Propozycja nowej funkcji w Automapie

  • 5 Odpowiedzi
  • 3283 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Propozycja nowej funkcji w Automapie
« dnia: Wrzesień 26, 2003, 13:43:26 »
Taki drobiazg - wyświetlanie w poziomie - mała rzecz a cieszy z niektórymi uchwytami samochodowymi, oraz dla niektórych może być wygodniejsza od pionowej orientacji. Marzy sie jeszcze softowa klawiatura z duzymi klawiszami jak w tom-tom i na przyklad szukanie po kodach pocztowych - moze byc szybsze

Z pozdrowieniami

Marcin

P.S. - Co z pakietami - czy Automapa nie moze skłonić sie w strone jakichs zestawow - kupowanie kolejnych dwoch miast oddzielnie zaczyna mnie bolec
aha - no i nie ma ich jeszcze ani w bajtelu ani w promisie

Propozycja nowej funkcji w Automapie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2003, 13:01:34 »
Mam propozycję do aktywnych forumowiczów. jeśli ktoś zgłasza propozycję jakiejś nowej funkcji dotyczącej programu to wyraźmy swoją opinie na ten temat. Proponuję krótkie ZA lub PRZECIW z uwagą o priorytecie pojawienia się takiej funkcji, i z ewentualnym uzasadnienem. To powina byc cenna wiadomośc dla Autorów.

Wyświetlanie w poziomie - jestem ZA (proiorytet niski)
Myslałem o zabudowaniu pocketa w samochodzie na stałe pod ruchoma klapką, i w takim wypadku ekran w poziomie byłby łatwiejszy do zabudowy (coś w tym stylu widziałem na folderach nowego Megana).

*

Offline Cat^

  • *****
  • 1017
    • http://www.catsoft.com.pl
  • Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Propozycja nowej funkcji w Automapie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2003, 10:04:49 »
Wyświetlanie w poziomie - jestem PRZECIW.
Wydaje mi się, że wyświetlanie trybu pilot razem z mapą w tej orientacji ekranu nie będzie dobrym pomysłem - a z takiego trybu przynajmniej ja najczęściej korzystam.

Propozycja nowej funkcji w Automapie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2003, 13:51:38 »
Wlasnie celem zabudowy ta prosba - zobaczcie mini PDA - www.mini.com

[Dodano: 2003-10-03 13:55:08]
I jeszcze jedna propozycja - ETA - Estimated time of arrival (przybliżony czas dojazdu) dla mnie priorytet wysoki

*

Offline Cat^

  • *****
  • 1017
    • http://www.catsoft.com.pl
  • Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Propozycja nowej funkcji w Automapie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2003, 14:38:56 »
Jeśli chodzi o ETA - TAK! :)
To by była bardzo ciekawa a nawet przydatna opcja.
Zawsze fajnie wiedzieć zwłaszcza w dłuższych trasach kiedy - biorąc pod uwagę warunki dotychczasowej jazdy - dojedziemy do celu.
Pomysł SUPER! Popieram :)

*

Offline SAPER

  • **
  • 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC ARTEMIS
Propozycja nowej funkcji w Automapie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2003, 16:13:43 »
a ja bylbym za optuje za tym poniewaz oko ludzkie jepiej radzi sobie z "szerokoscia" niz "wysokoscia" jako przyklad mozna wyciagnac telewizory z ekranem panoramicznym .Oko mniej sie zmeczy ogladajac panorame niz tradycyjny obraz JESTEM ZA