"piloci" - czyli glosy w AP

  • 6 Odpowiedzi
  • 16977 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline duglas

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n500
"piloci" - czyli glosy w AP
« dnia: Maj 26, 2007, 10:05:43 »
witam
czy sa dostepni jacys inni lektorzy dla AP? czy tylko ten facet i facetka? chodzi mi oczywiscie o glosy pl :)

pozdrawaim

*

Offline wszim

  • ***
  • 277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens n560, MIO P550M
Odp: "piloci" - czyli glosy w AP
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2007, 20:29:53 »
Tam są zwykłe wav'y więc możesz sobie nagrać własne komunikaty  ;). Innych nie ma.
pozdrówka

*

Offline micra

  • **
  • 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Odp: "piloci" - czyli glosy w AP
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2007, 13:24:23 »
A ja chciałem pociągnąć temat pilotów w AP. Jestem użytkownikiem Navigo2, ale dostałem reklamę z informają o demo najnowszej wersji AP. Ściągnąłem, odinstalowałem stare demo (bardzo wolne), zainstalowałem nowe i:
- AP jest bardzo szybki;
- 3D, którego w N2 nie ma (ma być) to ciekawe doświadczenie, ale muszę z tym pojeździć;
- głosy natomiast to porażka.

Nie wiem, czy to normalne, ale mam głos pilota mocno chrypliwy - kiepski sampling? Kiepska jakość nagrania? Czy można z poziomu AP w trakcie nawigacji zmienić głośność i/lub zmienić jasność obrazu - obraz jest wyjątkowo ciemny - jak dla mnie.


*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: "piloci" - czyli glosy w AP
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2007, 13:24:03 »
W dziale Do pobrania -> bonus na stronie AutoPilota, znajdziesz inne wersje komunikatów głosowych.
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: "piloci" - czyli glosy w AP
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2007, 08:22:51 »

Nie wiem, czy to normalne, ale mam głos pilota mocno chrypliwy - kiepski sampling? Kiepska jakość nagrania? Czy można z poziomu AP w trakcie nawigacji zmienić głośność i/lub zmienić jasność obrazu - obraz jest wyjątkowo ciemny - jak dla mnie.

Dźwięk - jak odpalisz nawigację to w prawym dolnym rogu ekranu pod mapą pojawia się ikonka głośnika.
Jasność - to byłby niezły pomysł. Póki co tylko z poziomu PPC.
Przerzuć się na głos niewieści, ale w wersji niezalotnej, brzmi lepiej niż męski.

Odp: "piloci" - czyli glosy w AP
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2007, 11:07:57 »
Cytuj
Przerzuć się na głos niewieści, ale w wersji niezalotnej, brzmi lepiej niż męski.

Jak wyłączyć wesrję zalotną???

*

Offline Dżej

  • **
  • 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A636N + AP + 1GB & Toshiba G810 + Navilux + 2GB
Odp: "piloci" - czyli glosy w AP
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 04, 2007, 11:40:39 »
@deenoos
Po ściągnięciu dźwięków ze strony AP i rozpakowaniu ich, zamień katalog sounds_pl na twoim PPC przekopiowując katalog sounds_pl_female_n i zmieniając jego nazwę na sounds_pl.
Drugi sposób to w ustawieniach AP wchodzisz w język->Polski-> i ustawiasz lokalizację domyślną lub Magdę.
Ja wybrałem pierwszy sposób i zmiana lokalizacji nie ma znaczenia. Ale w efekcie AP przestał zagajać per misiu czy tygrysku  :smile: