Pusta kategoria POI ???

  • 2 Odpowiedzi
  • 790 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pusta kategoria POI ???
« dnia: Kwiecień 21, 2007, 23:37:30 »
Witam ;

Mam takie pytanie do szanownych grupowiczow.  Uzywam AM 3. 9. 7 i zastanawia mnie jeden fakt.  Otoz bardzo zdziwilem sie kiedy chcialem dodac do trasy cmentarz Rakowicki w Krakowie.  Okazalo sie , ze wbudowana kategoria "Cmentarze" jest kompletnie pusta  :-\ .  Czy u was jest tak samo ?.  Pytam bo moze u mnie sie cos zle zainstalowalo.  Wiem , ze to nie problem bo uzywam POI z mobilne. net ale po co w takim razie tworcy mapy zrobili w/w kategorie ?. 

Pozdrawiam

*

Offline stafid

  • ***
  • 445
  • Płeć: Mężczyzna
  • o drogę nie pytam
    • Perfect
  • Sprzęt: Asus 636N, AM EU
Odp: Pusta kategoria POI ???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2007, 08:08:31 »
Witam, masz stworzone narzedzia do pracy (i własnego zadowolonka), pracę natomiast należy wykonac samemu. Pozdrawiam

Odp: Pusta kategoria POI ???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2007, 12:10:06 »
Cytat: stafid link=topic=65881. msg432677#msg432677 date=1177222111
Witam, masz stworzone narzedzia do pracy (i własnego zadowolonka), pracę natomiast należy wykonac samemu.  Pozdrawiam

Mam rozumiec , ze tworcy AM zrobili puste kategorie po to aby uzytkownik sam mogl sobie punkty dodawac ?.  Przeciez i tak mozna samemu tworzyc kategorie PU .  Jaki ma to sens ? .  A tak btw to taka kategoria jak cmentarze powinna moim zdaniem byc przynajmniej wypelniona najwazniejszymi punktami , do ktorych zaliczam wlasnie cmentarz Rakowicki.