Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS

  • 70 Odpowiedzi
  • 24366 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Re: Dokładność mapy
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 05, 2006, 10:59:59 »
Cytat: "TomekT9"
Witam
Sprawdziłem szegółowość mapy w swoich okolicach czyli Elbląga:
jest prom w Kępinach Wielkich :))  i most w Kępkach :D , a dla porównania AM nie posiada tych przepraw :P .

W mapach "U" jest most w Kępkach, w Kępinach nadal błąd  :(
Cytat: "TomekT9"
No coś czuję, że po teście drogowym czas będzie odinstalować AM i wydac troche grosza ;)

Gdybyś "wydał trochę grosza" na AM...
 :wkurzony:

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 05, 2006, 11:31:09 »
Cytat: "cin2000"
Jak Moi się zapisuje, to mi się lampka ostrzegawcza zapala. Moi - zdradź, co wiesz, czego ja nie wiem...

Ja tylko mam dobrą opinię o mapach eMapy/Cartalla. Na tyle dobrą, że wchodzę "w ciemno"...

Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 05, 2006, 12:05:41 »
Cytat: "Moi"

Ja tylko mam dobrą opinię o mapach eMapy/Cartalla. Na tyle dobrą, że wchodzę "w ciemno"...


To tak jak ja :). Czekam tylko na dostawę i podzielę się wrażeniami z użytkowania :)

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 07, 2006, 00:19:55 »
Cytat: "Moi"
Cytat: "cin2000"
Jak Moi się zapisuje, to mi się lampka ostrzegawcza zapala. Moi - zdradź, co wiesz, czego ja nie wiem...

Ja tylko mam dobrą opinię o mapach eMapy/Cartalla. Na tyle dobrą, że wchodzę "w ciemno"...

Oby mapy w autopilocie były lepsze, niż ta na stronie eMapy, bo nawalone jest tam bardzo dużo byków (np. ronda na placach JPII i Solidarności we Wrocławiu...)
Pozdrawiam
AKM

*

Offline cin2000

  • ****
  • 509
  • Płeć: Mężczyzna
Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 07, 2006, 08:23:15 »
Wrocław, to jest akurat w tej chwili jeden wielki "byk". Dojeżdżałem do rodzinki w centrum w godzinach szczytu z AM - 2h. Bez AM pewnie z 5h bym dojeżdżał. Tak teraz się zastanawiam, że powinienem był włączyć 4x4 i jechać na azymut raczej niż wyznaczać trasę po drogach.
"Istnieją 3 typy ludzi: Ci co umieją liczyć i Ci co nie umieją liczyć."

*

Offline almax

  • **
  • 238
    • www.almax-fashion.com
AutoPilot
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:55:02 »
Wczoraj wgrałem do FS 720 legalnego AutoPilota . Trochę pojeżdziłem po
Zduńskiej Woli i okolicach . Oto pierwsze wrażenia : Program ma bardziej szczegółowe mapy od AM . W Zd-Woli są wszystkie nr. budynków .
Program bardzo precyzyjnie nawiguje, szczególnie ładnie w opcji 3D.
Narazie nie spotkałem ani jednego błędu a przejechałem prawie 100 km.

*

Offline Geny

  • *
  • 55
    • http://www.gf.waw.pl
Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:57:30 »
wobec dobrej opinii poprzedniego uzytkownika, pytam np. xpablo czy bedzie wersja demo, ale nie taka jak w automapie, gfzie jest wycinek mapy polski, w ktorym nie bede chyba nigdy. czy bedzie jakies demo np. czasowe?

Smartphone
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 07, 2006, 13:25:36 »
Czy AutoPilot działa (będzie działał) na smartphone'ach wyposażonych w Wingrozę ? Np. "orange" C600 lub C500, C550 lub inne telefony z windowsem 2003 lub WM5.0 for smartphone ?

Dla ułatwienia powiem, ze kontakt z działem technicznym producenta zakończył się fiaskiem z braku takiej wiedzy tegoż działu ... :)

Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 07, 2006, 13:57:53 »
Witam
Czy ktoś już może konkretnie przetestował ten soft?? Jestem bardzo ciekawy opinii..

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 08, 2006, 17:08:00 »
Cytat: "cin2000"
Wrocław, to jest akurat w tej chwili jeden wielki "byk". Dojeżdżałem do rodzinki w centrum w godzinach szczytu z AM - 2h. Bez AM pewnie z 5h bym dojeżdżał. Tak teraz się zastanawiam, że powinienem był włączyć 4x4 i jechać na azymut raczej niż wyznaczać trasę po drogach.

Jakbyś nie włączył AM, dojechałbyś pewnie w 40 minut... ;)
Pozdrawiam
AKM

Autopilot. nowy gracz na rynku nawigacji GPS
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 08, 2006, 18:34:29 »
We Wrocławiu największym problemem są roboty drogowe i ciągłe objazdy jest ich tysiące.... A tak pozatym to ja ( zmałymi wyjątkami) po wrocławiu używam trasy najkrótszej nawet niezle się sprawdza