AutoRadar

  • 316 Odpowiedzi
  • 96264 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 01, 2014, 23:11:48 »
Już nie przesadzajcie z tym Yanosikiem.
Bardzo często ma problemy z łącznością z serwerami.
Po drugie jesienią zrobiłem test (około 3000km), bo się znalazł na innym forum gościu, który stwierdził, że Yanosik jest tak samo skuteczny jak klasyczne CB.
Skuteczność Yanosika wyniosła około 50%.
Szczegóły testu (linka nie zamieszczam, bo wycinają nie wiem czemu):
Cytuj
Wyniki mojego testu Yanosik kontra CB-Radio
Zawodnicy:
1. Yanosik pracujący w tle na SGS Plus z działającą na pierwszym planie AutoMapą
2. Lafayette Atena + Sirio Triflex (zasiąg potwierdzony empirycznie - do 5 km)

Przejechane ostatnie (ponad) dwa tygodnie z włączonymi i działającymi* przez cały czas podróży obydwoma narzędziami około 3000 km:
1. 4 x Lublin-Kielce-Lublin = 1400 km
2. Lublin-Giżycko-Lublin = 800 km
3. Lublin-Rymanów Zdrój-Lublin = 500 km
4. Cała reszta to jazdy "po mieście" (do pracy, z powrotem itp).

Rezultat podzielę na dwie kategorie:
1. Suszarki napotkane fizycznie na drodze
2. Suszarki, których już nie było (a były o nich ostrzeżenia bądź w Yanosiku bądź na CB)

1.
CB-Radio - skuteczność 100%
Yanosik - skuteczność 50%

Rezultat - o połowie stacjonarnych kontroli radarowych czy ruchomych fotoradarów, które mijałem Yanosik mnie nie poinforomował.

Mój komentarz:
Tutaj muszę przyznać, że skuteczność Yanosika wzrosła drastycznie, gdyż podczas oststnich moich testów (około 2000km) nie dane mi było ujrzeć żadnego ostrzeżenia o mijanej suszarce czy patrolu (trasy Lublin-Kielce, Lublin-Poznań, Lublin-Rymanów Zdrój).
Teraz już widać, że coś się zmienia w dobrym kierunku.
Jednakże, te 50% nie pozwala mi zmienić zdania o Yanosiku i zakwalifikować go jako narzędzia, na którym można polegać (bo można się "drogo" rozczarować).

2.
CB-Radio - skuteczność 100% (tu dodam, że tylko dwa przypadki około 10-ciu nie zostały przez CB-Radio "odwołane" i sam dopiero się przekonałem, że "już nie suszą").
Yanosik - skuteczność 75% (tutaj dodam, że tylko dwa przypadki to suszarki, które odjechały ponad pół godziny z miejsca łowów - reszta, to suszarki, które się zwinęły dopiero co przed moim przyjazdem na miejsce)

Rezultat - o 25% kontroli radarowych, które były przede mną na drodze (i zakończone zostały tuż przed moim przyjazdem na miejsce) nie zostałem poinformowany.

Mój komentarz:
Widać, jak na dłoni zbyt małą liczbę aktywnych uzytkowników (wg. mnie).


Ogólnie o działaniu aplikacji.
*Yanosik bardzo często tracił kontakt z rzeczywistością
Chodzi o połączenie z serwerem. Zmorą była wygaszona ikonka SYS.
Jak wiece nie ma wówczas żadnych ostrzeżeń (co ciekawe wysłanie informacji o suszarce udało się).

Gdy zorientowałem się (po którymś z kolei, mijanym fotoradarze), że z Yanosikiem jest coś nie teges, zbliżając się na kilka kilometrów do "miejsca suszenia" sprawdzałem Yanosika i gdy nie miał on połaczenia z serwerem ubijałem proces i uruchamiałem Yanosika na nowo (gdy to nie przyniosło rezultatu - powtarzałem).
Zauważyłem też, ża po każdej rozmowie telefonicznej Yanosik nie mógł na nowo połączyć się z serwerem.
Połączenie z internetem miałem cały czas (oprócz czasu, w którym prowadzłem rozmowę telefoniczną oczywiście), gdyż AutoMapa nie miała żadnych problemów z aktualizacją danch traffic (a robi to co dwie minuty i sukces bądź porażkę sygnalizuje kolorem ikonki).

Druga sprawa - popupy.
To co już ktoś tutaj podnosił.
Na dole zasłaniają kompletnie okno mapy z manewrami a na górze nazwę ulicy w którą mam skręcić.
Jazdę z Yanosikiem w tle w dużym mieście należy skategoryzować, jako hardcore. Mając na uwadze, że Yanosik wali ostrzeżeniami o fotoradarach oddalonych w promieniu 1km (do przodu i na boki).
Podczas pierwszego przejazdu przez Kielce myślałem, że zgłupieję - dobrze, że znałem trasę.

Sprawa trzecia.
Straż Miejska wystawiła przenośny śmietnik - fotoradar.
Nie było ostrzeżenia i wiedziałem co mam kliknąć i kliknąłem "fotoradar". Później zobaczyłem, że ktoś inny kliknął "policja".
Do dziś nie wiem - co mniej wprowadza w błąd

Kończąc - moja konkluzja.
Jeśli ktoś potrzebuje być ostrzeganym przed suszarkami (bo ruchome patrole to już inna bajka) to tylko CB.
Jeśli nie może mieć CB (z różnych powodów), to używając Yanosika nie może go obdarzyć takim zaufaniem jakim można CB-Radio, bo się można gorzko (i kosztownie) rozczarować.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline MonsterLolek

  • **
  • 241
  • Sprzęt: Iphone 6s 64GB
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 02, 2014, 14:53:16 »
a to tego nie wiedziałem  :) W takim razie jakby nie patrzeć to test ochkarola raczej wyjaśnia temat. Z elektronika przy szybie warto jeździć, bo daje złudne poczucie bezpieczeństwa finansowego, ale nie ma to jak szum radia cb   B) :ok:

Ze dwa lata temu shaltowali mnie na suszarkę policjanci za przekroczenie prędkości dopuszczalnej o 17 km/h , czyli pasowałem do programu "uwaga pirat" w tvn turbo, tu nie dyskutuję  :E Panowie chcieli mi dać mandat z górnej półki, bo zobaczyli antenę cb na dachu. Ja im na to, że radio miałem wyłączone, a oni na to "a jak nam Pan to udowodni ?" A ja im na to, że w bardzo prosty sposób, bo gdybym miał włączone, to ślimak by mnie wyprzedził na wysokości waszego radiowozu.
Panowie mieli poczucie humoru i powiedzieli mi, że kupują moje tłumaczenie i wypisali mi ten niższy cenowo wariant.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 02, 2014, 20:37:32 »
Panowie chcieli mi dać mandat z górnej półki, bo zobaczyli antenę cb na dachu.
To się nazywa abonament za CB-Radio ;)
I dlatego ja jeżdżę z Triflexem  :P :mrgreen:

Sory za OT. ;)



Tak sobie jeżdżę i zauważam, że na trasie Lublin-Kraśnik to oprócz mnie ktoś jeszcze jeździ z AutoRadarem (dziś zgłosiłem suszarkę w Wilkołazie około 16:00 i wracając około 20:00 już jej nie było).
Ale na trasie Opatów-Kielce to już jestem jak "samotny, biały żagiel" - sam sobie odwołuję suszarki i patrole.
 :E ;)


No i ten drugi sobie chyba odpuścił.  :(
Wychodzi na to, że ja jeden jeżdżę z AutoRadarem w województwie lubelskim.  :S

Niniejszym poddaje się i dopóki nie zaimplementują AutoRadaru w AM (tudzież do innych, rewolucyjnych zmian) nie zamierzam uprawiać więcej masochizmu. ;)


Przejechałem się dziś z Ryśkiem w tle (ostrzegacz od NE) na trasie Lublin-Kielce-Lublin.
Klilka ostrzeżeń niekatualnych (fakt, że zwinęli się niewiele przed moim przyjazdem na miejsce), kilka dodałem (bo nikt przede mną tego nie zrobił a były dość świeże) i jedno miejsce suszenia nie dodane przez nikogo (to mogę zaliczyć jako wpadkę).
Dwa nieaktualne fotoradary w Opatowie (nie wiem skąd, bo w życiu tam fotoradarów nie było).

