Aktualizacja map w październiku!!!!

  • 62 Odpowiedzi
  • 42226 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 25, 2007, 13:58:16 »

jedno pytanie: czy kiedykolwiek używałeś AM w wersji  3.9.7 lub wyżej ????  Chcę być pewny, że bzdury o komunikatach AM piszesz świadomie.
Nie doszedłem do wersji 3.9.7. Moje zdrowie jest cenniejsze. A to co napisałem może i jest bzdurą, wyrwane z kontekstu wypowiedzi i dla wersji od 3.9.7. Bo w całości wypowiedzi jest to ironia.

*

Offline tjank

  • *
  • 82
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 25, 2007, 15:23:27 »
Dżej, no teraz Chłopie to mnie uspokoiłeś. Radzę Ci potestować troszkę innych map niż tylko AP. Myślę, że szybko zmienisz zdanie. Ja na początku uważałem, że świat kończy się na AM. Pod wpływem forum przejżałem na oczy i okazuje się, że również inne systemy są godne uwagi. Tak TT jak Igo czy MioMap. Wszystko zależy od celu dla jakiego ma to służyć i własnych preferencji odnośnie estetyki programu. Ale wybacz, tak jak jestem skłonny do dialogu nt. innych systemów tak jedynym, który mnie odrzucił był AP.
Ale sorrrrrry. Skoro Ci się podoba - Twój wybór. Natomiast jeśli wypowiadasz się na temat innych map szczególnie w takim tonie jak w ostatniej wypowiedzi to postaraj się zaznaczyć jakiej to wersji dotyczyło. Są tu ludzie, dla których podobna opinia może być decydującą co do np. zakupu programu.

Ja równie dobrze mogę powiedzieć, że laptopy to wielki syf nie nadający się do niczego,siedząc przed 16 letnią Toshbą, która ma dysk wielkości 300Mb .... , a procek to mam teraz lepszy w zegarku - a taką Toshibę miałem w 1991 roku.

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 29, 2007, 14:29:40 »
tjank, dlatego zanim zdecydowałem się na AP, przeglądnąłem Internet i znalazłem forum pdaclubu.
Potem przeczytałem testy Maducha i wyglądało na to, że  wybór nowego produktu na rynku jest dobrym pomysłem.
Chłopaki z AP przykładali się i nawet nieźle im to szło, do wersji 7.0.54. Gdzieś trochę z tyłu jest aktualność map. Jestem w stanie to zrozumieć - rozwijają sam program. To nie znaczy, że będę ich usprawiedliwiał (bana już odemnie raz dostali).
Ze sprzętem i oprogramowaniem jest jak z samochodem. Jeździsz, jeździsz i pewnego dnia albo masz dosyć i kończysz zabawę definitywnie, albo wpada Ci w ręce okazja i przesiadasz się na inny, mając jakąś tam opinię o poprzednim.
Natomiast mówienie w środku trasy "to ja wysiadam", nie jest żadnym wyjściem, przynajmniej dla mnie. Stąd było moje pytanie do redapola co zrobi dalej? Zwłaszcza, że jak sam napisałeś, forum ma służyć każdemu, kto chciałby podjąć decyzję o sofcie do nawigacji.

*

Offline Marek-PL

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, AutoMapa 6,9b
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 30, 2007, 18:27:48 »
Kończy się kolejny tydzień a aktualizacji map i programu nie ma.
Nawet nie ma żadnej notki od AutoPilota.

Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2007, 10:30:48 »

Dziady i nic wiecej, byłem głupi ze sie rejstrowałem jak wypuścili wersję 7, gdyby nie to sprzedałbym dziadostwo....

I wróciłbyś do korzeni ?
-Przepraszam, którędy na Kostomłoty?
-Musicie panocku łobyrtnonć pojechać prościuśko wedle tamtych bucków co koło nich tak krzywo sosna stoi. A jak tam bedziecie to na lewo lezy Jasiek. Tylko cobyście go nie pukli bo jak się łobudzi to wom tak przyleje ze ino śpitol.
-Znaczy prosto?
-No przecie mówie, ze najsamprzód mocie łobyrtnonć ino nie bez Wackowom zagrode bo onego casu jak mu jeden turysta zabił miska, znacy kota, to łun tam gwoździów i innego śajsu zakopoł pedzioł, co jak se wiadom to niek se radzom ...    :P

Czy też wybrałbyś AM: "zjechałeś z wytyczonej trasy, zawróć".
"Wróciłeś na wytyczoną trasę, zawróć".
"Zgubiono sygnał GPS, zawróć."
"Fotoradar, zawróć"   :E

Tak się składa że oprócz AP mam jeszcze AM 3.9.7 jak i czwórkę, TT i Destinatora. w wiec nie ma porzeby korzystać z cennych wskazowek panów spod sklepu :)

Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 03, 2007, 20:06:05 »
I w końcu jest (przynajmniej maila dostałem) :)
Trzeba bęzie sprawdzić co poprawili w mapach i zobaczyć, czy warto wydawać pieniądze na kolejny rok supportu :)

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 03, 2007, 20:59:44 »
Cytat: arex1972
Trzeba bęzie sprawdzić co poprawili w mapach ...

Heh, ależ mają wydajny serwer, ciągnę  4, w porywach do 6kB/s
w tym tempie to potrwa do jutra ... dziś już nie ponarzekam, że nic się nie zmieniło  :evil:

A jednak zdążę, choć tylko o programie, mapy dalej się ciagną ...
Tak jak myślałem, 'wszystko' po staremu, program instaluje się z 'caba' bez żadnej możliwości
wyboru docelowej lokalizacji, instaluje się w Program files zajmując niemal 11MB cennego RAMu,
w tym 4.5MB śmieci (wersja VGA i wszystkie możliwe wersje językowe, łącznie 17 zbędnych plików)
Na szczęście po przekopiowaniu w inne miejsce program też działa,
tylko wtyczka do Today`a  /to jedna z nowości / staje się wtedy bezużyteczna.

Okienko do wpisania klucza rejestracyjnego wciąż jest za małe, nie widać całego wpisanego klucza,
Instalator nie zawiera plików dźwiękowych, kto zgodnie z instrukcją skasował cały program
a nie ma kopii, czy starej wersji instalacyjnej, może sam pobawić się w lektora ...  :mrgreen:
Wygląda na to, że dźwięki z poprzedniej wersji działają, tylko czy w pełni pasują do aktualnej?
W instrukcji instalacji, ani na stronach www nie ma o tym ani słowa ...
Stare mapy też działają, ale włączenie ostrzegania o fotoradarach skutkuje komunikatem:
'brak pliku bazy danych obiektów dla tej funkcji, sprawdź czy został zainstalowany'.

Spolszczenie jest niekompletne, w ustawieniach nawigacji pojawiła się opcja:
'Congestion Charge Allowed/Prohibited' - Nie wiedzieli jak przetłumaczyć? :evil:
Czy to ukłon dla Polaków w UK? A kto tam używa AP przy jego dokładności map EU?  :shock:
A może to zwiastun lepszych map?
ATPO czy 'taksa korkowa' to wyłączna specjalność Londynu, czy to się 'rozpleniło' już i gdzie indziej? Wie ktoś?

Jest jeszcze jedna nowa opcja 'Pokaż znaki drogowe',  hoho, ależ ambitne plany :ohreally:

... 77% ... jeszcze ponad godzina ściągania ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 00:24:08 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:16:41 »
Z (nie)dawnej sympatii i ciekawości też ściągnąłem program i mapy.

Działo się to całą noc, na szczęście ja przespałem ją OK, a tylko laptop się namęczył. Jak Marek napisał poziom transferu był żenujący.

Dziś spróbuje zainstalować.

Polecam Regulamin forum !!

