A mnie się marzy AM 7

  • 210 Odpowiedzi
  • 72914 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 05, 2010, 23:22:06 »

Bilunia jeśli masz zjazd co 5 metrów albo wjedziesz w gęstą zabudowę i GPS nie bardzo orientuje się.
Zjazd co 5 metrów. Myślę i myślę i nie potrafię sobie tego wyobrazić :wink:
Uważasz, że komenda "Zjazd w ulicę Koziołka Matołka", jest lepszym rozwiązaniem, niż "Trzeci zjazd" .... i "Zjedź z ronda" ?
Co do gęstej zabudowy, to zapewniam, że z tym AM radzi sobie doskonale i na pewno nie poprawi tego faktu to, że Marzenka będzie mi czytała to, co napisali na górnej belce. Natomiast jak Ci zaszwankuje GPS, to co niby będzie Ci w tym momencie miała mówić Marzenka ? Skąd będzie brała dane, by Ci coś komunikować ? Troszeczkę się chyba zapędziłeś...

Co z tego że mamy skręcić w Poznańską jak nie ma tablicy.
My nie mamy skręcić w Poznańską. mamy skręcić "za 200 ... 100... 50...20 metrów w lewo/prawo".:proud:

Docenisz skręty podane z nazwą.
Jak wyżej.
Dodam tylko to, co już koledzy mówili wcześniej. Na skrzyżowaniu są ważniejsze komunikaty, niż głosowe podawanie nazw ulic, które dla dociekliwych, są wyświetlane w dymkach i na górnej belce.
Dotychczas mi się wydawało, że z grubsza rzecz biorąc, navi ma mnie doprowadzić z punktu A do punktu B, a nie "uprzyjemniać" jazdy meldunkami, które są mi zbędne. Co mnie obchodzi, czy ulica, w którą będę skręcał, nosi nazwę "Koziołka Matołka". Natomiast interesuje mnie dokładne określenie momentu skrętu (manewru).
Jak sobie wyobrażasz jazdę w zabudowie miejskiej? Przy Twoich preferencjach, Marzenka nie zamknie się ani na chwilę. Nie lubisz ciszy, to może radio ?

Nawiasem mówiąc, niezły temat  :O~
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2010, 23:56:49 wysłana przez Bilunia »

*

MarkNavi

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 06, 2010, 08:39:21 »
A mi się marzy między innymi to, żeby na górnej i dolnej  belce numer drogi w którą mam zjechać lub aktualnie jadę był czytelnie (intuicyjnie) wyróżniany, np tak jak zrobili to w w Igo

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 06, 2010, 16:42:06 »
A może coś takiego:
Za 100m skręć w prawo, w aleje Jerozolimskie (oczywiście tutaj nazwa przypadkowa)

Bez sensu.


Połączone: Listopad 06, 2010, 16:45:02
no właśnie czy ktoś z was używa informacji z górnej belki o nazwie ulicy jaka będzie?

Ja używam. Ale nie potrzebuję do tego jeszcze gadaniny. AM i tak za dużo gada sama z siebie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2010, 16:45:02 wysłana przez jerzu »
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

MarkNavi

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 06, 2010, 17:54:10 »
Koledzy , górna belka to nie tylko nazwa ulicy, ale również często numer drogi w którą trzeba skręcić, a to chyba cenna informacja prawda ?

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 06, 2010, 22:12:57 »
Koledzy , górna belka to nie tylko nazwa ulicy, ale również często numer drogi w którą trzeba skręcić, a to chyba cenna informacja prawda ?
Tego nikt nie kwestionuje.
Ale niektórzy chcieli, by Marzenka im to czytała  :O

*

Zachu

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 07, 2010, 11:39:01 »
Masz na belce nazwę namazaną! Bez przesady! :mrgreen:
Wyłącz głos, na ekranie masz wszystko.
Zjazd co 5 metrów. Myślę i myślę i nie potrafię sobie tego wyobrazić :wink:
Zgadnij ile zjazdów jest z ronda i jak się nazywa ulica równoległa. Zobacz jak są rozpisane manewry w Saską i sprawdź w realu jak zachowa się GPS bez nawigowania.
Waszyngtona
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 17:06:49 wysłana przez Zachu »

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 07, 2010, 16:41:38 »
A czy nie uważacie, że zjazd z ronda powinien wyglądać w ten sposób, że widać po prostu który będzie zjazd?
IMHO znacznie czytelniej, niż rysowane obecnie zjazdy. Zawsze to kilka grafik mniej (dokładnie jest ich 20) i pliki lżejsze.

