trasa legionowo - pruszcz gdański - wtedy am kazała skręcać w mławie i przy okazji pytała o autostradę
(musiałbym przez malbork albo chyba kwidzyń jechać)
Nie, na trasie są 2 odcinki drogi ekspresowej 10km koło Zakroczymia i 6 km koło Miłomłynu.
AM traktuje drogi ekspresowe identycznie jak niepłatne autostrady, bo oba typy dróg to
drogi o ograniczonej dostępności, przeznaczone wyłącznie do ruchu pojazdów samochodowych.
a niech traktuje jak chce - ale chyba jasne jest i dla mnie i dla twórców am że w polsce autostrady są płatne tak?
Może dla Ciebie, dla mnie i twórców AM nie, bo wiemy że są i płatne i bezpłatne.
I jeszcze autostrady - kilkam że NIE - nie chce jechać autostradą am liczy trase od nowa i znowu pyta o autostradę.
Nie udało mi się, króbowałem kilka razy, zawsze pytała tylko raz
wracając z gdyni am zaraz przed osztynkiem znowu chciała żebym skręcił na działdowo ... ale pytam po co?
Jak to po co? Przecież sam zadałeś trasę optymalną zamiast szybkiej.
Przez Działdowo jest 8 km krócej i zdaniem AM tylko 3-4minuty dłużej, więc wybrała optymalnie - tak jak chciałeś
za ostródą jest łuk - normalny łuk - am sie upiera że mam skręcić w lewo
Pierwszy skręt w lewo jest 40km za Ostródą, koło Zielonki Pasłęckiej,
Różnicę między starą mapą a nową widać w załączniku, może to błąd mapy - nie mam pojęcia,
może były tam jakieś roboty drogowe i tak to jakiś czas wygladało, a ktoś zgłosił jako poprawkę?
Jak AM ma na mapie w lewo, to nic dziwnego, że tak każe skręcić.
Podsumowując, w tej całej opowieści znalazłem 1 błąd na nowej mapie.
Jeśli tam faktycznie jest zwykły łuk, to warto to zgłosić do supportu, najlepiej nagrywając przy okazji slad.
Reszta to tylko gadanie z którego nic szczególnego nie wynika ... i nie ma co supportowi zawracać głowy.