Zamykanie sie Automapy podczas odbierania rozmowy w HP 6515

  • 0 Odpowiedzi
  • 1924 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Zamykanie sie Automapy podczas odbierania rozmowy w HP 6515
« dnia: Styczeń 10, 2006, 13:35:11 »
Jade sobię, Automapa 3.9.3.0 pięknie mną kieruje, przychodzi połączenie telefoniczne, odbieram i po skończonym połączeniu jest ekran Today, a nie Automapa :( Sprawdzam w uruchomionych programach i nie ma tam wogole Automapy :( Zresztą nie ma żadncyh uruchomionych programów wcześniej [np. Kontaktów, Wiadomości itp]

Czy tak jest zawsze na HP hw6515 ?

Wnioskuje, że to musi być coś z Automapą, bo jesli mam jakieś uruchomione programy[Kontakty itp] i ktoś zadzwoni i odbiorę to po skończonej rozmowie nadal mam uruchomiene te programy. Tylko dzieje się to z Automapą jak jest odpalona.


EDIT:
Dzis mialem mozliwosc darmowego podzwonienia sobie wiec zadzwonilem do siebie z kilkadziesiat razy. 11 razy Automapa sie nie wylaczyla [po skonczonej rozmowie nadal byla aktywna], ale podczas polaczenia nie kierowala mna :(

Po kiego grzyba ja kupowalem hw6515 zamiast SE P910i :/ Albo powinienem zostac przy Nokii 6230 jak 80% uzytkowania to rozmowy. Ale chcialem to mam teraz za kare :(
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend