Autpilot 7.0 juz jest ...

  • 33 Odpowiedzi
  • 30879 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Autpilot 7.0 juz jest ...
« dnia: Lipiec 11, 2007, 18:14:31 »
... czyli duża zmiana w numeracji, a co w środku?

Takie ma mieć zmiany i nowości:
- tryb pieszy nawigacji,
- możliwość importu dowolnych punktów POI
  (z wybranymi przez użytkownika ikonami i ustawianiem poziomów ich widoczności)
- zapis trasy w punktach.
- dla podróżujących po Europie - obsługa TMC
- historia ostatnio wyszukiwanych pozycji oraz automatyczne podtrzymywanie podświetlenia.
- żeńskie komunikaty głosowe w wersji standardowej oraz poprawiona jakość jakość już istniejących
- modyfikacje graficzne wpływające na jakość instrukcji wizualnych
- oraz nowy wskaźnik na rondach, który teraz już jednoznacznie kieruje na odpowiedni zjazd.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline debart

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: VIVO PLUS + 16GB SDHC + VW Phaeton
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2007, 21:13:59 »
a ktoś wie jak importować POI? W programie nie znalazłem takiej opcji.

Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2007, 09:54:38 »
Wszystko pięknie ale kiedy aktualizacja mapy, no może wreszcie zacznie wyświetlać numery dróg.

Co do mapy to np. nie ma obwodnicy Kórnika na drodze 434 a można nią juz jeździć od chyba 0,5 roku.

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2007, 12:34:29 »
O ile dobrze pamiętam, ostatnia aktualizacja map była w maju tego roku..., a kiedy następna? Nikt nie jest prorokiem  :P

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2007, 17:12:45 »
Lepiej trzyma sie drogi ;P zainteresowani wiedzą o co chodzi hehe.... no a tak pozatym to przydała by sie LUDZKA aktualizacja map ! Do centrum Chorzowa w dalszym ciągu nie da sie wjechać ! wszystkie drogi są jednokierunkowe HAHAHAHahahahHAHAHAHhhhhehhehehehHEHEHEHEHE ;P i prowadzą od rynku hehehehehe czyli zrzucamy auto z samolotu i jedziemy..............

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2007, 08:05:42 »
Tia... Jak to było? Aaa... "Z pewną dozą nieśmiałości ..." zainstalowałem "siódemkę" i ...
Pojeździłem z nią w weekend.
Komunikaty - odniosłem wrażenie, że coś zmieniono w sposobie ich podawania, często na łuku drogi program podaje skręć, w poprzedniej wersji było zjedź. Efekt, łatwo zgubić drogę zwłaszczagdy zaraz za łukiem jest skrzyżowanie i nie wiadomo czy komunikat dotyczy skrętu na łuku, czy na skrzyżowaniu.
Głos- dla mnie O.K.
Tryb pieszy- przy wyznaczaniu trasy nie jest brana pod uwagę kierunkowość ulic. Ale jak sama nazwa wskazuje jest to tryb pieszy.  O.K.
Wyznaczanie tras. Na dzień dobry przeciągnął mnie przez rynek - zamknięty dla ruchu (mapy?).
Wyznaczyłem na sucho kilka tras, którymi jeżdżę i tu niespodzianka program poinformował mnie, że po drodze jest przeprawa promowa  :o . Po przyjrzeniu się trasie, wyszło, że zamiast skierować mnie na most kilka kilometrów wcześniej, program użył przeprawy. Jeżeli tak robi w trybie "najszybsza trasa", to ja dziękuję stać godzinę lub dłużej czekając na prom. Albo na miejscu dowiedzieć się, że prom nie pływa bo za niski stan wody.

Info o tym, że jest po drodze prom, czy drogi z poborem opłat, jest jak najbardziej na miejscu. Dlatego proponuję w okienku z informacją, dołożyć możliwość blokowania dla danej trasy takich "niespodzianek" i  wyliczenie trasy przez program raz jeszcze z pominięciem np. przeprawy. Bo szukanie w planie podróży jaka to może być droga i blokowanie jej, nie jest aż tak upierdliwe gdy się siedzi w domku i ćwiczy na sucho, gorzej jak się jedzie.

Co ciekawe ta sama trasa wyznaczona w poprzedniej wersji programu nie zawiera takich atrakcji jak prom, program najzwyczajniej kieruje na most.

Listowanie manewrów w planie podróży - ponieważ nie ma kursora, w pierwszej chwili jak zobaczyłem pustą listę zamiast drugiej strony, pomyślałem, że program zwisł. Dopiero po jakichś 5 sekundach pojawiła się druga strona listy z manewrami. Zastanawiam się czy brak tego kursora to dobry pomysł.

