Autopilot nie obraca mapy

  • 8 Odpowiedzi
  • 3609 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autopilot nie obraca mapy
« dnia: Styczeń 29, 2007, 12:18:03 »
Witam, problem jak w temacie:

Autopilot nie obraca mapy (próbowałem już zmieniać w ustawieniach GPS "obracanie mapy"). Mapa cały czas ustawiona jest na północ. Wyśrodkowanie działa bez problemu. Posiadam sprzęt HTC P3300. Wersja programu: 6.4.33.

*

Offline bazi22

  • ****
  • 913
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR411 | iPhone 3GS 16GB
Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2007, 18:29:35 »
A masz sygnał gps w programie i jesteś w ruchu?
Bartek Chyba :: bazi22
Dell X30=>HTC Wizard=>HTC Hermes=>iPhone 3GS

Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2007, 13:40:58 »
tak, mam sygnał, jestem w ruchu, mapa sie przesuwa, autozoom działa, ale nie obraca sie, zawsze jest skierowana na północ.

*

Offline zzoltar

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA COMPAKT III - MDA COMPACT IV - E66
Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2007, 19:21:22 »
Mam to samo ten sam sprzęt to samo zachowanie tzn.prawie tan sam MDA COMPACT III obracanie mapy nie działa na domiar złego po każdym wyłączeniu autopilota nie można go ponownie uruchomić pojawia sie na moment mapa i wychodzi do ekranu głównego :-( Jak zrobie przywróć ustawienia w katalogu autopilota to znów raz się uruchamia i tak w kółko , czy ktoś ma podobny problem ???

Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2007, 21:57:15 »
U mnie włącza się bez problemu za każdym razem, ale i tak ciężko się korzysta bez obracania mapy (no chyba że jadę na północ  ;) )

*

Offline zzoltar

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA COMPAKT III - MDA COMPACT IV - E66
Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2007, 11:06:23 »
Ok uporałem sie z uruchamianiem pełna deinstalka z usunięciem wszystkich plików z karty i ponowna instalacja wszystkiego na nowo, co do obracania to dziwna sprawa rano w pewnym momencie mi się odwrócił tyłem do północy ale tylko raz i tak juz zostało do końca trasy :-(

*

Offline zzoltar

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA COMPAKT III - MDA COMPACT IV - E66
Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2007, 11:09:07 »
Spróbój po wytyczeniu trasy kiedy już zaczyna nawigować wyłączyć na chwilę urządzenie przyciskiem power tzn. uśpić wczoraj jak tak zrobiłem mapa wreszcie zaczęła się kręcić , dzisiaj będę testował dalej.

Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2007, 12:19:49 »
Zrobiłem jak powiedziałeś i obróciło mapę, ale miałem jeszcze problemy (zaczął obracać max o 45 st.). Potestuje jeszcze i zdam relacje. Mam nadzieje że problem całkowicie zniknie.

*

Offline trych

  • **
  • 246
    • http://www.m-blue.pl
Autopilot nie obraca mapy
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2007, 21:24:43 »
mam to samo - pierwszy dzien uzytkowania zamiast am i od razu sie rzucilo w oko;/