Aktualizacja map w październiku!!!!

  • 62 Odpowiedzi
  • 42225 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 12, 2008, 22:25:57 »
W nagłówku strony masz podane: Skrzyżowanie .
Wygląda na to że dokładność mapy w Aleksandrowie Kujawskim ogranicza się do krzyżówek i nie łapie numerów budynków. To i tak dobrze, bo ja jechałem do Czajkowa Południowego i mogłem go znaleźć tylko przez Miejscowość/region czyli zero adresów. A na miejscu tradycyjnie, "koniec języka za przewodnika" i dało się znaleźć gościa.
Był to, niestety kombinowany styl nawigacji, ale liczy się, że dotarłem do celu. Przedewszystkim nie kluczyłem po zadupiach w poszukiwaniu tej miejscowości, bo nie było żadnych drogowskazów, tylko dotarłem na miejsce w miarę szybko.

*

Offline mlesniak

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P340
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 13, 2008, 11:06:02 »
witam
oczywiście masz rację
ale czy ideą programu nie powinno być prowadzenie kierowcy pod określony adres?
myślę że załoga Autopilota powinna nad tym mocno pomyśleć i wprowadzić szybko niezbędne zmiany
w końcu w tych przypadkach o wiele bardzie pożyteczna jest poczciwa mapa papierowa a program staje się po prostu zbędny.......

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 13, 2008, 16:52:11 »
Ależ ideą tego programu, jak chyba zresztą, każdego programu do nawigacji jest, aby poprowadzić użytkownika jak najdokładniej, bez pomocy mapy papierowej. Niestety, teoria nie idzie w parze z praktyką. U nas to chyba raczej dość częste.  :]
Jak widać z dyskusji na Forum, AP team pracuje ciężko nad udoskonalaniem samego programu i trochę (delikatnie mówiąc) ostatnio zaniedbał mapy.  Parę razy poknocili je dość mocno, pamiętne podwójne miejscowości, chociażby.
Ale masz rację, powinni nad mapami dość solidnie popracować. W końcu co wart jest program bez dobrej mapy?
No chyba, że nie zależy im na klientach.