Podejżewam, że rezultaty (mam na myśli suszarki) u Yanosika byłyby podobne.

Przy takiej konkurencji AutoRadar leży na obu łopatkach i kwiczy. Tym bardziej, że Rysiek pokazuje ostrzeżenia na mapie (tak samo, jak i RadarStop).
Jak pisałem do Aquratu, że mapa w AutoRadarze jest niezbędna to oczywiście mieli sto tysięcy argumentów, że niekoniecznie.
Niech dalej czekają i tak robią to sobie będą mogli schować w buty ostrzeganie online i w AutoRadarze i w AutoMapach. :-|
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2014, 00:34:35 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

pliers

Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 29, 2014, 20:57:05 »
Dwa dni temu zaktualizował mi się Yanosik, dodali opcję dodawania zgłoszeń w tle...no powiem szczerze że jak dla mnie to AutoMapa już nie musi swojego AutoRadaru rozwijać i integrować z AM :-)

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 29, 2014, 22:41:54 »
Faktycznie.

Teraz można nie tylko być odbiorcą, ale i wspierać innych.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 30, 2014, 01:30:53 »
Dokładnie.
A Aqurat niech sobie śpi dalej.

Nie wiem, jak teraz chcą przeciągnąć użytkowników Yanosika i Ryśka na swoją stronę.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline adrianos287

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 30, 2014, 10:55:31 »
RadarStop co jak co ma chyba więcej userow niż rysiek (co za głupia nazwa...)

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 30, 2014, 11:20:07 »
Wg forumowiczów z innego forum (a n d r o i d . c o m . p l) najskuteczniejszy jest Yanosik.
Moje prywatne testy to również potwierdzają.

Yanosik, jako jedyny - pracując w tle - ostrzeżenia prezentuje na wyskakujących oknach na pierwszym planie.


A Rysiek to następna ciekawa...  :E
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2014, 11:41:42 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 30, 2014, 11:26:03 »
Potwierdzam. :ok:

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 30, 2014, 15:12:13 »
Nie wiem na ile te dane o ilości użytkowników są realne a na ile to chwyt marketingowy. Ale pamiętam z pół roku temu Yanosik pokazywał 20-kilka tysięcy użytkowników. Dziś włączyłem z ciekawości i z rana było blisko 55 tysięcy  :O

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 30, 2014, 15:28:35 »
W Yanosiku liczba użytkowników obejmuje również pojazdy flot, które dostarczają tylko dane traffic.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 30, 2014, 15:56:41 »
Ale pamiętam z pół roku temu Yanosik pokazywał 20-kilka tysięcy użytkowników. Dziś włączyłem z ciekawości i z rana było blisko 55 tysięcy
"Mój rekord" to 88 tysięcy. Widział ktoś kiedyś 100 tysięcy ;)?



Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 30, 2014, 15:57:44 »
W Yanosiku liczba użytkowników obejmuje również pojazdy flot, które dostarczają tylko dane traffic.

Możliwe, co nie zmienia faktu że jesienią/zimą bywało ok. 20-25k tych użytkowników.

