Aktualizacja Smart Routes

  • 1579 Odpowiedzi
  • 596591 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 10, 2011, 19:55:31 »
Koledzy jak śmiecie wątpić w poprawność danych?
Jak macie wątpliwości to link poniżej powinien wszystko rozwiać  :mrgreen:
http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20365:automapa-uaktualnia-informacje-o-korkach&catid=51:programy&Itemid=93

*

Offline overconscious

  • ***
  • 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Stary telefon na korbkę
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 10, 2011, 20:53:19 »
I rozwiał. Cały ten system AM'Traffic ma cel przede wszystkim marketingowy.
Z uwagi na sposób w jaki to przemyślano (trudne do zarządzania w skali całego kraju dane prognozowane oraz dane na żywo, bez zapewnienia sobie solidnych ich źródeł), to po prostu nie ma prawa spełniać roli jaką temu przeznaczono.

Ale to nie ma znaczenia. Ważne jest, że mamy to na reklamówkach, że piszą o nas, że jesteśmy pierwsi, itp.
Przy takim błysku fleszy, kogo obchodzi czy to działa?
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 21:37:56 wysłana przez overconscious »

*

Offline piona

  • ***
  • 358
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 11, 2011, 08:43:56 »
jest bardzo źle

Możecie łopatologicznie napisać dlaczego? Dane nieaktualne, błędne czy inne problemy?
Pytam bo nie wiem czy pobierać.
piona

*

Offline jacoo

  • *
  • 81
  • Sprzęt: MIO P560, AM EU
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 11, 2011, 08:59:30 »
Koledzy jak śmiecie wątpić w poprawność danych?
Jak macie wątpliwości to link poniżej powinien wszystko rozwiać  :mrgreen:

Hej, Skoro Koledzy twierdza ze dane sa bzdurne, to znaczy ze takie moga byc.
Chcialbym tylko uslyszec od niektorych z "trasami testowymi" czy jechali testowa trase, kiedy i jak sie miala trasa/ETA podana przez AM do realnego czasu dotarcia z punktu A do punktu B.

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 11, 2011, 09:05:36 »
I rozwiał. Cały ten system AM'Traffic ma cel przede wszystkim marketingowy.
Z uwagi na sposób w jaki to przemyślano (trudne do zarządzania w skali całego kraju dane prognozowane oraz dane na żywo, bez zapewnienia sobie solidnych ich źródeł), to po prostu nie ma prawa spełniać roli jaką temu przeznaczono.
/ciach/

Jestem innego zdania, ma wszelkie cechy żeby być skutecznym.

Zaś twierdzenie kolegi przypomina mi naukowe opracowania które przez dziesięciolecia pisano, że z punktu widzenia aerodynamiki trzmiel nie ma prawa latać. Na szczęście trzmiele nie wiedziały o tych opracowaniach i latały... latają i będą latać  :ok:

Podobnie jest z AM... Wielu udowadnia że ten program do niczego się nie nadaje, nawiasem chyba tylko po to kupili licencję żeby mieć na co wyładować swoje frustracje, a AM dziesiątki tysiecy innych userów prowadzi skutecznie do celu.

@piona
Dane są słabo obrobione, nie zauważyłem wypaczonego routingu, ale ETA jest zawyżona. Jeśli Ci to nie przeszkadza, pobieraj.

« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2011, 09:08:31 wysłana przez jachraniak »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 11, 2011, 14:31:50 »
Jestem innego zdania, ma wszelkie cechy żeby być skutecznym.
Cechy ma - i owszem. Ale na odcinkach dróg które znam danych dobrych nie ma, żeby być skutecznym.
Nikt nie mówi, ze program się do niczego nie nadaje (bo jakoś sie z nim jeździ), ale jest zarówno z programem jak i danymi SR sporo gorzej niż np. rok temu.

