WYDAJNOŚĆ URZĄDZEŃ CZY BŁĄD AUTOMAPY ?

  • 5 Odpowiedzi
  • 4048 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WYDAJNOŚĆ URZĄDZEŃ CZY BŁĄD AUTOMAPY ?
« dnia: Lipiec 24, 2016, 11:40:28 »

Witam ,
Mam Problem z automapą w wersji 6.20 być może nie sam ,
Mam dwa urządzenia do navigacjii Lark I goclever navio 525 oba mają systemy win ce 6.0
Do wersji 6.18 wszystko działało poprawnie , chodzi mi mianowicie o opóźnienia na urządzeniu, w momencie kiedy zaktualizowałem do wersji 6.19 , na wyznaczonej przeze mnie trasie , dojeżdżając do jakiegokolwiek ronda, wskaźnik położenia w Automapie ma dużą zwłokę , ja jestem już na rondzie gdzie powinienem w pewnym monecie  z niego zjechać a nawigacja pokazuje mi dopiero pozycje w której będę wjeżdżał na rondo.
Podobnie jest w wersji 6.20  1606 . czy to oznacza że moje urządzenia są już za stare i nie wyrabiają systemowo?

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: WYDAJNOŚĆ URZĄDZEŃ CZY BŁĄD AUTOMAPY ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2016, 16:18:01 »
Ustaw sobie "kompensuj opóźnienie" i zaznacz "uwzględniaj pozycję" (czy coś w tym rodzaju, nie pamiętam). Szukaj w ustawieniach GPS.

*

Offline kukcio

  • *
  • 59
  • Sprzęt: CarPC
Odp: WYDAJNOŚĆ URZĄDZEŃ CZY BŁĄD AUTOMAPY ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2016, 22:39:25 »
Ja tak mam na Win8.1 procesor 1,8G , AM 6,19 opóźnienie pozycji około 40-50m. Również nigdy tego nie doświadczyłem od 10 lat, zawsze ustawiłem pozycję jak trzeba. Teraz w kompensacji daję nawet 10s i nic, żadnej zmiany.

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: WYDAJNOŚĆ URZĄDZEŃ CZY BŁĄD AUTOMAPY ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2016, 00:26:09 »
poza ustawieniem poziomu kompensacji trzeba zaznaczyć "uwzględnij pokazując pozycję " (czy jakoś tak podobnie ) w  androidzie jest to "Kompensuj opóźnienie"   Zaznaczyłeś to ?  w Androidzie Mi działa i w Windozie taż działało   B) ( także zarówno w Win CE)  Sprawdź . Zaznaczasz długość opóźnienia i zaznaczasz żeby pokazywało.
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: WYDAJNOŚĆ URZĄDZEŃ CZY BŁĄD AUTOMAPY ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2016, 08:02:04 »
....... Teraz w kompensacji daję nawet 10s i nic, żadnej zmiany.
Kręcisz Kolego, maksymalny poziom kompensacji to 2.1 s.

*

Offline kukcio

  • *
  • 59
  • Sprzęt: CarPC
Odp: WYDAJNOŚĆ URZĄDZEŃ CZY BŁĄD AUTOMAPY ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2016, 23:19:05 »
....... Teraz w kompensacji daję nawet 10s i nic, żadnej zmiany.
Kręcisz Kolego, maksymalny poziom kompensacji to 2.1 s.
No właśnie tak jest jak sprawdziłem dzisiaj w garażu. Ja zmieniałem te ustawienia podczas jazdy na autostradzie i jak otwarłem okienko z sekundami to ostatnia pozycja była pusta w ramce i można było tam wpisać własną wartość, nawet dawałem z minusem. Teraz to już jestem ogłupiony co ustawiałem podczas jazdy.