*

MarkNavi

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 07, 2010, 18:02:22 »
A czy nie uważacie, że zjazd z ronda powinien wyglądać w ten sposób, że widać po prostu który będzie zjazd?

Ja tak nie uważam. Dziękuję za uwagę  :ok: :D

*

pliers

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 07, 2010, 19:28:49 »
ja też uważam że to kiepski pomysł

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 07, 2010, 21:25:50 »
Pozwolę sobie wystąpić w obronie aktualnego odwzorowania pokonywania skrzyżowań/rond itp. tak na górnej belce, graficznego w pilocie i na mapie.
Ten element jest akurat silną stroną AM.
Zostawcie w końcu wzorce z IGO, TT .... i zajmijmy się AM.

Może raczej ktoś by pomyślał o dolnej belce - bo tam jest chaos. Chcę mieć ulicę i miasto, a co wyświetla?  :O

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 07, 2010, 22:09:31 »
Masz na belce nazwę namazaną! Bez przesady! :mrgreen:
Wyłącz głos, na ekranie masz wszystko. ...
I prędzej zaufam informacjom z ekranu niż komunikatom głosowym - patrz casus komendy prosto.

Połączone: Listopad 07, 2010, 22:13:00
A czy nie uważacie, że zjazd z ronda powinien wyglądać w ten sposób, że widać po prostu który będzie zjazd?
Nie wszytsko Igo co się świeci  :)
Rozwiązanie stosowane w AM nie zmusza mnie do liczenia zjazdów (poza tym jest komenda głosowa). Rzut oka i wiadomo gdzie spodziewać się zjazdu.
Jednym słowem, jak moi przedpiścy również nie uważam.
... Zawsze to kilka grafik mniej (dokładnie jest ich 20) i pliki lżejsze.
No tak, to jest argument  :mrgreen: :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 22:13:00 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 07, 2010, 22:37:30 »
I prędzej zaufam informacjom z ekranu niż komunikatom głosowym - patrz casus komendy prosto.
I nie tylko :wink:
Na zrzucie masz idealne potwierdzenie Twojej tezy, z którą się w pełni zgadzam.
Proszę wyznaczyć i posłuchać. Nie zaszkodzi też obserwować pole najbliższego manewru w pilocie  :proud:
W takich miejscach nie pomogą drogowskazy, APR itp. gadżety. Trzeba po prostu patrzeć przez przednią szybę. :proud:


*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 07, 2010, 22:56:37 »
Rozwiązanie z numeracją zjazdów z ronda akurat mi się podoba, ale jak widać tylko mnie  ;)
Co do komunikatów głosowych zgodzę się z większością, że to byłoby już zdecydowanie za dużo. Jak ktoś niedowidzi górnej belki, to zawsze może sobie powiększyć czcionkę.

Przydały by się za to bardziej rozbudowane/inteligentne (nie wiem jak to nazwać) informacje na górnej belce. Tu muszę wtrącić wzorzec z iGO i nie chodzi mi o kolorowanie dróg, a sposób w jaki podawane są informacje. Przykładowo gdy za 20 km mam skręcić, to AM pokazuje na górnej belce numer drogi, lub nazwę ulicy (Miejscowość za 20km! Ciekawe co to za miejscowość?) lub co gorsza napis [droga bez nazwy] za to iGO pokaże mi na co mam się kierować, przykładowo jeśli będzie to kierunek Legnica to iGO pokaże ">>Legnica", a gdy zbliżam się do tego manewru (zostaje mi przykładowo 3 km), to pokaże mi nazwę ulicy, w którą mam skręcić. Co o tym myślicie? Na pewno ważniejsze na dzień dzisiejszy jest zrobienie porządku z dolną belką, ale myślę, że taki sposób pokazywania informacji na górnej belce jest ciekawszy niż obecny.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 07, 2010, 23:07:22 »
Cytuj
W takich miejscach nie pomogą drogowskazy, APR itp.

A cóż tam jest takiego nadzwyczajnego?
W takim miejscu trudno się zgubić, nie potrzeba drogowskazów, APR itp.
nawet ten komunikat o skręcie w prawo jest IMO zbędny.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 07, 2010, 23:14:17 »
Cytuj
W takich miejscach nie pomogą drogowskazy, APR itp.