I program nie jest po to, żeby tylko doprowadził skutecznie do celu ale po to żeby zrobić to z sensem (bo do Lublina z Kielc tez dojadę przez Radom - tylko po co?).
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline papen76

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom MX2
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 11, 2011, 15:00:01 »
Coś jest nie teges z najnowszymi danymi SR :( Po ostatniej aktualizacji przez AM Center strasznie zamuliło mi mojego Holuxa. Przykładowo: trasę optymalną z Warszawy do Olsztyna wyznaczał mi ponad 2 min. :o
Zainstalowałem od nowa AM 6.8.1 z poprzednimi danymi SR i problem znikł. Wyznacza trasę błyskawicznie.

PS. Zaznaczam, że wcześniej nie miałem tego typu problemów, dopiero po ściągnięciu najnowszych danych SR.
Vista HCx / UMP-pcPL

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 12, 2011, 01:47:48 »
Hej, Skoro Koledzy twierdza ze dane sa bzdurne, to znaczy ze takie moga byc.
No pewnie!  :mrgreen:
Aż zajrzałem sobie do naszej AM i popatrzyłem na bieżące kolorki.
Lublin o 2:00 jest usiany "na czerwono" praktycznie przy każdym, wiekszym skrzyżowaniu. A już najbardziej rozbawił mnie "czerwony korek" na Al.Krasnickiej (dwupasmówka) od Boh.Monte Cassino do Głebokiej.
O drugiej w nocy!!!  :O
Chcialbym tylko uslyszec od niektorych z "trasami testowymi" czy jechali testowa trase, kiedy i jak sie miala trasa/ETA podana przez AM do realnego czasu dotarcia z punktu A do punktu B.
Kiedyś tak zrobiłem - już nie powtórzę tego.  :-|
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 12, 2011, 09:44:23 »
Faktycznie a tymi danymi SR ostro przegięli, poniżej screeny z wczorajszej trasy po A4 koło Pławniowic, na odcinku 8km AM ma ograniczenie do 40, jak się tam
jedzie widać na screenie. (oczywiście w realu nie ma żadnego ograniczenia)
Na szczęście te dane nie wpływają na routing, trasa nie próbuje omijać tego odcinka.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 10:03:54 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 12, 2011, 09:55:17 »
Z ciekawosci... nie planuja tam jakiegos (nawet) malego remontu? Mialem taka sytuacje na A4 miedzy Legnica, a Wroclawiem, ze cos chwilowo "grzebali" na drodze, postawili ograniczenie do 80/km. Patrze na AM, a tam rowniez jest to ograniczenie - wczesniej raczej go nie bylo. Niestety byla to tak jednostkowa sytuacja, ze nie mam pojecia czy to przypadek, zbieg okolicznosci czy jakies celowe dzialanie, a moze to ograniczenie w AM tam zawsze bylo, tylko ja tego nie zauwazylem (rzadko na to spogladam). Nawet dokladnego miejsca za bardzo nie kojarze...

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 12, 2011, 10:03:48 »
Faktycznie a tymi danymi SR ostro przegięli, poniżej screeny z wczorajszej trasy po A4 koło Pławniowic, na odcinku 8km AM ma ograniczenie do 40,
....

Coś nie qmam :-|   Co dane SR mają do ograniczeń prędkości :-?  Myślałem że ograniczenia na drodze to insza inszość niż średnie prędkości w danym miejscu  :ohreally:
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline statler

  • **
  • 209
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G6 Plus
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 12, 2011, 10:10:18 »
Trzeba słać zgłoszenia do supportu w sprawie obecnych danych SR, ja już wysłałem. Im więcej, tym może szybciej je poprawią.

