Autpilot 7.0 juz jest ...

  • 33 Odpowiedzi
  • 31253 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 26, 2007, 07:50:40 »
...odnoszę wrażenie że kosmetyczne zmiany w AutoPilocie i przesadzona zmiana numeracji na 7... miała na celu zmuszenie ludzi do dokonania rejestracji produktu...
Po co rejestrować wersję 7 jak mam zarejestrowaną wersję 6 ? Jako user AP dostałem upgrade, że tak powiem "z urzędu".

Powinni zająć się lepiej mapą a nie pierdołami bo nie da sie ukryć mapa jest do niczego, dopuki nie wypuszczą porządnej mapy to będę jeździł z AM ( mam wersję 3.9.7.1 w a mapa jest lepsza niż AP aktualizowna w maju tego roku ) i nikomu nie polecę AP, po prostu żenada.
Ciekawe, to samo słyszałem o AM i też mnie przed nią ostrzegano.

Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:07:29 »
...odnoszę wrażenie że kosmetyczne zmiany w AutoPilocie i przesadzona zmiana numeracji na 7... miała na celu zmuszenie ludzi do dokonania rejestracji produktu...
Po co rejestrować wersję 7 jak mam zarejestrowaną wersję 6 ? Jako user AP dostałem upgrade, że tak powiem "z urzędu".

Aby wgrać 7 trzeba był rejestrować 6, a ponoć daromowe uaktualnienia sa tylko przez rok od rejstracji

Powinni zająć się lepiej mapą a nie pierdołami bo nie da sie ukryć mapa jest do niczego, dopuki nie wypuszczą porządnej mapy to będę jeździł z AM ( mam wersję 3.9.7.1 w a mapa jest lepsza niż AP aktualizowna w maju tego roku ) i nikomu nie polecę AP, po prostu żenada.
Ciekawe, to samo słyszałem o AM i też mnie przed nią ostrzegano.


*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 26, 2007, 13:50:55 »
Jakiekolwiek bronienie tej firmy jest bezsensowne ! Dzwonie do nich i mówie ze występują z czymś tam problemy a dostaje odpowiedz "to na pewno wina sprzętu" no nic mówie trudno wezmę innego jak to mówią "sprzęta" i co i jajco ten sam problem no to znów dzwonie i dostaje odpowiedz "jak nie działa to proszę nie korzystać z tego programu" OJ szkoda ŻE TEGO NIE NAGRYWAŁEM. WIELKA SZKODA  :mad: a korzystać z pomocy technicznej i tego programu już napewno nie bede bo jest hu...owy.

Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 24, 2007, 14:47:22 »
Ja pisałem e-maila do AP dlaczego trasa najkrótsza to to samo co najszybsza,puszcza polami.No niestety tak się będzie zdarzać do nowej wersji ,ale jakiej bo właśnie jest 7.0.54 i niestety do bani zdecydowanie gorsza w działaniu