurat wykonuje restart lub się wyłączą. Moim zdaniem Android nie jest obecnie systemem na tyle stabilnym aby używać go do pracy zawodowej, biznesu. Prawdopodobne jest to że moja opinia jest powiązana z kiepski modelem telefonu, który miałem. Wave za to kupiłem z ciekawości i po jednym dniu używania stwierdzam iż jest to system bardzo ciekawy a jego oprogramowanie w wersji podstawowej (1.0) pozwala mi na to o czym w Androidzie w wersji 2.1 bez roota i wielu modyfikacji nie mogę nawet marzyć. Przyznać tu muszę rację iż aplikacji wielu nie ma ale mam nadzieje że się to zmieni, jeśli tak będzie to zostanę przy Bada os na dłużej a jeśli nie to znowu będę miał dylemat "co teraz wybrać?".
Pozdrawiam,
Marcin Szczepara

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 01, 2010, 09:29:51 »
opinia o całym systemie na podstawie jednego romu do i5700
pozazdrościć  :-|
koło pękło w mercu ale szajs - wszystkie merce są do bani
 :-?

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2010, 10:14:06 »
opinia o całym systemie na podstawie jednego romu do i5700
pozazdrościć  :-|
koło pękło w mercu ale szajs - wszystkie merce są do bani
 :-?

Wez pod uwage, ze uzytkownik nie musi sie znac na romach, aktualizacjach rootach itp. Chce wyjac urzadzenie z pudelka i ma dzialac...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 01, 2010, 16:41:25 »
chodzi o opinię na temat całego OSu na podstawie jednego urządzenia z jednym romem
to tak jakby ktoś wziął teraz pierwszego iPhona i powiedział, że iOS jest do bani na tej podstawie...

*

Offline bobas007

  • ***
  • 435
  • Sprzęt: i780 - WM6, SGS BVJS4
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 02, 2010, 08:43:11 »
Panowie Administratorzy!
Czy moglibyście dorzucić jakąś cenną informację w TEMACIE tego wątku?  :sleepy:

*

Offline zapsu

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Wave II
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2010, 16:35:24 »
opinia o całym systemie na podstawie jednego romu do i5700
pozazdrościć  :-|
koło pękło w mercu ale szajs - wszystkie merce są do bani
 :-?
A cała reszta ocenia Bade po jednym modelu - Wave. Hipokryzja bije od Ciebie pełną gębą.

Łatwo się porównuje system, który jest na rynku do nowego OSu. Przypomnijcie sobie jak działał Android na G1, gdy ten wyszedł. Na większości for osoby które kupiły ten model Google nazywane były "testerami" ze względu na ilość błędów, brak stabilności OSu. Oczywiście wad swojego ukochanego Droida się nie widzi.

*

Offline stelma6

  • **
  • 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II (i8000) + S55
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2010, 17:39:59 »
opinia o całym systemie na podstawie jednego romu do i5700
pozazdrościć  :-|
koło pękło w mercu ale szajs - wszystkie merce są do bani
 :-?

Ja bym to inaczej napisał:
Koło pękło w mercu, zamontowane zostało nowe i za jakiś czas pękło następne i tak dalej, a okazało się, że spowodowane było to wadą fabryczną i wyszły nowe, poprawione modele (jak w telefonach - nowy ROM) i wtedy można powiedzieć, że istotnie, merce (zawierające te felerne części - patrz start ROM/system w telefonach) są do bani

MÓWIMY NIE BĘDĄC BETA-testerami za free, co wiecej to my mamy jeszcze za to płacić!
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 17:41:37 wysłana przez stelma6 »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 03, 2010, 18:06:51 »
A cała reszta ocenia Bade po jednym modelu - Wave.
niestety nie ma na tą chwilę innej możliwości

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 03, 2010, 18:36:53 »
Panowie Administratorzy!
Czy moglibyście dorzucić jakąś cenną informację w TEMACIE tego wątku?  :sleepy:

Niestety na chwile obecna - nie. Zarówno Samsung jak i Aqurat nie komentują informacji o AM na BadaOS.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 03, 2010, 22:08:03 »
nie komentują informacj, ba nawet nie poszukują nikogo ze znajomością badaos
http://www.automapa.pl/?PEI=31593&lng=PL
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 14, 2010, 18:27:59 »
Bo programowanie na bada nie opiera się na znajomości Bóg-wie-czego, tylko C++ a sam program (bada SDK) wygląda podobnie do środowisk Visual Microsoftu   :-|

*

Offline netgps

  • 25
  • Sprzęt: K750 -> X1 -> Asus P526, Sansa Clip+
Odp: [News] AutoMapa na BadaOS?
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 21, 2011, 09:23:14 »
A Automapa też jest pisana w c++, więc duża szansa, że można by ją po prostu uruchomić/łatwo przenieść na systemie BADA, bez pisania aplikacji od nowa jak np. w przypadku Androida.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2011, 18:17:37 wysłana przez netgps »