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 01, 2014, 11:10:04 »
Ostatnio dużo jeździłem z Yanosikiem w trybie nawigacji po totalnie zakorkowanej Łodzi (remonty wielu ulic), i muszę przyznać że doskonale omijał wszelkie korki. Często też dynamicznie zmieniał trasę na skutek otrzymanych informacji proponując bardzo sensowne objazdy. A jeszcze 2-3 tygodnie temu nie robił tego w ogóle albo robił to kiepsko.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 01, 2014, 12:42:08 »
W Lublinie trasy wytyczane przez Yanosika są bezsensowne.
Pcha przez centrum miasta trasą z jednego końca miasta poza miasto w drugim jego końcu, zamiast centrum ominąć głównymi czy dwujezdniowymi drogami.

Pomijam kiepska kategoryzację, słabą baze adresową oraz fakt, że wytyczonej trasy praktycznie nie widać i nie słychać lektora.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline adrianos287

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 01, 2014, 13:12:20 »
Ta firma której uda się odkupić Yanosika jeśli umiejętnie połączy bazy traffic, radarow itp z profesjonalnymi mapami ma gwarantowany sukces na rynku. Taka ilość użytkowników to pełen sukces. Szkoda że Radar Stop wyszedł tak późno bo jako jedyny miał szansę dzięki mapie offline rywalizować w pełni z Yanosikiem. Rysiek jest ok ale dla wielu osób ściąganie mapy online to utrudnienie.
AutoRadar to już w ogóle porażka...

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 01, 2014, 16:05:42 »
A dlaczego piszesz że "firma której uda się połączy bazy traffic, radarow (z Yanosika) itp z profesjonalnymi mapami ma gwarantowany sukces na rynku"
a za chwilę piszesz "AutoRadar to już w ogóle porażka" ??

Jeżeli AutoRadar zostanie zaimplementowany w AM to nie będzie sukces na rynku ?? AQ ma tą przewagę że nic nie musi wykupywać, a i baza użytkowników AM + AR jest pewnie największa w Polsce.

Tylko żeby nie przespali tematu  :S

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 01, 2014, 17:40:53 »
Aqurat już przespał temat.
Dużo łatwiej pozyskać nowych klientów dla takiej aplikacji niż odebrać ich innym aplikacjom. Tym bardziej, że użytkownicy Yanosika i Ryśka (dwa największe) są zadowoleni ze swoich programów.

Nie wiemy na ilu aktywnych użytkowników AutMapy online może Aqurat liczyć i nie wiemy ilu mimo wszystko się podda jeśli początek będzie trudny.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 01, 2014, 19:10:27 »
No na pewno nie są liderami, tu się zgadzam  :(
Jak poczekają jeszcze kilka miesięcy to będzie pewnie po zabawie. Rzeczywiście Yanosik idzie mocno do przodu  :ok:
Kilka dziś zgłoszeń dodanych kilka minut wcześniej, Widać że jest trochę użytkowników on-line.
Dziś np. zaskoczył mnie podziękowaniem przez jakiegoś użytkownika  :mrgreen:




Ale też są wkurzające rzeczy, np. po co mi informacja że półtora kilometra odemnie, dokładnie w przeciwną stronę jest kontrola radarowa ??  :-?


*

Offline tesbor

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Galaxy sIII + Galaxy Note II
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 01, 2014, 20:43:52 »
Yanosik jest coraz lepszy, swietnie sprawdza sie ostatnio dodany "plywajacy" widget wraz z aAM.

*

Offline Devonish

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy SII, Modecom MX3 HD Freeway
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 01, 2014, 21:13:18 »
Dolek alarmuje Cię o "zagrożeniach w pobliżu". Musisz wyznaczyć trasę, wtedy będzie alarmował o zagrożeniach na trasie.
Ja jestem zadowolony z używania Yanoskia. Wkurzające są te nowe ikonki i że czasem wprowadzi Cię w największy korek. Na mapie kolor dróg jest zielony a korek na parę kilometrów (Kraków).
Po wyznaczeniu ponownie trasy kolor drogi zmienia się prawidłowo na czarny (po fakcie). W takiej sytuacji nie zauważyłem informacji o problemie z pobraniem danych traffic.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 01, 2014, 23:54:08 »
Ale też są wkurzające rzeczy, np. po co mi informacja że półtora kilometra odemnie, dokładnie w przeciwną stronę jest kontrola radarowa ??  :-?
Mały, drobny, nie rzucający się szczegół.
Nie czepiałbym się.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 02, 2014, 08:39:25 »
Ale też są wkurzające rzeczy, np. po co mi informacja że półtora kilometra odemnie, dokładnie w przeciwną stronę jest kontrola radarowa
Ale bez powiadomienia, prawda? Ja powiedziałbym, że po to, żebyś wiedział, że są. Tobie się nie przyda, innym może tak.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 21, 2014, 20:29:32 »
Yanosik jest coraz lepszy, swietnie sprawdza sie ostatnio dodany "plywajacy" widget wraz z aAM.