*

Offline mkbdc

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPad mini 16 4g, Asus VIVOTAB x86, SGN, Asus R2H,
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:32:48 »
mam pytanko czy mapa online na ich stronie jest = mapie na ppc ?

Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 04, 2007, 16:19:55 »
Witamy,

Pliki komunikatów głosowych pochodzące ze starszej wersji programu (7.0.54) będą działały na nowej wersji AutoPilota. Na stronie AutoPilota zostały zamieszczone komunikaty głosowe zarówno dla wersji najnowszej, jak i starszej: http://www.autopilot.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=65

Pod tym adresem znajduje się również baza fotoradarów przeznaczona dla AutoPilota (dla różnych wersji programu).

 
Pozdrawiamy,
Zespół AutoPilota
www.autopilot.pl

Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 04, 2007, 22:59:50 »
No niestety - muszę potwierdzić, że nowe mapy na PDA nie zawierają poprawek widocznych w wersji on-line ...
Co gorsza, przy ustawieniu metody wytyczania trasy na 'najszybsza', trasa Poznań-Karpacz zawiera przeprawę promem.

Znacznie gorzej w mojej ocenie wypada baza POI - kiedyś mogłem wybrać z bazy kategorię 'BANK' i wpisując nazwę miejscowości dostawałem potrzebny adres ... teraz jest zupełnie inny podział kategorii.  Również popsute zostało wyszukiwanie miejscowości - wpisuję 'Poznań' - kiedyś dostawałem info o 3 miejscowościach z możliwością wyboru jednej z nich, teraz w wyniku dostaję tylko nazwę miejscowości, po jej kliknieciu mogę ustawić jako 'start' lub 'stop', lub podejrzeć na mapie i ręcznie ustawić interesujący mnie punkt ...

*

Offline mkbdc

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPad mini 16 4g, Asus VIVOTAB x86, SGN, Asus R2H,
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 05, 2007, 09:42:42 »
W Bydgoszczy wszystko po staremu...Lipa

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 05, 2007, 12:40:28 »
W mojej miejscowości nie jest tak źle na 10 poprawek zrobili 3 to i tak rekord ! Ale cóż z tego jak moja miejscowość jest na mapie a wyszukiwarka jej nie znajduje  :mad: ZNÓW TRAGEDIA !!! Czy to jakaś plaga czy moja teza sprzed pół roku że co aktualizacja to coś nowego zepsują jest prawdą ?? hmmm Jeszcze trochę i w ogóle nie da sie tego włączyć...

Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 06, 2007, 03:38:26 »
Plik cab z 9,39 MB podskoczył do 11MB. Chyba dużo szybciej działa. Chyba lepiej współpracuje z GPS, momentalnie wykrył sam w Etenie i podlączył. Trasę z Malborka do Tych obliczał  ok 4 sekundy ale to raczej norma. Mapy w moich okolicach poprawione, moje 2 poprawki naniesione. Fajnie ulepszona mapa dziczy w której bywam w lecie. Naniesione świeże rondko w Słupsku, którego mi niedawno brakowało. Na razie pozytywne wrażenie.