Aż zajrzałem sobie do naszej AM i popatrzyłem na bieżące kolorki.
Lublin o 2:00 jest usiany "na czerwono" praktycznie przy każdym, wiekszym skrzyżowaniu. sie miala trasa/ETA podana przez AM do realnego
Czepiasz się  :P. Skoro na sygnalizatorze jest czerwone, to i w AM też musi być  :mrgreen: Pocieszę Cię, w Łodzi na skrzyżowaniu marszałków jest czarno 24h na dobę  :S

*

Offline jacoo

  • *
  • 81
  • Sprzęt: MIO P560, AM EU
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 12, 2011, 10:12:48 »
Faktycznie a tymi danymi SR ostro przegięli, poniżej screeny z wczorajszej trasy po A4 koło Pławniowic, na odcinku 8km AM ma ograniczenie do 40

To nie dane SR, ale cos rzeczywiscie jest na rzeczy w mapie.
Ostatnio (3 maj) tez mialem na A4 gdzies w tamtych okolicach ograniczenie do 40 :)

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 12, 2011, 10:28:00 »
Coś nie qmam :-|   Co dane SR mają do ograniczeń prędkości :-?  Myślałem że ograniczenia na drodze to insza inszość niż średnie prędkości w danym miejscu  :ohreally:

Trafione!

Już nie raz widziałem taką oto sytuację. W warstwie LD kolorek niebieski czyli prędkość 80+ na odcinkach gdzie jest ograniczenie 50km/h. Wiem że tak jeżdżą. Ale to nie znaczy że producent ma rozpowszechniać niepoprawne zachowania.

Mało tego takie akcje trafiały się w warstwie SR, więc ja się zastanawiam o co tu chodzi.

Ja rozumiem, że to pomiary decydują o tym jakie mamy wartości w AM'Traffic, ale pomyślmy, skoro w SR jest 80+ a ja będę jechał (bo zakłdadam że nie wyjechałem) przepiowo, to moja ETA ma się nijak do tej szacowanej.

I teraz do rzeczy, moim skromnym zdaniem, wartości do SR powinny być sprowadzane do max tego co dozwolone.

na odcinku A-B jest ograniczenie 50km/h, jesli dane pokazują że jazda odbywa się z większymi prędkościami, wartości te powinny być zaniżone do przepisowych 50km/h

natomiast

jeśli na odcinku A-B jest ograniczenie 140km/h a rzeczywiste prędkości to (po uśrednieniu) np 27km/h to powinno być 27km/h

Innymi słowy dane SR nie powinny być sprzeczne z prawem.

edit
zabrakło wyrazu "nie" przez co wypaczył się sens postu...
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 11:16:09 wysłana przez jachraniak »

*

Offline jacoo

  • *
  • 81
  • Sprzęt: MIO P560, AM EU
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 12, 2011, 10:38:08 »
...
na odcinku A-B jest ograniczenie 50km/h, jesli dane pokazują że jazda odbywa się z większymi prędkościami, wartości te powinny być zaniżone do przepisowych 50km/h

...

Innymi słowy dane SR powinny być sprzeczne z prawem.

A moze zrobic to w druga strone :)
Jezeli dane pokazuja ze na danym odcinku jazda odbywa sie ze srednio wiekszymi predkosciami niz dozwolone, a po sprawdzeniu okazuje sie ze na danym odcinku nigdy nie dochodzi do zdarzen drogowych to ograniczenie powinno zostac zmienione :)

No ale to wymagaloby zglaszania bzdurnych ograniczen do zmiany, a przez wladze mogloby byc zrozumiane nie jako prosba o zmiane ograniczenia tylko pomysl na miejsce dla fotoradaru...

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #315 dnia: Maj 12, 2011, 11:02:08 »
Coś nie qmam :-|   Co dane SR mają do ograniczeń prędkości :-?  Myślałem że ograniczenia na drodze to insza inszość niż średnie prędkości w danym miejscu  :ohreally:
Nie potrafię tego teraz znaleść, ale już gdzieś czytałem,
że dane SR dają też możliwość zmiany wyświetlanego ograniczenia prędkości.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline emperator

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Nokia N500
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #316 dnia: Maj 12, 2011, 11:20:45 »
I teraz do rzeczy, moim skromnym zdaniem, wartości do SR powinny być sprowadzane do max tego co dozwolone.

na odcinku A-B jest ograniczenie 50km/h, jesli dane pokazują że jazda odbywa się z większymi prędkościami, wartości te powinny być zaniżone do przepisowych 50km/h
Taki pomysł z rodziny teorii spiskowych - a może po to na mapach widoczne są wyższe prędkości, żeby panowie w białych czpkach wiedzieli gdzie ustawiać swoje radary?

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #317 dnia: Maj 12, 2011, 11:58:41 »
.........
Innymi słowy dane SR nie powinny być sprzeczne z prawem.
....
A co to ma do rzeczy :ohreally: Dane SR nie nakłaniają nikogo do jazdy pow. dopuszczalnej prędkości   B) Jeśli z SR wynika że na jakiejś drodze jest średnia 150mph  :E   to znaczy to dla algorytmu tyle że na tej drodze na 500% nie ma korka a nie to że można wyświetlić znak "dopuszczalna prędkość 241,4016km/h"  :E :E :E
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #318 dnia: Maj 12, 2011, 12:23:43 »
Właśnie robię reinstalację map i przywrócenie poprzednich danych SR.

Na aktualnych 9.05.2011 nie da się rozsądnie planować tras.

Korki wszędzie gdzie to możliwe , nawet za światłami co skutkuje propozycjami przejazdu np. przez stacje benzynowe!

Niestety dane SR z dn. 9.05.2011 obarczone są tak wielką iloscią błędów że i czasy dojazdu podawane przez AM są znacznie zawyżone.

Trasa 241 km - 150 km A4  wg. poprzednich danych SR 2h56m , obecnie 3h25m - pół godziny różnicy dla tej samej trasy.

Wyjazd  o tej samej godzinie!

W poprzednich danych SR 21.04.2011 w/w miejsca posiadają normalne dane SR a nie czarne plamy na autostradzie.


Na maila wysłanego do supportu AM

Cytuj
od   AutoMapa Support support@automapa.com.pl
odpowiedz do   AutoMapa Support <support@automapa.com.pl>
do   ..............................
data   10 maja 2011 19:07
temat   Odp: Aktualizacja Danych SR! ID=[1825381]

Witamy,

Bardzo dziekujemy za Panskie zgloszenie. Przekazujemy je do programistow do zbadania. Nie odnotowalismy zadnych powaznych bledow w nowych danych.

Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
AutoMapa (gm)

Wysłałem screeny które zamieściłem na forum , jednak dla supportu nie są to poważne błędy! Jak to nazwać? Kpina? 


Połączone: [time]Maj 12, 2011, 13:03:39[/time]
Dla porównania dane SR z dn. 21.04.2011

Proszę o konfrontację  z najnowszymi. 

Na drodze powiatowej kolor czerwony/czarny w Dąbrowie w rzeczywistości ruch odbywa się płynnie.

Na krajówce w Nysie przy BP za światłami nie ma nigdy zatoru drogowego - tu chciało przeczołgać mnie przez stację benzynową .




« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 14:24:35 wysłana przez JR.Nysa »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #319 dnia: Maj 12, 2011, 14:17:49 »
... na odcinku A-B jest ograniczenie 50km/h, jesli dane pokazują że jazda odbywa się z większymi prędkościami, wartości te powinny być zaniżone do przepisowych 50km/h...
I w ten sposób dane o prędkościach byłyby takie same zarówno na drogach powiatowych, jak i na krajowych (bo źródełek danych dla dróg powiatowych nie spodziewam się zbyt dużo).
Domyślasz się jaki byłby dopiero ciekawy routing?  :mrgreen:
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #320 dnia: Maj 12, 2011, 14:35:46 »
Dlaczego?

Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #321 dnia: Maj 13, 2011, 09:28:51 »
W moim mieście na dwupasmowym wiadukcie, gdzie jest ograniczenie do 50km/h (w AM jest to zaznaczone poprawnie), ETA rośnie o ok. 2minuty po przejechaniu tego wiaduktu z prędkością 90km/h. Czyli w danych SR jest pewnie informacja, że można przejechać tędy ok. 200km/h :)

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #322 dnia: Maj 15, 2011, 15:54:14 »
Tak sobie zajrzałem na Targeo i porównałem dane SR na odcinku mojej ulubionej trasy pomiędzy Gościeradowem a Annopolem.
W AM na pomarańczowo a na Targeo na zielono (z kreseczkami - czyli SR).
Czyli Targeo sobie a AM sobie.
A chyba miało być identycznie.

Dodam, że na Targeo jest ok a jeśli już, to wolałbym, żeby w AM było ok a na Targeo mało mnie interesuje :|
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #323 dnia: Maj 17, 2011, 11:20:29 »
W ostatnich tygodniach trochę pojeździłem  z aktualną wersją i oto moje reminiscencje:
1. Trasa Lublin - Częstochowa - granica kraju w Jurgowie 27.04 (ważne bo ze starymi danymi z serwera) oraz powrót od granicy kraju w Piwnicznej do Lublina 4.05 - wrażenie jak najbardziej OK. trasa przewidywalna (Szybka) i bezstresowa jazda.
2. 13.05 trasa Lublin - Zamość (z nowymi danymi z serwera) - wrażenia tragiczne bo
a) zjazd w Piaskach - zamiast prowadzić w prawo  jak zwykle to prowadzi mnie w stronę Chełma i za 600 m każe zawrócić  :shock: i skręcić w kierunku Zamościa od strony Chełma
b) routing po Zamościu kompletnie bez sensu, pojechałem po swojemu i oczywiści byłem szybciej niż "trasa szybka"
Tak więc dołączam do grona rozczarowanych jakością routingu wg nowych danych pobranych przez AM Center

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #324 dnia: Maj 17, 2011, 15:17:36 »
Po podglądnięciu danych SR z tego zjazdu w Piaskach wszystko staje się jasne.
Cały dojazd do ronda jest na czarno, a czas potrzebny na przejechanie tych
500 m wychodzi 4 minuty (czyli prędkość < 10km/h).
Co gorsza, te dane nie mają nic wpólnego ani z rzeczywistością
(LD naprawia routing) ani nawet z danymi z Targeo.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 17, 2011, 15:42:08 »
A tak to wygląda 
dane SR 21.04.2011

Różnica w kalkulacji tras kolosalna.

Myślę że większość problemów z kalkulacją tras (szczególnie szybkich)  w AM ma opisywaną tutaj genezę-->> błędne dane źródłowe w postaci SR.

*

Offline statler

  • **
  • 209
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G6 Plus
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 18, 2011, 12:21:39 »
Kopia zapasowa plików SR to podstawa  :ok: Po kilku dniach z ulgą wróciłem do poprzednich danych. Ja rozumiem, że nie można ufać nawigacji, ale po co mi ona, skoro i tak ze względu na babole, muszę jeździć po swojemu.
Odpowiedź z supportu podobna do tej udzielonej JR.Nysa: "Nie widzą większych błędów". Jajcarze  :mrgreen: :E

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 18, 2011, 12:43:27 »
Mam wrażenie że ludzie z Aqurat-u nie korzystają z własnego produktu  czyli AM , bo jeżeli nie widzą błędów to albo są ślepi albo.......używają konkurencyjnego programu   :wink:

*

Offline statler

  • **
  • 209
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G6 Plus
Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 18, 2011, 13:12:16 »
Mam wrażenie że ludzie z Aqurat-u nie korzystają z własnego produktu  czyli AM , bo jeżeli nie widzą błędów to albo są ślepi albo.......
albo jeżdżą na profilu Bilunii  :banan: :mrgreen:

Połączone: Maj 22, 2011, 20:49:45
A swoją drogą to kpina z użytkowników, wypuścić takiego babola i upierać się że nie ma błędów.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 20:49:45 wysłana przez nocnyMarek »

*

pliers

Odp: Aktualizacja Smart Routes
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 22, 2011, 20:22:30 »
Dostepne są dane datowane na 20.05.2011