Temu panu już dziękujemy.

  • 9 Odpowiedzi
  • 17850 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cin2000

  • ****
  • 509
  • Płeć: Mężczyzna
Temu panu już dziękujemy.
« dnia: Kwiecień 24, 2007, 23:35:17 »
Niedługo nie będę miał co używać... A ja naprawdę niewiele wymagam od programu do nawigacji.

Autopilot wyświetlił po raz drugi w ciągu trzech miesięcy informację "Twoja licencja wygasła" w momencie kiedy był potrzebny, żeby dporowadzić mnie pod jakiś adres. Mimo moich monitów serwis nie umiał za pierwszym razem rozwiązać problemu (chociaż pisali, że dają nowy kod i teraz już wszystko powinno być OK). Mam tego dość. Nie lubię sytuacji, kiedy wydaje mi się, że mam nawigację, a tak napradę jej nie mam.

Do kosza.

Życzę reszcie powodzenia w używaniu.

Pozdro!
"Istnieją 3 typy ludzi: Ci co umieją liczyć i Ci co nie umieją liczyć."

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2007, 09:09:00 »
Mojemu klientowi taka sytuacja zdarzyła się 2 razy - ale za każdym razie po resecie wracało do normy. Może zbyt pochopnie postepujesz, daj jeszcze raz szansę softowi  ;) pewnie na lato wypuszczą nową wersję programu z nowymi mapkami i poprawionymi błedami.

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2007, 12:20:18 »
nowe mapki wyszły - może teraz warto potestować i zmienisz zdanie  :)

*

Offline cin2000

  • ****
  • 509
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2007, 15:11:08 »
Program nie działa. Nie ma mowy o żadnych mapkach. "Licencja wygasła". Nie mam czasu na zabawę po prostu. Szukam teraz jakiegoś bardziej stabilnego urządzenia Allin1 z niezłymi mapami Polski i ostrzeganiem o radarach. Może TT910?
"Istnieją 3 typy ludzi: Ci co umieją liczyć i Ci co nie umieją liczyć."

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2007, 20:51:38 »
na pewno fajne urządzonko choć mapy Polski pozostawiają wiele do życzenia. w iGO 8 zapowiadają pokrycie polski na poziomie ponad 70% może warto poczekać. A próbowałeś zrobic Hard Reset palmtopa oraz Pełny Format karty pamieci np Programem CompuApps OnBelay V2. Wtedy poinstalować wszystko na nowo wersję 6.50 softu + najnowsze mapy - może wtedy powstanie na nogi

*

Offline mabo

  • **
  • 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note, Mio Spirit 680
Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2007, 22:41:16 »
cin2000
Może się mylę, ale przypadek przedwczesnego wygaśnięcia licencji jest tak rzadki że szukałbym raczej winy po stronie sprzętu, szkoda że nie masz możliwości zainstalowania innego egzemplarza AP i sprawdzenia czy sytuacja się powtórzy. W końcu odliczaniem czasu zarządza system a nie soft.
Pozdr.
BM

Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2007, 22:09:42 »
Nie mam czasu na zabawę po prostu. Szukam teraz jakiegoś bardziej stabilnego urządzenia Allin1 z niezłymi mapami Polski i ostrzeganiem o radarach. Może TT910?

hmmm ... 910 nie chcialbym poniewaz jakos nie jestem przekonany do trwalosci rozwiazania (dysk twardy + stan naszych drog + torowiska i inne takie = krotki zywot), zreszta sam kupilem go700 na allegro z takim dyskiem padnietym, i raz na jakis czas takie oferty sie pojawiaja, mam jeszcze go710 i jestem z niego bardzo zadowolony to jest to ... pamietaj tylko o pilocie i "klekajcie narody" :).

pozdr
S

*

Offline cin2000

  • ****
  • 509
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2007, 20:26:53 »
Kupiłem Garmin Nuvi 350 z mapą całej Europy (od Portugalii po Ural). Nie mogłem jak do tej pory znaleźć sprzętu, który by pogodził moje wycieczki na zachód i wschód, ale myślę, że w końcu go mam. Jest wszystko jak należy. A gdzie indziej: jak jest Bułgaria, to nie ma Belgii (Sony) jak jest wszystko, to nie ma Litwy, Łotwy i Estonii (TT910), że już o SPetesburgu, czy Moskwie nie wspomnę. A teraz lepsze, czy gorsze, ale mam. I za parę złotych mogę dokupić mapę czego chcę, nawet Meksyku. Acha... i działa, co jest pewną unikalną zaletą w porównaniu do rozwiązań PPC+program (nie daj Boże GPS na BT). Pozdrawiam Wszystkich i dzięki za rady.
"Istnieją 3 typy ludzi: Ci co umieją liczyć i Ci co nie umieją liczyć."

*

tramp

Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2007, 19:04:53 »
mój N560 z DOBRYMI nawigacjami zawsze działa

Jedyne przekleństwa wydobywały się ze mnie podczas krótkiej przygody z AM i ciągłego jesteś poza trasą wyznaczam nową, gdzie czas wyznaczania zmierzał do nieskończoności :))

Garmina rozwiązania są pewne, stabilne ale jakoś tak fajansiarskie już pomijajać cudownie rozmnożone portfolio produktów, do iGO nie umywa się sorry :))

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Temu panu już dziękujemy.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2007, 10:49:18 »
Tak, najnowsza wersja iGO z mapami Ukrainy, Rosji i ogólnie krajów byłego ZSRR chyba bije wszystkie softy w tym momencie, może nie na głowe ale na pewno jest lepsza.