Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI

  • 24 Odpowiedzi
  • 27449 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cin2000

  • ****
  • 509
  • Płeć: Mężczyzna
Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« dnia: Październik 21, 2006, 10:50:02 »
Witam!

Troszkę posiedziałem i oto efekty:

CAT999foto.mef - same fotoradary dla Polski
CAT999.mef - fotoradary + suszarki stare (z zeszłego roku), ale za to w rozsądnej ilości
CAT999fotoisusznew.mef - fotoradary + suszarki nowe z POI.MOBILNE.NET
CAT999fotoisuszifotprznew.mef - fotoradary + suszarki + fotoradary przenośne z POI.MOBILNE.NET
CAT999fotoisuszifotprznewEUROPE.mef - fotoradary + suszarki + fotoradary przenośne z POI.MOBILNE.NET + fotoradary dla Belgii, Austrii, Holandii z poiplace.oabsoftware.nl + fotoradary i kamery dla czerwonych świateł dla Niemiec z poiplace.oabsoftware.nl + fotoradary i suszarki dla Czech z www.poi.cz

Miłego używania!   :)


PS Oczywiście po ściągnięciu pliku trzeba zmienić nazwę na CAT999.mef i wrzucić do katalogu z mapami do podkatalogu europe_ta
"Istnieją 3 typy ludzi: Ci co umieją liczyć i Ci co nie umieją liczyć."

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2006, 13:29:56 »
Noooo Cin2000 szalejesz, oj szalejesz!!  :))

To w ramach pełnej rozpusty  ;)  poproszę jeszcze o plik fotoradary i fotoradary przenośne dla Polski.

Dziękuję    :)
Polecam Regulamin forum !!

*

olmeca

Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2006, 12:45:08 »
mam pytanie czy jest aktualniejszy stan niz dzielo cin2000? Wyruszam na swieta w rodzinne strony i niechcialbym pozniej dostac drogich pamiatkowych zdjec :))
Inne pytanie czy jest jakis specjalny program dajacy mozliwosc konwersji zasobow poi.mobilne.net do formatu czytanego przez AP?

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2006, 13:54:14 »
O stanie aktualniejszym nie słyszałem, a  cin2000 nic nowego nie zamieścił, więc pewnie nie ma :(

Co do programu to na płytce z programem jest program konwertujący, ale mocno skomplikowany (w teście wnioskowałem o jego uproszczenie czyli zrobienie bardziej "user friendly") i ... muszę przyznać  :oops: że nigdy nie udało mi się z niego skorzystać.
Polecam Regulamin forum !!

*

olmeca

Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2006, 15:50:34 »
O!  Tu mnie zaskoczyles, MaDuch dzieki za podpowiedz bo tak bardzo nie eksplorowalem plytki i nawet niewiedzialem ze cos daja dodatkowego po za programem i mapami.
Dzieki tej podpowiedzi widze ze czesc urlopu przed wyjazdem do domu spedze na testowaniu tego konvertera i az sie ciekawie co z tego wyjdzie  :))

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2006, 17:33:09 »
Też z chęcią się dowiem co ci wyszło.

Ja czekam na wersję o bardziej humanistycznym obliczu ;)
Polecam Regulamin forum !!

*

Offline KartofeLone

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560, Galaxy S, Galaxy S III
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 23, 2007, 16:31:01 »
Czy są już może jakieś aktualizacje fotoradarów? Bo ostatnio troche ich nastawiali i przydałby sie jakiś update. jeśli ktoś ma możliwość to zróbcie takowy (ja nie mam pojęcia jak sie za to zabrać).

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2007, 18:41:35 »
Czy są już może jakieś aktualizacje fotoradarów? Bo ostatnio troche ich nastawiali i przydałby sie jakiś update. jeśli ktoś ma możliwość to zróbcie takowy (ja nie mam pojęcia jak sie za to zabrać).
Ja będę na piątek robił sobie aktualizację bo jadę na urlop,chętnie się z nią podzielę,ale z kolei nie wiem jak ją tu umieścić.Wszelkie podpowiedzi proszę do piątku bo później mnie nie ma.

*

olmeca

Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2007, 18:46:31 »
kemot11
daj znac jak bedziesz mial gotowy zestaw to gdzies to wrzuce i zlinkuje zeby byly do sciagania.

