Mapa??

  • 6 Odpowiedzi
  • 2521 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mapa??
« dnia: Grudzień 12, 2006, 18:59:23 »
Zeby uzywajac mapy europy czeba laczyc sie z internetem i placic czy jest na to jakies wyjscie jak jest to jaka najlepiej nabyc a i jeszcze jedno czy wejdzie na moj sprzet MDA VARIO WM5 2GB prosze o odpowiedz.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Mapa??
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2006, 23:45:13 »
Wystarczy zainstalować mapę z płyty z programem.
Nic więcej płacić nie 'czeba', a zaoszczędzone pieniądze
najlepiej zainwestuj w korepetycje z polskiego  ]:>
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Mapa??
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2006, 23:46:27 »
Jakbyś zastanowił się nad tym o co chcesz spytać i postarał się to (może w punktach) sformułować to pewnie łatwiej byłoby odpowiedzieć na twoje wątpliwości.

Skąd masz informację, że żeby używać mapu Europy TRZEBA (to się tak pisze!!) łączyć się z internetem i za to płacić??

Nie wiem o co ci chodzi więc postaram się odpowiedzieć na to co mi sie wydaje, że ciebie interesuje.

Żeby mieć mapę przejazdową Europy trzeba kupić program AutoPilot (lub inny).

Żeby go kupic to możesz iść do sklepu i go kupić fizycznie lub kupić kod rejestracyjny, który dostaniesz mailem, a mapy ściągniesz sam z internetu. W zależności od rodzaju łącza być może będziesz musiał zapłacić za połączenie w czasie którego będziesz ściągał program i mapy. Ale o ile wiem na razie AutoPilota chyba jeszcze w Internecie kupić się nie daje, ale może się mylę.

Jak już będziesz miał kupiony, zainstalowany i zarejestrowany program AutoPilot to będziesz mógł go używać już nie ponosząc żadnych więcej opłat, no chyba, że będziesz go uaktualniał przez internet to znów dochodzi koszt połączenia internetowego liczonego jako czas lub ilość ściągniętych danych.

Każde "inne wyjście" grozi mało sympatycznymi kontaktami z przedstawicielami władzy (służby porządkowe, prokuratura, sądownictwo, wydziały penitencjarne).

Program AutoPilot sam "nie wejdzie", ale da się zainstalować i używać na karcie 2GB w MDA Vario.

Ufff

Czyżby kolejne "dziecko neo"??
Polecam Regulamin forum !!

Mapa??
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2006, 16:26:41 »
MaDuch dzieki ze sie postarales i odpowiedziales na moje pytania ale tak naprawde tego nawet nie czytalem.P.S pierwsza odpowiedz mnie bardziej zadowolila.pozdro ;)

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Mapa??
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2006, 16:43:45 »
Cytat: "mlody23"
MaDuch dzieki ze sie postarales i odpowiedziales na moje pytania ale tak naprawde tego nawet nie czytalem.P.S pierwsza odpowiedz mnie bardziej zadowolila.pozdro ;)


Zrobiłem to niejako z obowiązku, żeby kto inny, kto czyta zwłaszcza wątek o testowaniu AutoPilot nie zarzucił mi, że nie pomagam.

A z drugiej strony twoja odpowiedz (jak i inne twoje wątki na tym forum) właśnie świadczą o twoim poziomie.

Może zamiast kupować AutoPilota pobaw się pilotem, ale do telewizora.
Polecam Regulamin forum !!

Mapa??
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2006, 19:32:08 »
Jesli chodzi tobie oto ile mam lat to mam 16 i co z tego.Ale jestem pewien ze mialem w zyciu wiecej fonow od ciebie i nie gadaj mi tu o uzywaniu pilota do telewizora bo tez mam na komie.pozdro dla ciebie MaDuch. :bored:

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Mapa??
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2006, 21:06:23 »
Gdyby to jeszcze tylko na ilości posiadanych "fonów" polegało to ho ho, może mógłbyś w może w w jakimś przynajmniej za-rządzie zasiadać. Na szczęście (dla społeczeństwa) to nie o to chodzi. A jeśli tego nie rozumiesz to tym gorzej dla Ciebie.

EOT
Polecam Regulamin forum !!