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2007, 11:17:48 »
naprawili wreszcie problem z wylaczaniem podswietlania ekranu?
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 16, 2007, 11:49:43 »
naprawili wreszcie problem z wylaczaniem podswietlania ekranu?

U mnie działa.
- Podpięty do zasilania w aucie zawsze działało.
- PPC leży teraz na stole, tylko na baterii i świeci od 5 minut.  8)

*

Offline debart

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: VIVO PLUS + 16GB SDHC + VW Phaeton
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2007, 15:28:12 »
pobrałem, zainstalowałem, pojeździłem, odinstalowałem....

Jak dla mnie niewiele sie zmieniło:
1. nadal kiepskie przyciaganie do drogi. Po każdym zeskoku "obliczam trase". I tak w kółko. Jobla mozna dostać
2. na FS n560 w trybie VGA nadal zbyt mała czcionka dla nazw ulic i piktogramów. Nic nie widać na ekranie
3. Prędkośc działania programu nadal kiepska. Odświeżanie ekranu w trybie nawigacji na poziomie 1,5-2 sekund (0,5 fps) jest nie do zaakceptowania.
4. Klikologia i brnięcie przez menu do upragnionej opcji (albo wyjście do mapy czasami) to chyba dla sprawnych inaczej.
5. Nie próbowałem importu POI z automapy ale widząc program do importu to raczej proste i przyjemne nie będzie.
6. Nadal brak ostrzegania przed dowolną kaegorią poi.

Pewnie dużo pozmieniali w kodzie, ale dla mnie, zwykłego użytkownika, nie widać rewolucyjnych zmian.Filozofia softu i nawigacja po opcjach jest dla mnie nie do przyjęcia. Szkoda, bo AP zapowiadał się nieźle jak go kupowałem we wrześniu zeszłego roku.

Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:48:40 »
naprawili wreszcie problem z wylaczaniem podswietlania ekranu?

Wg mnie, to zepsuli. Teraz, przy pracy bez zasilania zewnetrznego (piesza wedrówka, rower) bateria szybko sie wyczerpie. Chyba, że jest opcja żeby włączyć wyłączanie podświetlenia.

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 20, 2007, 13:36:11 »
Przygód z "siódemką" ciąg dalszy ...
Blokowanie dróg.
Tak sobie wykombinowałem, że jak zablokuję drogę to ona będzie zablokowana na stałe i np. przeprawa promowa będzie omijana za każdym razem. Nic bardziej mylnego!
Po ponownym wytyczeniu trasy droga się odblokowuje i dalej trasa wiedzie, tak jak program wytyczył pierwotnie.  :o
Próbowałem to obejść przez zapisanie trasy. Nic z tego. Po wywołaniu zapisanej trasy, najpierw trzeba ją przeliczyć. W tym momencie program liczy trasę, jakby nie była zablokowana wcześniej żadna droga.  ???
AP team - powiedzcie dlaczego ?

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2007, 21:02:58 »
Faktycznie z tymi promami  i brakiem stałego zablokowania drogi to coś źle pomyślane.Ja zrobiłem tak że dodałem punkt trasy tam gdzie był jakiś most i wtedy zadziałało.Ale na przykład do żadnej miejscowości na Wolinie to nie da się dojechać.Tam z kolej  są promy,a Autopilot ich nie proponuje.Dla niego nie ma tam dojazdu.Ale odkąd udaje mi się za pomocą aż trzech(!) konwerterów konwertować pliki pop .uam z mobile.net  do formatu autopilota i w dodatku działają to od razu poprawiła się funkcjonalność i wygląd programu.

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2007, 11:48:43 »
Ja wymieniłem na AutoMape i jestem zdecydowanie bardziej zadowolony. Nigdy nie działało tak jak potrzeba i nigdy działać nie będzie ! A Ci co myślą ze będzie są skończonymi głupcami........

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 21, 2007, 12:24:04 »
Uśśś, ale żeś pojechał po użytkownikach AP.... Ale na pocieszenie powiem Ci, że znam wielu ludzi, którzy powiedzą to samo o Tobie jako użytkowniku AM, jak i również właścicielu telefonów marki Sony Ericsson.... itd. itd.
Żenada!

PS. Dla ścisłości - też jestem użytkownikiem AM i mam telefon SE ;) i nie uważam za "skończonego głupca" kogoś kto używa AP.

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 21, 2007, 15:02:40 »
Myślę że program będzie coraz lepszy,kwestia czasu,a za głupca się nie uważam,i sądzę że to właśnie ci,co operują takimi kategoriami  zasługują na takie miano.Zresztą,jak sądzę,to forum jest po to aby wymieniać opinie użytkowników AUTOPILOTA,a to,że ktoś ma AM to niech się tym chwali gdzie indziej.