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 25, 2007, 23:04:34 »
kemot11
daj znac jak bedziesz mial gotowy zestaw to gdzies to wrzuce i zlinkuje zeby byly do sciagania.
Będę robił w piątek po południu żeby mieć na sobotę najświeższy.Więc co z nim dalej zrobić?

*

olmeca

Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:52:42 »
Wyslij mi je na mail z profilu a ja je wtedy wrzuce na jakis znajomy serwer

Plik Cat 999.mef to
wiadomo co,a te spakowane to takie dodatki które sobie
zrobiłem,zawartość ich to tak jak w nazwie.Trzeba w folderze AP utworzyć
folder 'importy' i po rozpakowaniu plików na PC te foldery z nazwami
wsadzić do tego foldera 'importy' Zresztą jest to gdzieś,chyba na
stronie AP opisane.U mnie działa,ikonki się pokazują i myślę że będzie
dobrze.Wszystkie pliki są z dzisiaj tzn,27.07.
Pozdrawiam
Tomek(kemot)

Z mojej strony to tylko spakowanie plikow w jedno archiwum i umieszczenie w tym poscie. Tomku dobra robota  :ok:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2007, 23:36:22 wysłana przez olmeca »

Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2007, 16:35:52 »
Mam pytanie. Czy ta aktualizacja dot. wszystkich radarów w Polsce, czy tylko Środy Wielkoposlkiej? Tak samo z kontrolami drogowymi, czy cała Polska, czy Jaworzno ul. Kasztanowa?
Dzięki

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2007, 21:37:10 »
Wszystko jest ściągnięte z AM i jest nowe i aktualne{na 27.07}Jestem na urlopie ,sprawdziłem,wszysko u mnie działa.
Napisane: Lipiec 29, 2007, 21:27:24
I jeszcze jedno,tych fotoradarów stałych jest ok700,tych przenośnych i suszarek dużo więcej więc nie jestem w stanie sprawdzić czy tylko Jaworzno czy nie .U mnie jest dużo nowych jednych i drugich.

*

Offline spyware

  • 22
  • Sprzęt: mio A701 / manta 440MS
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 17, 2007, 17:40:31 »
cześć

kemot11
możesz mi powiedzieć jakim programem robisz konwertowanie punktów POI do AP.
chciałem robic aktualizacje co kilka dni (fotoradary i inne), ale nie bardzo wiem jak sie zabrać.
pozdrawiam

ps: moze jakis namiar na program ;)
oczywiście , ze mam oryginalną mapę ...

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2007, 11:59:38 »
Witam.
To jest sporo roboty,przynajmniej  za pierwszym razem,później nabiera się wprawy.Najpierw pliki .uam trzeba za pomocą programu ttpoi przekonwertować na format .ov2,następnie za pomocą POI conversion wer.1.03(tylko ta wersja ! ) przekonwertować na format excela .csv.Ten format w excelu należy zapisać jako arkusz Microsoft Excel4.0,a wtedy już za  pomocą programu digger(dostępnego w AP) na format który wgrywa się do AP. Jeżeli z AM ściąga się plik o rozszerzeniu "wszystkie pliki",to robi się wszystko co powyższe,z tym że należy w Excelu  zapisać go nie jako arkusz Microsoft Excel 4.0 a jako Skoroszyt Microsoft Excel 97-2000 i 5.0/95.Piszę to z głowy ale chyba nic nie pokręciłem.Ikonki muszą być w rozmiarze 16x16 i mniejsze niż 24bity.Konwertery można ściągnąć z sieci.

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 18, 2007, 18:07:44 »
Zapomniałem napisać że dla stałych fotoradarów wszystko robi się tak samo,tylko na końcu zamiast diggera stosuje się getmef,a uzyskany plik nazwać należy Cat999.mef

*

Offline spyware

  • 22
  • Sprzęt: mio A701 / manta 440MS
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 19, 2007, 16:17:34 »
hej
dzieki za instrukcje   OK .
zdeko roboty bedzie  wesoły ale dam rade.


dzieki za pliki, które dostałem na poczte  :ok:

pzdro
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2007, 19:02:48 wysłana przez spyware »
oczywiście , ze mam oryginalną mapę ...

