Strona główna
Pomoc
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS
AutoMapa
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
18 Odpowiedzi
6476 Wyświetleń
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
qbn
29
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
dnia:
Czerwiec 30, 2003, 20:34:33 »
Witam !!
Zamierzam sobie kupić automape i zastanawiam się jak jest dokładna. Jeżeli komuś się będzie chciało to prosiłbym o sprawdzenie czy jest droga dojazdowa do miejscowości WERY - warmińsko mazurskie ( koło Rybna - to napewno powinno być
.
Najlepiej prosiłbym o maila z screenem z tego miejsca przy największym zbliżeniu
Ale możecie też napisać
Dzięki
Pozdrawiam, Kuba
Zapisane
sherlock
112
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #1 dnia:
Czerwiec 30, 2003, 21:19:22 »
jest tylko Wery w kujawsko-pomorskim
kolo Rybna w warminsko pomorskim sa tylko grady, kozlowo, Rozogi, rogale babiety, tak pustawo to wyglada
Zapisane
qbn
29
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #2 dnia:
Czerwiec 30, 2003, 22:24:41 »
Dzięki .... Wery są niedaleko Grąd .... i koło Kopaniarzy którch też pewnie nie ma ... a w dobrym atlasie samochodowym są te miejscowości.
tak myślałem że tego nie będzie ... a szkoda bo tam nawet idzie już droga asfaltowa
Zapisane
newrom
52
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #3 dnia:
Lipiec 01, 2003, 17:11:22 »
qbn
napisał:
Dzięki .... Wery są niedaleko Grąd .... i koło Kopaniarzy którch też pewnie nie ma ... a w dobrym atlasie samochodowym są te miejscowości.
tak myślałem że tego nie będzie ... a szkoda bo tam nawet idzie już droga asfaltowa
Czy to jest taki dojazd "Droga nr 240 do Plewna a potem unnamed road ale dojazd jest" ? jesli tak to route planner ma to w bazie
Zapisane
mago
325
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #4 dnia:
Lipiec 01, 2003, 17:58:13 »
Grądy i Kopaniarze są w Autoroute 2002 a tym samym w Pocket Streets. A zawsze myslałem, ze Automapa jest dokladniejsza. No, ale na pewno jest droższa.
qbn
napisał:
Dzięki .... Wery są niedaleko Grąd .... i koło Kopaniarzy którch też pewnie nie ma ... a w dobrym atlasie samochodowym są te miejscowości.
tak myślałem że tego nie będzie ... a szkoda bo tam nawet idzie już droga asfaltowa
Zapisane
qbn
29
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #5 dnia:
Lipiec 01, 2003, 20:27:23 »
A da się do Pocket Streets wyeksportować całą mape polski ?? Bo jak zaznacze większy kawałek to od razu mi pisze że będzie za duża wielkość pliku
[Dodano: 2003-07-01 20:39:16]
Podaje link do screena z Auto Route 2002, to na czerwono dorobiłem jak powinno być
http://qben.republika.pl/mapa.jpg
Skoro Automapa jest dokładna powinna moim zdaniem zawierać wszystkie miejscowości i drogi dojazdowe !!
Zapisane
malypb
84
Sprzęt: Samsung i780, Mio 550, NavRoad 430BT, Nokia 330, Nokia 500
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #6 dnia:
Lipiec 02, 2003, 09:03:25 »
Droga dojazdowa do miejscowosci WERY jest w Automapie (idzie wzdluz jeziora Tarczynskie).
Miejscowosc Kopaniarze takze jest.
Fakt - brakuje miejscowosci Wery - przekazalem juz do dzialu mapy.
Pozdrawiam
Piotr Boguslawski
Aqurat
Zapisane
mago
325
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #7 dnia:
Lipiec 02, 2003, 09:28:49 »
Nie da sie, mozna tylko kawalkami.
qbn
napisał:
A da się do Pocket Streets wyeksportować całą mape polski ?? Bo jak zaznacze większy kawałek to od razu mi pisze że będzie za duża wielkość pliku
Zapisane
Cat^
1017
Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #8 dnia:
Lipiec 05, 2003, 16:36:32 »
qbn
napisał:
...czy jest droga dojazdowa do miejscowości WERY - warmińsko mazurskie ( koło Rybna - to napewno powinno być
.
Proszę bardzo, oto ekran z okolicą, o którą ci chodziło:
Zapisane
qbn
29
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #9 dnia:
Lipiec 06, 2003, 00:34:38 »
Dzięki !!
Zapisane
Cat^
1017
Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #10 dnia:
Lipiec 09, 2003, 19:03:47 »
Może jeszcze komuś coś sprawdzić?
Zapisane
kozi
220
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #11 dnia:
Lipiec 10, 2003, 11:43:39 »
mnie mnie mnie!!!
[o ile to nie za duży problem]
Żagań [na pewno jest]- max szczegóły , okolice rzeki Czerna w kierunku na Żary [chodzi mi o odwzorowanie uliczek]
Zapisane
Cat^
1017
Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #12 dnia:
Lipiec 10, 2003, 13:29:10 »
Żagań już namierzyłem:
Jeśli chodzi o Żary: sprecyzuj jakiś konkretny, mniejszy obszar bo w tej okolicy jest dużo maleńkich uliczek, które są widoczne dopiero w bardzo dużym powiększeniu!
Zapisane
SAPER
120
Płeć:
Sprzęt: HTC ARTEMIS
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #13 dnia:
Lipiec 10, 2003, 22:28:42 »
podziekowania dla CAT^ za zrzuty ektanowe automapy napewno pomoga w doborze odpowiedniej mapy. Niniejszym prosba do urzytkownikow NAVIGO o podobne pokazy
Zapisane
kozi
220
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #14 dnia:
Lipiec 13, 2003, 15:12:58 »
Dzieki Cat^ !
na tym zrzucie jest to o co mi chodziło [Żagań w kierunku na Żary]chyba,że to nie jest największa liczba szczegółów? [w takim przypadku chodzi mi o lewy górny róg od znaku "12" do połączenia rzek]
dokladnosc nie jest idealna[czegos brakuje, czegos za duzo] ale generalnie jest nieźle
Zapisane
Cat^
1017
Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #15 dnia:
Lipiec 14, 2003, 08:24:52 »
Proszę bardzo: zatem jest lewy górny róg. Nie jest to powiększenie maksymalne, ale dalsze powiększanie nie wnosi już w obrazie mapy dalszych szczegółów:
Zapisane
SAPER
120
Płeć:
Sprzęt: HTC ARTEMIS
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #16 dnia:
Lipiec 14, 2003, 12:31:20 »
mam automape I z planem wawy jak uzyskac obraz na pelnym ekranie
Zapisane
Cat^
1017
Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #17 dnia:
Lipiec 14, 2003, 12:48:38 »
A spróbuj nacisnąć klawisz funkcyjny z kopertką koło joysticka/klawisza kursorów (ten co normalnie uruchamia Inbox)
Zapisane
kozi
220
Czy ktoś z posiadaczy automapy może mi sprawdzić jej dokładn
«
Odpowiedź #18 dnia:
Lipiec 17, 2003, 14:22:06 »
Dzięki Cat^!!!
co oznacza ten beżowy kolor?[błoto ?
]
dokładność na pewno nie jest 100% , można przyjąć,że podobnie jest w całej Polsce, niestety takie "urywki" dróg na pewno sprawią pewien problem przy automatycznym wyznaczaniu trasy
przydatna by była możliwość dorysowywania własnych poprawek albo przynajmniej wysyłania ich do producenta
Jeszcze raz dzięki - chyba trochę poczekam na poprawki
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »