Brak możliwości wpisania adresu

  • 2 Odpowiedzi
  • 8077 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brak możliwości wpisania adresu
« dnia: Luty 08, 2015, 20:39:27 »
Cześć,

mam problem. Zainstalowałem Auto mapę (mapa pl 1410) i nie mogę wpisać żadnego adresu. Po podaniu 1. litery miasta podaje info, że nie ma takiego miasta. Moje urządzanie to Smart GPS. Który plik zawiera bazę z adresami i gdzie on jest (ścieżka do niego)? czy dodanie go na kartę pamięci rozwiąże problem?

Z góry dzięki.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Brak możliwości wpisania adresu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2015, 23:20:48 »
Jak zainstalujesz oryginał to adresy będą.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: Brak możliwości wpisania adresu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2015, 02:10:34 »
@nocnyMarek
Jak to dobrze jest sobie poprawić humor po weekendowej potrójnej porażce sióstr Radwańskich.

@pitry1987
Wersja 1:
Pochwal się, ile zapłaciłeś za AutoMapę?
Jeśli z przedziału 0-50 to masz tyle ile ci się należy i więcej z tego nie będzie, chyba że miałeś wyjątkowego pecha nad pechami jaki zdarza się raz na 12 lat i uwalił ci się plik na karcie który tej samej osobie uwala się tylko raz na 12 lat, bo raz przechodziłem podobny problem.
Wtedy od razu skocz do wersji 2. W innym wypadku jest to jedna z niespodzianek dla niegrzecznych kierowców.

Jeśli jednak podejdziesz do sprawy ponownie od 0, ale nadal być może tylko do 50
(a nie 229), to musisz przyjąć do wiadomości, że tym sposobem drugi raz kasa poszła w błoto.
Rozwiązanie twojego problemu jest bardzo łatwe i przyjemne. Trzeba dojść do 229 złotych wtedy patrz info nocnyMarek. Gdy ponownie będzie jakiś problem to dobrnąłeś do wersji 2.

Wersja 2:
Dzwonisz do supportu AutoMapy, przedstawisz się, podajesz namiary, numer licencji
a tam miły pan a ponoć zdarzało się że i seksowna dziewczyna wyjaśnia ci jak rozwiązać dowolny problem.
Głos dziewczyny bezcenny.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2015, 02:22:32 wysłana przez Miami »
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491