*

olmeca

Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 22, 2007, 12:09:34 »
Nowy zestaw POI dla Autopilota autorstwa kemota
ftp://atatravel.com.pl/lysy/importy.rar

plik cat999.mef zostal juz zmieniony :grin:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2007, 14:44:30 wysłana przez olmeca »

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2007, 13:49:16 »
Dzięki olmeca za wstawienie plików, jednocześnie chciałbym powiadomić wkradł się mały błąd z mojej strony,
że plik do fotoradarów stacjonarnych omyłkowo nazwałem Cat 999,a powinno być cat999(Chodzi głównie o przerwę między cat a 999).Należy przed wgraniem go zmienić nazwę na właściwą i nie będzie żadnego problemu.
Pozdrawiam

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2007, 14:44:13 »
Nadal jestem zdania, że umieszczanie suszarek i fotoradarów przenośnych to tylko zajmowanie miejsca i usypianie czujności oraz drażnienie ucha sygnałem.

Wystarczy, że patrol z suszarka czy przenośnym fotoradarem się przemieści o kilkadziesiąt metrów i ... po ptokach czyli pieniądzach.

Jestem zwolennikiem zamieszczania tylko fotoradarów stacjonarnych (z atrapami i pustymi skrzynkami włącznie) ponieważ łatwo atrapę podmienić, a w pustą skrzynkę włożyć urządzenie.

I dlatego kemot11 mam prośbę - zrób proszę plik (tak jak kiedyś) TYLKO z fotoradarami stacjonarnymi!

Z góry dziękuję :) !!

PS Podobnie nie wierzę w informacje podawane przez CB, że dany fotoradar stacjonarny dziś jest aktywny, albo nie. Zwłaszcza jak są podawane w dzień ;) ;) ;)
Polecam Regulamin forum !!

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2007, 19:45:03 »
Po pobraniu pliku umieszczonego przez olmeca (bez jego uprzejmości nie miałbym możliwości "rozpowszechniania") na serwerze i rozpakowaniu go,w folderze 'importy' jest osobny plik cat999,który należy "wsadzić"do autopilota".Zresztą,wszystkie zawarte tam pliki można instalować oddzielnie,nie trzeba hurtem.Ważne tylko aby wiedzieć gdzie.
A co do suszarek i przenośnych fotoradarów,to  ja z kolei uważam,że taka ikonka jest przydatna(tylko ikonka bo punkty POI nie wydają dźwięków,a przynajmniej się z tym  nie spotkałem),bo warto wiedzieć gdzie i czego można się spodziewać,a każdy chyba się liczy z tym że są to dane orientacyjne, i siłą rzeczy "ruchome".
Pozdrawiam

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 22, 2007, 20:00:05 »
Po pobraniu pliku umieszczonego przez olmeca (bez jego uprzejmości nie miałbym możliwości "rozpowszechniania") na serwerze i rozpakowaniu go,w folderze 'importy' jest osobny plik cat999,który należy "wsadzić"do autopilota".Zresztą,wszystkie zawarte tam pliki można instalować oddzielnie,nie trzeba hurtem.Ważne tylko aby wiedzieć gdzie.

OK dzięki za informację.

... bo warto wiedzieć gdzie i czego można się spodziewać,a każdy chyba się liczy z tym że są to dane orientacyjne, i siłą rzeczy "ruchome".

Od takiej formy informacji (z powodów wyżej opisanych) wolę CB :) jest dużo pewniejsze i dokładniejsze.
Polecam Regulamin forum !!

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2007, 20:00:43 »
Chodziło mi oczywiście o dźwięki  punktów POI w AP,bo np. w AM do wybory i koloru.

*

Offline mlesniak

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P340
Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2007, 17:17:30 »
Najnowsza baza fotoradarów z 2007.10.07 znajduję się na stronie Autopilota w dziale do pobrania

*

Offline wszim

  • ***
  • 277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens n560, MIO P550M
Odp: Fotoradary + suszarki + przenośne - NOWE PLIKI
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2007, 20:12:17 »
Taaa, nadal jest na niej fotoradar którego już nie ma ze 2 lata.
pozdrówka