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 21, 2007, 15:18:05 »
Jezdzilem przez lata na AM i bez zalu przesiadlem sie na AP na ktorym jezdze juz z pol roku i ktory dla mnie jest po prostu lepszym programem (o tym dlaczego tak jest moznaby pisac i pisac). Ostatnio jadac nad morze ze znajomym uzywalismy rownolegle AM i AP i nie zobaczylem nic co sklonilo by mnie aby porzucic moja przesympatyczna Zosie na rzecz Holka. Fakt faktem, ze znajomego nie przekonalem do AP ale to pewnie dlatego ze w przeciwienstwie do mnie jezdzi z GPSem okazjonalnie, od niedawna i nie ma uchwytu samochodowego (nie moze sprawdzac trasy na PDA wzrokowo).

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2007, 11:54:55 »
Polecam zadzwonić do pomocy technicznej........ ona przypomina mniej więcej reklamę Media Marketu. Śmiech na sali wydać tyle kasy na program który nie przyjmuje oryginalnego kodu no sorry HAHAHAHAHAHAHAH dobre Microsoft wymięka.........

*

Offline debart

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: VIVO PLUS + 16GB SDHC + VW Phaeton
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 23, 2007, 14:57:53 »
Heh...
A ja dzisiaj dostałem takiego emaila:

Witamy serdecznie,

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu nowej wersji demo programu AutoPilot dla sprzętu typu PocketPC.
Jest to w pełni funkcjonalna wersja programu do nawigacji GPS zbudowana na bazie najnowszego AutoPilota 7 oraz wyposażona w przejazdową mapę Polski, zawierającąwycinki największych miast polskich połączone drogami głównymi w kanałach o szerokości 600 metrów.
Zapraszamy do pobrania demo ze strony:http://www.autopilot.pl/PLIKI/AutoPilot_demo.zip.
Instrukcja instalacji demo znajduje się pod adresem:http://www.autopilot.pl/PLIKI/Instalacja_demo.pdf
W nowym DEMO AutoPilota zamieściliśmy fragmenty następujących aglomeracji: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn oraz Białystok. Połączone są one korytarzami drogowymi o szerokości600 metrów biegnącymi wzdłuż dróg krajowych nr: "1", "2", "3", "4", "5", "6", "7", "8", "9", "10", "11", "12", "14", "16", "17", "18", "19", "22", "24", "32", "51", "61", "74", "80", "86".

Zawarte w programie dane pozwalają na komfortowe przemieszczanie się po kraju i co za tym idzie przetestowanie możliwości aplikacji bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy. Zapraszamy też do sprawdzenia pełnych danych kartograficznych programu AutoPilot za pomocą mapy on-line na stroniewww.AutoPilot.pl/mapa oraz do zapoznania się z historią zmian, jakie wprowadzono w programie od początku jego istnienia:http://www.autopilot.pl/PLIKI/rozwoj_programu_AutoPilot.pdf. 

Życzymy udanego testowania możliwości AutoPilota!

Pozdrawiamy,
Zespół AutoPilota


Kurcze, myślę sobie, 2 tygodnie temu aktualizacja do wersji 7.0.54 a tu juz jakąś kolejną niespodziankę naszykowali ! Może 3d poprawili, zwiększyli prędkość działania i odświeżania ekranu albo ludzkie menu zrobili czy choćby poprawili czytelnośc w VGA (nie mówię, przeszło mi przez myśl że może 3d na wzór IGO8 zrobili :). Napalony ściągnąłem, zainstalowałe a tu..... 7.0.53 (!).
Dzięki... Sami nie wiedzą kto jest zarejestrowanym użytkownikiem ich softu (to przyszło na mój zarejestrowany w AP email). Ło matko, wielki rozczar :(

*

Offline sierars1

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
    • spam
  • Sprzęt: Mio A701+2GB
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2007, 15:27:59 »
Widzę że większość osób dostała takowego maila.
A nawet nie jestem u nich zarejestrowany i nigdzie nie podawałem swego maila a tu proszę sami znaleźli.
A tak wogóle jakoś nie pasi mi AP jakoś nie mogę się z nim połapać.  :-[
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2007, 15:35:39 wysłana przez sierars1 »
spam

*

Offline Pecus

  • **
  • 243
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt:
    Mio P550 + 2GB SD Card;
    Toshiba G900 + 2GB
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2007, 15:32:58 »
Jedno jest pewne - demo z tak przygotowana mapa sam sciagne i przetestuje mimo ze mam juz oprogramowanie nawigacyjne.
To sie chwali.
Demo AutoMapy zawierajace okolice w ktorych nigdy nie bywam nie nadaje sie w moim przypadku (jak i w wielu innych) do testowania - bo specjalnie nie bede jachal 100km, albo wiecej.

