Dziekuje za unifikacje map i poprawienie ul. Staszica w Radomiu. Teraz mozna z niej wjezdzac w Struga
Zauwazylem rowniez, ze zmienil sie jakos algorytm wyznaczania tras, gdyz teraz program wyznacza np. opisywana przeze mnie trase w Radomiu wlasnie tak jak jezdza ludzie. Jest jednak jeden problem: ulica SLOWACKIEGO na odcinku Zeromskiego-25 Czerwca jest JEDNOKIERUNKOWA i mozna nia tylko jechac od 25-Czerwca do Zeromskiego/Niedzialkowskiego, a nie odwrotnie czego trasa nie uwzglednia.
Z rozczarowaniem spostrzeglem, ze nadal nie ma nazw ulic w wielotysiecznych miastach. Czy Panowie Autorzy Automapy planuja w ogole dodanie nazw ulic w miastach mniejszych niz dawne wojewodzkie? To jest dla mnie KLUCZOWA sprawa i moge zrezygnowac ze wszystkich innych potencjalnych udogodnien jesli tylko beda wreszcie nazwy ulic w miastach o wielkosci Pulaw czy Tomaszowa Maz.
Nie wiedziec czemu (zarowno w poprzednich wersjach jak i w nowej) program zainstalowany w Pocket Loox w pamieci LooxStore zamiast numeru wersji na ekranie "O programie" wyswietla v.TEST. Ciekawe jakie sa tego konsekwencje?
Nadal sa bledy w nazwach ulic. Marszalek nazywal sie PIŁSUDSKI a nie Piłsucki, wiec proponuje poprawic ten razacy blad w Legnicy i Piotrkowie Trybunalskim.
Ostatnio zglaszalem blad ortograficzny w nazwie ulicy "Srudmieiska" w Piotrkowie Tryb. Nazwa na mapie zostala poprawiona, ale dla odmiany nie ma takiej ulicy w wyszukiwarce.
Czy nie byloby sensowniej gdyby wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce sortowane byly wg jakiegos kryterium - chocby wielkosci miasta, albo przynajmniej wojewodztwami? Jesli w wyszukiwarce pisze np. Radom to jest on wyswietlany jako ktorys tam z rzedu, za jakimis wsiami typu Kruplin Radomszczanski czy Konczyce Radomskie. Znacznie lepiej byloby wyswietlac od najwiekszego miasta do najmniejszego i/lub grupowac wyniki wojewodztwami, bo obecnie jest po prostu groch z kapusta. Fakt, lista jest sortowana alfabetycznie, ale to chyba nie jest rozwiazanie optymalne.
Przelaczanie miedzy mapami jest SUPER - GRATULUJE!