I dalej coś robią, a Aqurat śpi.

Edit: "Prędkościomierz" Yanosika, reaguje zdecydowanie szybciej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2014, 21:31:23 wysłana przez JD-MM »

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 22, 2014, 19:00:06 »
I dalej coś robią, a Aqurat śpi.
3cia aktualizacja w ciągu dwóch dni to jednak lekka przesada.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline tesbor

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Galaxy sIII + Galaxy Note II
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 22, 2014, 19:00:31 »
Ta prosta i zarazem jak bardzo fajna drobnostka Yanosika pokazuje jak "porazajaco martwy" i w jakiej stagnacji tkwi Aquart!

PUK, PUK, PUK... Aquart.....!!! Jeszcze "chwila" i konkurencja was wykonczy!


Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 22, 2014, 19:45:50 »
I w takiej sytuacji AutoMapa zginie smiercią lotnika i nikt od was nie kupi programu no chyba że z dopłatą z waszej strony hi,hi.

*

Offline MonsterLolek

  • **
  • 241
  • Sprzęt: Iphone 6s 64GB
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #297 dnia: Lipiec 22, 2014, 21:10:29 »
nie zginie na pewno. AM ma bardzo pewne 1 miejsce wśród nawigacji na Polskę, a mapy offline i to w dodatku najlepsze dodatkowo cementują tę pozycję na naszym kiepskim rynku nawigacji PL.

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #298 dnia: Lipiec 22, 2014, 22:19:26 »
Jeżeli chodzi o mapy, to pozycja nr 1 jest bardzo mocno dyskusyjna.
Ale na pewno są w czołówce.

PS. A Yanosik niech popracuje nad ikonami...

« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2014, 22:21:30 wysłana przez rgr »
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline MonsterLolek

  • **
  • 241
  • Sprzęt: Iphone 6s 64GB
Odp: AutoRadar - wykańczamy Yanosika? ;)
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 25, 2014, 16:06:50 »
dziś zaktualizowałem sobie yanosika przed 200tu kilometrową podróżą i powiem wam, że jestem zachwycony tą nową funkcją pierwszoplanową. Ta belka fantastycznie mi się uzupełnia z ekranem automapy androidowej. Umieścilem ją sobie zaraz pod wskazaniem kolejnego manewru i wygląda to jakby to był nierozłączny element aAM. W zasadzie mój post pasowałby do nowego wątku pt "Yanosik - wykańczamy Auto Radar" . W sumie taka prawda i dzięki temu, że producent yanosika jest o kilka kroków przed Aquratem, to mam nadzieję, że jak kiedyś powstanie AR zintegrowany z AM, to producent pozwoli nam to sobie w opcjach wyłączyć, ponieważ teraz AR już nie jest mi do niczego potrzebny, bo wiadomo, że i tak społeczności yanosika w sensie ilości użytkowników jednocześnie używających program w życiu nie dogoni. A dlaczego nie dogoni ? A to dlatego, że producent yanosika będzie zawsze do przodu przed Aquratem z nowościami i wizją rozwoju programu dla klientów, których widać, że szanuje pomimo, że program w zasadzie nas nic nie kosztuje. Szacun dla Was panowie od Yanosika.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2014, 16:08:53 wysłana przez MonsterLolek »