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 10, 2007, 09:59:42 »
No proszę i nowe mapy nie idą z 7.0.54. Ale tego to zapomnieli napisać w info.txt. Dobrze, że na stronie jest to wyboldowane na czerwono, choć nie wiadomo o jaką starszą wersję programu chodzi. Jest też różnica w sposobie wgrywania map, między plikiem info a instrukcją na stronie.
W pliku txt nic się nie mówi o tworzeniu katalogu "Mapy".
Ech profesjonaliści... Widać, że macie dobre chęci AP-team, ale nimi to piekło wybrukowano.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 10, 2007, 10:12:40 »
W pliku txt nic się nie mówi o tworzeniu katalogu "Mapy"
A co ma o nim pisać, skoro nie jest potrzebny?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 10, 2007, 16:06:03 »
A co ma o nim pisać, skoro nie jest potrzebny?
OK.
To po co to: http://www.autopilot.pl/PLIKI/aktualizacja_mapy.pdf ?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 10, 2007, 16:30:27 »
To pewnie dla chętnych do trzymania plików map w katalogu 'Mapy'  :smile:
Ja tego nie czytałem, moje pliki wylądowały w katalogu z programem i działa,
z katalogiem 'Mapy' pewnie też działa.
Gdyby nie to, że obecnie całość map to 3 pliki, a nie ponad sto jak wcześniej,
pewnie bym się zastanawił nad osobnym katalogiem dla map,
a tak nie zgłębiałem tematu i okazuje się że słusznie  B)
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 11, 2007, 09:40:20 »
Gdyby nie to, że obecnie całość map to 3 pliki, a nie ponad sto jak wcześniej,
pewnie bym się zastanawił nad osobnym katalogiem dla map,
a tak nie zgłębiałem tematu i okazuje się że słusznie  B)
OK.
Rzecz następna, w tych trzech plikach nie ma bazy fotoradarów. Przy ustawianiu ostrzegania o fotoradarach pojawia się komunikat o braku bazy obiektów. Oczywiście można ją zaciągnąć ze stronki: http://www.autopilot.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=65, ale było by miło o tym uprzedzić.
No i ciekawostka przy uruchamianiu GPS włącza mi się też BT mimo, że ustawiłem opcje: wbudowany odbiornik.
Dioda miga sobie ładnie na niebiesko-zielono ale po wyłączeniu GPS i samego AP, BT się nie wyłącza.
Ktoś ma jakiś pomysł po co ten BT?

*

Offline MAYKO

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • CONERC sp z o.o.
  • Sprzęt: N 97 HTC HD2 test HTC HD3
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 11, 2007, 20:01:28 »
Ten BT to nie jedyna wada. U mnie po wyjściu z programu nie wyłącza sie podświetlenie i zasilanie. I tak aż padnie bateria hehe ;P można tylko guzikiem wyłączyć mimo ze mam włączone automatyczne wyłączenie podświetlania i zasilania  :mad: Podczas nawigacji korzystanie z menu staje sie makabryczne. Wybieram 15 sekund czekania wybieram 20 sekund czekania wybieram 30 sekund czekania wybieram......... otwieram okno wyrzucam.....

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 12, 2007, 08:14:00 »
Wybieram 15 sekund czekania wybieram 20 sekund czekania wybieram 30 sekund czekania wybieram......... otwieram okno wyrzucam.....
.
Stop!
Pomyśl ile będzie Cię kosztował nowy sprzęt i program.  :wink:
Wierz mi, to zawsze pomaga ...
A wracając do samego programu, to jest dużo więcej zmian, w stosunku do poprzedniej wersji, ale oczywiście nie ma info o nich. Np. to, że menu główne można przewijać "w koło Wojtek", że jest dodana opcja pokazywania znaków drogowych, a także coś, co po polsku nazwali "Congestion Charge" (ki diabeł?).

No i masz rację co do podświetlania, właśnie to sprawdzam. PDA leży sobie na biurku i świeci, a program dawno wyłączony. Okazało się, że program "odhaczył" opcję wyłącz podświetlanie oraz wyłącz zasilanie (właśnie to sprawdziłem).

Ech, AP Team, zgodnie z zasadą Murphyego:
- Co to jest nowa wersja programu?
- Nowa wersja programu jest to stara wersja programu, w której popełniono nowe błędy.

