Kolene uwagi:
1.
[Poprawione w wersji mapy 2b] Odcinek drogi z Warszawy do Poznania, za miejscowością Błonie: Kolejne, jak to nazwał przy innej okazji Piotr Bogusławski, "jakieś zawirowanie wektorów w danych mapy". Nieprzejezdny odcinek - zaznaczony na rysunku trasą "objazdową". W zbliżeniu tego miejsca faktycznie widać jakieś "zawirowanie". 2. Brak na mapie pierwszego
gotowego już odcinka budowanej obwodnicy Sochaczewa.
Dołączam zapisany ślad GPS:
Pobierz plik zip 8 KB.
3.
[Poprawione w wersji mapy 2b] Wrocław na mapie Polski:
Nieprzejezdny odcinek zaznaczony na rysunku. Chyba brak wprowadzonej dwukierunkowości tej ulicy? Program proponuje jakieś szalone objazdy tak wyznaczonej prostej trasy...[Dodano: 2003-08-29 14:40:17]
4.
[Poprawione w wersji mapy 2b] I jeszcze raz Wrocław:
W tym miejscu program proponuje jakiś karkołomny skok po błędnie proponowanym skręcie w prawo. 5.
[Poprawione w wersji mapy 2b] Źle odwzorowana droga z Wrocławia do Warszawy w okolicach miasta Syców. Dołączam oczywiście nagrany ślad GPS:
Pobierz plik zip 57 KB.
6. Miejscowość Bielawa:
Niedokładne odwzorowanie sieci ulic i brak niektórych ulic.
Dołączam oczywiście nagrane ślady GPS:
Pobierz plik zip 50 KB.
7. Miejscowość Sokołowsko (które wciąż nazywa się w programie błędnie) brak przedłużenia jednej drogi do końca. Nawiasem mówiąc: widać po pokazaniu nagranego śladu GPS niedokładności ze stanem faktycznym
Dołączam oczywiście nagrany ślad GPS:
Pobierz plik zip 5 KB.
[Dodano: 2003-09-03 08:34:11]
8. Dla odmiany: Skierniewice.
Niedokładne odwzorowanie ulicy Miedniewickiej (nawet powodujące wypadnięcie z trasy) oraz brak nowego odcinka "w głąb" numeru 20 (kolejne litery w adresie).
Dołączam oczywiście nagrany ślad GPS:
Pobierz plik zip 9 KB.