UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo

  • 156 Odpowiedzi
  • 96338 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 08, 2009, 16:17:35 »
Kategorie może dodać tylko support,
Ty możesz tylko prosić o nową kategorię, albo wprowadzić POI do kategorii bardziej ogólnej.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Bilunia

Odp: UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 09, 2009, 15:17:00 »
Może ktoś mi pomoże bo na miplo nie znalazłem informacji. Jak dodać do serwisu miplo i zarazem do AM nową kategorię? Zrobiłem ikonę i dźwięk i chciałbym dodać lokalizację dużej firmy w Polsce. łącznie będzie ponad 100 placówek (na razie dodawałbym kilkanaście).
piona
Nie można dodać do już istniejących ?
W tej chwili mamy 4-ry ogólne kategorie zawierające firmy:
519 , 552 , 885 i 1465
Do tego sporo kategorii dot szczegółowo poszczególnych firm, typu Plus, Orange, Fiat, Nissan itp.
Może podasz nazwę tej tak istotnej firmy ?

*

Offline ufwojcie

  • 41
  • Sprzęt: IPAQ rx5940, AM6 EU, TTN 6
Odp: UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 04, 2010, 16:50:41 »
Witam,

Po rozszerzeniu AM do EU zorientowałem się, że niestety kategorie POI poza Polską są zorganizowane w sposób, który mi nie bardzo odpowiada (np. Burger King i Mc Donald's są w innej kategorii niż w POI PL, inne ikonki). Stąd chciałbym uzupełnić niektóre POI (np. Mc Donalds itp) i dodać je do właściwych kategorii tak by widzieć np. ikonkę Mc (to jest tylko przykład).
I tutaj zwracam się do Was o pomoc:
- rozumiem, że mogę to zrobić przy pomocy UAMEdytora.
- mam plik poi w formacie TT w którym mam przywołane McD.

Czy mogę prosić o krótki instruktaż jak dodać te POI do właściwej kategorii, przypisać im ikonki Mc i przygotowac plik dla AM?
Próbowałem to wyczytać na forum jak i w pomocy do UAMEd - z miernym skutkiem.
Stąd moja prośba.

Pozdrawiam

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 04, 2010, 17:54:54 »
Po rozszerzeniu AM do EU zorientowałem się, że niestety kategorie POI poza Polską są zorganizowane w sposób, który mi nie bardzo odpowiada (np. Burger King i Mc Donald's są w innej kategorii niż w POI PL, inne ikonki).

Nie wiem skąd taki wniosek? U mnie są zorganizowane identycznie. Kwestia ikonek, prawdopodobnie wynika z tego, że w AM6 i ostatniej wersji Miplosynca nie za bardzo działa automatyczne ściąganie ikonek z Miplo - domyślnie brane są ikonki wbudowane.


Stąd chciałbym uzupełnić niektóre POI (np. Mc Donalds itp) i dodać je do właściwych kategorii tak by widzieć np. ikonkę Mc (to jest tylko przykład).
I tutaj zwracam się do Was o pomoc:
- rozumiem, że mogę to zrobić przy pomocy UAMEdytora.

Mam złe doświadczenia z działania tego programu jako konwerter POI z TT do AM. Używałem POI Convertera z bardzo dobrym skutkiem.

*

Offline ufwojcie

  • 41
  • Sprzęt: IPAQ rx5940, AM6 EU, TTN 6
Odp: UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 04, 2010, 21:21:59 »
Po rozszerzeniu AM do EU zorientowałem się, że niestety kategorie POI poza Polską są zorganizowane w sposób, który mi nie bardzo odpowiada (np. Burger King i Mc Donald's są w innej kategorii niż w POI PL, inne ikonki).


Cytuj
Nie wiem skąd taki wniosek? U mnie są zorganizowane identycznie. Kwestia ikonek, prawdopodobnie wynika z tego, że w AM6 i ostatniej wersji Miplosynca nie za bardzo działa automatyczne ściąganie ikonek z Miplo - domyślnie brane są ikonki wbudowane.

Po pierwsze dzięki za odpowiedź.
Co do meritum -  Albo sie nie rozumiemy albo cos jest nie tak w mojej AM -
w Polsce Mc i BK są w kategorii gastronomia/restauracje/restauracje amerykańskie i maja własne podkategorie. W pozostałych państwach są zbite w jednej kategorii:  gastronomia/restauracje/pozostałe.
Chciałbym je mieć posortowane tak jak w Polsce (tak naprawdę chcę podczas jazdy widziec na ekranie, że np zbliżamy sie do MC - największej sieci toalet na świecie -  a nie chcę wyświetlać kategorii pozostałe) stąd wymyśliłem, że zignoruję kategorię wbudowaną a dodam punkty w pożądanej kategorii.






*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 04, 2010, 22:31:46 »
Co do meritum -  Albo sie nie rozumiemy albo cos jest nie tak w mojej AM -
w Polsce Mc i BK są w kategorii gastronomia/restauracje/restauracje amerykańskie i maja własne podkategorie. W pozostałych państwach są zbite w jednej kategorii:  gastronomia/restauracje/pozostałe.

Organizacja drzewa katalogów jest identyczna wszędzie, niezależnie od państwa.

Odp: UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 24, 2010, 09:12:16 »
witam
a powie mi ktos jak weksportować wszystkie kategorie POI z jednej automapy i jak zaimportować do innej ? oczywiscie ze wszystkimi ikonkami itp. Jedna mape synchronizuje za pomoca MiploSync