*

Offline Pentim

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pentim.eu
  • Sprzęt: MDA VARIOII+GPS BT / MD95538
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 12, 2007, 14:28:47 »
Jak dla mnie program bardzo fajny, a mapa mojej miejscowosci lepsza niz w AM :)
Eines Tages werde ich mich...
http://www.mdpna.w8w.pl/   http://www.pentim.eu

*

Offline kemot11

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 12, 2007, 15:43:24 »
 No tak,u mnie tez się świeci na okrągło,owszem jest opcja pokazywania znaków drogowych,ale ja tam żadnego znaku nie widziałem. Wysłałem również zapytanie do redakcji  Autopilota tej treści :
Jak można teraz będzie dodawać własne zaktualizowane fotoradary,gdyż zmienił się program i nie występuje w nim plik  .cat który się podmieniało,oraz jak można dodawać własne punkty POI.Zobaczymy co i kiedy napiszą.

Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 13, 2007, 11:39:47 »
Witamy,

Program przeznaczony do tworzenia bazy punktów POI jaki i fotoradarów w formacie AutoPilota znajduje się na stronie programu pod adresem: http://www.autopilot.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=65 (dział "DO POBRANIA" -> "Dodatki AutoPilota")

Jest to program "digger" (Import punktów POI dla programu AutoPilot). Została umieszczona również instrukcja przedstawiająca krok po kroku proces importu bazy (w tym bazy fotoradarów dla najnowszej wersji programu).

 
Pozdrawiamy,
Zespół AutoPilota
www.autopilot.pl

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 13, 2007, 11:56:41 »
A może by tak Zespół AP napisał również:
- czy 'Congestion Charge' działa tylko w Londynie?
- kiedy funkcja 'Pokaż znaki drogowe' pokaże pierwszy znak?
- jakie znaki będzie pokazywać i kiedy będzie z niej jakiś pożytek?
- i przy okazji, kiedy będzie aktualizacja map 'otwierająca granice'
  w zwiazku z rychłym wejściem do strefy Schengen?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline mlesniak

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P340
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 14, 2007, 20:25:53 »
jak sobie radzicie z wyszukiwaniem miejscowości w nowej wersji programu, w poprzedniej po wpisaniu np. miejscowości Toruń wskazywał 2 miejsca o takiej nazwie i można było wybrać odpowiednie, obecnie wskazuje 1, gdzieś na południu Polski, zaś tego w województwie kujawsko-pomorskim wcale, podobnie jest z innymi miejscowościami, jak temu zaradzić?

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 19, 2007, 14:58:41 »
U mnie jak znajdzie kilka miejscowości to na mapie pokazuje je w postaci punktów.
Teraz zależnie od zoomu na mapie albo widzisz wszystkie albo tylko jeden.

*

Offline mlesniak

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P340
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 21, 2007, 16:50:19 »
Dla mnie jest to dość duży problem, nie mam czasu w drodze na szukanie miejscowości na mapie, korzystam zatem ze starej wersji programu
Zespół Autopilota, odpowiedział mi po zgłoszeniu tego problemu że prawdopodobnie (!) ........ będzie usunięty w styczniu 2008..................................

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 28, 2007, 09:18:25 »
Fakt, "na sucho" wyszukanie po regionie, to nie jest problem.
Powinna być lista w menu z miejscowość/region taka jak w wyszukiwaniu po adresie, a nie od razu wyrzucanie na mapie.

*

Offline mlesniak

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P340
Odp: Aktualizacja map w październiku!!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 12, 2008, 09:03:46 »
kolejna sprawa:
problem dotyczy mniejszych miejscowości, np. Aleksandrów Kujawski :
 
po wpisaniu miejscowości i wybraniu ulicy np. Słowackiego, nie można podjechać pod numer budynku na danej ulicy, program daje do wyboru /spisane z programu/ :
 
-dowolny
-266
-Chopina,266
-Długa
-Dworcowa
-Halinowa
-Miodowa
-Narutowicza
-Przemysłowa
-Strażacka
-Wojska Polskiego
 
JAK NA TEJ PODSTAWIE DOJECHAĆ DO KONKRETNEGO MIEJSCA?
MOŻE MIESZKAŃCY WIEDZĄ JAK, ALE KIEROWCA Z INNEGO MIASTA NA PEWNO NIGDZIE NIE TRAFI !!!!!!!!!