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 23, 2007, 22:28:26 »
Po co mi demo jak mam pełna wersje ?? nie rozumie tej firmy

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 24, 2007, 00:00:11 »
A po co firmy wypuszczają demo? Może po to, żeby ktoś mógł sobie wypróbować program przed zakupem... Co o tym myślisz?

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 24, 2007, 12:22:59 »
A po co firmy wypuszczają demo? Może po to, żeby ktoś mógł sobie wypróbować program przed zakupem... Co o tym myślisz?

Dobre ;P tylko po co zarejestrowanym użytkownika rozsyłać takie śmieci ?? po co mi wersja demo jak mam pełną ?? co tak dla atrakcji sobie demo zainstaluje ŁŁOOOooochhhh

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 24, 2007, 13:10:50 »
Bo podpisali umowę na reklamę z o2.pl, każdy kto ma konto e-mail na o2.pl z automatu dostał takiego maila. Piszesz jakbyś pierwszy raz w życiu spam reklamowy dostał.
A tego, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem AP, o2.pl nie wie, a nawet gdyby wiedział, to i tak by automat Tobie to wysłał :P

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 24, 2007, 23:22:00 »
Bo podpisali umowę na reklamę z o2.pl, każdy kto ma konto e-mail na o2.pl z automatu dostał takiego maila. Piszesz jakbyś pierwszy raz w życiu spam reklamowy dostał.
A tego, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem AP, o2.pl nie wie, a nawet gdyby wiedział, to i tak by automat Tobie to wysłał :P

Zabawne hehe nie odbieram poczty z O2 ;P

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2007, 07:55:02 »
Umowy, reklamy, automat, czy nie ... program jest nadal do dopracowania.  :E
@kemot11
Całkiem logiczny sposób poradzenia sobie z promem na trasie, tylko co zrobisz jak nie wiesz gdzie jest najbliższy most (załóżmy, że wracasz nową trasą z urlopu), a na blacie stówa i małżonka się niepokoi, że do jej mamusi znowu kombinujesz jak się spóźnić (teść właśnie zadzwonił "to wpadnijcie na kawę. Wiecie pojedziecie tam, taki skrót jest ... tylko nie promem a przez most") ? ;D Ciche dni jak nic  :wink: i kto winien? No chyba nie powiesz, że ten wspaniały program do nawigacji? W końcu to prezent od jej rodziców  :P

Oczywiście przedstawiona powyżej sytuacja jest czysto hipotetyczna, ale nie niemożliwa ...  :lol:

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2007, 12:10:04 »
Zabawne hehe nie odbieram poczty z O2 ;P

Zabawne hehe, że sobie wpisałeś pocztę z o2 w profilu, hehe...

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 25, 2007, 14:46:08 »
Zabawne hehe nie odbieram poczty z O2 ;P

Zabawne hehe, że sobie wpisałeś pocztę z o2 w profilu, hehe...

Nie rób OT ! woli wyjaśnienia poinformuje Cie człowieku ze mój profil ma niewiele wspólnego z moim życiem mogłem tam sobie wpisać teletubiś@gey.pl a AP to i tak badziewny program. Myślałem że będzie coraz lepszy a jest coraz gorszy !! i po 5 aktualizacji juz przestałem wierzyć !!

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 25, 2007, 15:18:12 »
Nie twierdzę, że AP jest świetnym programem. Zresztą niedawno zupełnie z niego zrezygnowałem, zatrzymałem się na wersji 6.5.20 i powiedziałem "stop", na szczęście znalazłem kupca na niego, więc coś mi sie tam zwróciło. Zaglądam tu tylko z 'sentymentu' i z ciekawości: a nuż coś się zmieniło na lepsze ;)

A co do reklamy dema, to wiem, że wszyscy na o2.pl dostali takiego maila, a że masz w profilu konto o2.pl więc wywnioskowałem, że w tym trybie to do Ciebie doszło.

I nie denerwuj się tak... człowieku... ;)

Odp: Autpilot 7.0 juz jest ...
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 25, 2007, 15:38:42 »
Nie wiem skąd bierze mi się spiskowa teoria dziejów, ale odnoszę wrażenie że kosmetyczne zmiany w AutoPilocie i przesadzona zmiana numeracji na 7... miała na celu zmuszenie ludzi do dokonania rejestracji produktu. Powinni zająć się lepiej mapą a nie pierdołami bo nie da sie ukryć mapa jest do niczego, dopuki nie wypuszczą porządnej mapy to będę jeździł z AM ( mam wersję 3.9.7.1 w a mapa jest lepsza niż AP aktualizowna w maju tego roku ) i nikomu nie polecę AP, po prostu żenada.