Uzupełnianie ikonek w nowych wersjach

  • 4 Odpowiedzi
  • 5859 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uzupełnianie ikonek w nowych wersjach
« dnia: Lipiec 10, 2016, 10:54:24 »
Witam

Temat może na zapas ale nie miałem okazji sprawdzić. W nowej wersji AM są ikonki początku i końca pomiaru odcinkowego, których nie zauważyłem w poprzednich wersjach (stare ikonki) AM. Ponieważ nie akceptuję totalnie ich udziwnień i za każdym razem wgrywam stare zbiory z ikonkami do nowej wersji, obawiam się, że tych wymienionych nie będzie. 
AutoMapa.skin.mvga.day ...., AutoMapa.skin.mvga.night..., AutoMapa.skin.vga.day...  itp.
Myślę, że nie jestem w tym osamotniony.
Czy ktoś z kolegów bardziej zaawansowany mógłby dograć tą część do zbioru ikon i opublikować, aby był zawarty komplet lub bardzo detalicznie opisać, jak wgrać to uzupełnienie do zbioru jeśli już gdzieś istnieje. Może taki opis jest wzmiankowany, ale ponieważ akurat tego nigdy nie robiłem proszę o bardzo szczegółowy instruktaż "step by step".

Pozdrawiam

*

Offline starstruck

  • ***
  • 261
  • Płeć: Mężczyzna

Odp: Uzupełnianie ikonek w nowych wersjach
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2016, 20:32:39 »
Cytuj
Wklejasz do katologu Icons

Wielkie dzięki!!!!!!!!

I to wszystko?

Wchodzi z automatu na miejsce tych udziwnionych zawsze???????

Pozdrawiam

Odp: Uzupełnianie ikonek w nowych wersjach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2018, 09:00:05 »
Witam

Ostatnio chciałem podmienić ikonkę banku pekao korzystając z Miplo. Ikonka jest obecnie na poz. 3 w ikonkach kategorii. Pobrałem i jako plik umieściłem w Icons w AM, ale nie widzi i pokazuje te niby nowe niebieskie ujednolicone dla wszystkich banków Gdzie jeszcze należy coś zmienić aby działało jak Voices? w jakim zbiorze jest opis POI ikonek jak to można znaleźć dla komunikatów głosowych (categories_ex_pl)?
Może trzeba dodać jakiś nr pointu?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Uzupełnianie ikonek w nowych wersjach
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2018, 10:23:29 »
Tu prawie nic się nie zmieniło.
Pobierasz ikonę, nazywasz godnie z numerem kategorii podglądniętym w pliku categories_ex_pl.dic
(1583.bmp), albo zgodnie z nazwą kategorii (Pekao SA - Oddział.bmp), wklejasz do folderu Icons
i po uruchomieniu AM oglądasz swoją ikonę (ale przeskalowaną do rozmiaru 16x16 pikseli).
Z głosami ostrzeżeń postępujesz analogicznie, tyle ze nazwa pliku to poi+numer albo nazwa kategorii
(poi1583.wav albo Pekao SA - Oddział.wav).
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free