Ostrzeganie o przekroczeniu ograniczenia prędkosci

  • 4 Odpowiedzi
  • 27169 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline MMac

  • 39
Ostrzeganie o przekroczeniu ograniczenia prędkosci
« dnia: Lipiec 12, 2019, 21:05:14 »
1. Czy ktoś się orientuje czy można ustawić żeby pierwszy komunikat o przekroczeniu był szybciej?
znalazłem ustawienie SayFirstSafetySpeedWarningLatency2; po nazwie by pasował tylo dlaczego na końcu ma "2"?
domyślnie miało wartosc 7000; czyli chyba 7 sekund; można ustawić mniej niż 1000? musi być większe od 0?

2. Czy da się zmienić "zwolnij" na jakiś dźwięk typu biiip :-) (np jak jest HereWeGO) ?

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Ostrzeganie o przekroczeniu ograniczenia prędkosci
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2019, 00:04:18 »
Raczej cały tekst "SayFirstSafetySpeedWarningLatency2" to nazwa zmiennej.
Spróbuj wpisać 1000 i zobaczysz.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

Odp: Ostrzeganie o przekroczeniu ograniczenia prędkosci
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2019, 06:12:10 »
Mnie zawsze dziwiło że jak wjezdzam na gorszej jakości drogi np we wsi to znika informacja o dopuszczalnej prędkości tam. Pokazuje tylko aktualna prędkość a powiadomienie ile można jechać znika wgl. Dzieje się tak tylko w Polskiej mapie bo jak jechałem np na Słowacji to już normalnie pokazuje nie ważne gdzie bym byl. Tak ma być ?

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Ostrzeganie o przekroczeniu ograniczenia prędkosci
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2019, 17:01:13 »
Może nie zależy to od jakości drogi a od jej klasy. Na mapie Aquratu (PL) ogarnięte chyba są tyko DK, DW a powiatowe czy gminne już niekoniecznie. Na drogach szybkiego ruchu też często Aqurat nie nadąża.
Mapy Europy są od Here i tam to może być ogarnięte lepiej.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline MMac

  • 39
Odp: Ostrzeganie o przekroczeniu ograniczenia prędkosci
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2019, 19:34:18 »
to se sprawdziłem :-) ustawiłem SayFirstSafetySpeedWarningLatency2=1000 i komunikat miałem zaraz po przekroczeniu prędkości
co prawda jadąc tak na granicy ograniczenia te komunikaty miałem czasami jeden po drugim :-)
przydałoby by sie ustawienie jakiegoś beeep

Z innej beczki:
kolejny raz brakowało mi możliwości wyłączenia dróg płatnych w ramach kraju :-/
byłem we Włoszech wybierałem sie do Słowenii dosłownie 30 km za granice i brakowało mi wyłaczenia płatnych w Słowenii. żeby za kilkanaście przejechanych kilometrów nie płacić 15 euro w postaci winietki lub 300 euro w postaci mandatu :-)