A cóż tam jest takiego nadzwyczajnego?
W takim miejscu trudno się zgubić, nie potrzeba drogowskazów, APR itp.
nawet ten komunikat o skręcie w prawo jest IMO zbędny.
Nie raczyłeś też zauważyć, że pierwszy komunikat jest w lewo ? :O~
W końcu, to wiocha. Sam nie wiem, po co trasa w AM omija te stodoły :proud:
Nie wiem po co na mapie są autostrady - tam, to już na pewno nie można się zgubić. Powinny tylko ew. zostać węzły i rozjazdy. :proud:

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 07, 2010, 23:16:35 »
Nie miałem jak zauważyć, nie mam takiego komunikatu.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 07, 2010, 23:22:58 »
Nie miałem jak zauważyć, nie mam takiego komunikatu.
A zauważyłeś, gdzie jest start, a gdzie koniec ?
Coś mi się wydaje, że jedziesz w odwrotnym kierunku :proud:
Jadąc jak na "obrazku" od strony Tulec, jest dosyć stromy podjazd na wiadykt drogowy nad A2, który przesłania widok w realu, co dalej. Jest tam elegancka nawierzchnia, która skłania do .... . Jak się znajdziesz na wiadukcie i zobaczysz, co przed tobą :shock:, to może być za późno na hamowanie. :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 00:06:06 wysłana przez Bilunia »

*

Zachu

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 07, 2010, 23:44:06 »
Nie wiesz dlaczego tak się dziej?
Znajdź cechy wspólne http://mapa.targeo.pl/,19,21.01583,52.33403?l=baf835804efc3a05

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 07, 2010, 23:55:38 »
Nie wiesz dlaczego tak się dziej?
Znajdź cechy wspólne http://mapa.targeo.pl/,19,21.01583,52.33403?l=baf835804efc3a05
Mnie osobiście, to "LOTTO".
Zostawiam te przemyślenia temu, który wpadnie do stodoły.
Tego jeszcze nie grali - będzie ubaw, zapewne większy, niż z okazji "kąpieli w zalewie". :ok:
Ciekawe, co wtedy powie Hołek - o tym "celu" :O~

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 08, 2010, 01:23:18 »
Cytat: Bilunia
Coś mi się wydaje ...
Już się do tego przyzwyczaiłem, ale skoro znów Ci się to zdarza,
to może sam zastosuj się do jednej z rad, które tak lubisz udzielać inym:
Cytat: Bilunia
Cokolwiek paliłeś(piłeś) - nie rób tego więcej. Rzuć to świństwo, bo ewidentnie Ci szkodzi.
Jak już miną omamy spójrz na screena.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

MarkNavi

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 08, 2010, 07:18:49 »
Przydały by się za to bardziej rozbudowane/inteligentne (nie wiem jak to nazwać) informacje na górnej belce. Tu muszę wtrącić wzorzec z iGO i nie chodzi mi o kolorowanie dróg, a sposób w jaki podawane są informacje. Przykładowo gdy za 20 km mam skręcić, to AM pokazuje na górnej belce numer drogi, lub nazwę ulicy (Miejscowość za 20km! Ciekawe co to za miejscowość?) lub co gorsza napis [droga bez nazwy] za to iGO pokaże mi na co mam się kierować, przykładowo jeśli będzie to kierunek Legnica to iGO pokaże ">>Legnica", a gdy zbliżam się do tego manewru (zostaje mi przykładowo 3 km), to pokaże mi nazwę ulicy, w którą mam skręcić. Co o tym myślicie?

I tu w pełni cię popieram  :ok:. Ktoś , kto pojeździł troszkę z Igo i doświadczył tego co opisujesz, już zawsze będzie do tego tęsknił . Wiem coś o tym. Choć na co dzień używam AM (tylko ze względu na mapy), to od czasu poznania tej świetnej cechy Igo górna belka w AM, a dokładnie to co tam się wyświetla mnie wnerwia. Na pierwszy rzut oka numer drogi zlewa się z nazwą miejscowości, zupełnie jakby był mało istotny, tzn wg Aquratu tak istotny jak przykładowo pikietaż na tej samej belce. Ergonomia fatalna, ale mam nadzieję, że to będzie zmienione, bo o belkach AM można pisać doktorat, a o dolnej to już szczególnie. Tak więc Panowie programiści zobaczcie sobie jak wygląda wyświetlanie informacji na górnej belce w Igo. Ta górna belka to czasami działa jak drogowskazy, na które czekamy w Waszym produkcie. Akubit, tylko błagam nie odpisuj tu za moment, że te dane na górnej belce to nie zasługa Igo, tylko dostawcy mapy, bo będę musiał przerwać posiłek w trybie natychmiastowym, nawet jeżeli to prawda   :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 07:21:13 wysłana przez MarkNavi »

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 08, 2010, 07:43:24 »
Zachowaj swoją specyficzną inteligencją dla siebie i odwal się ode mnie.

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 08, 2010, 08:41:34 »
@Bilunia, różnica jest tu:

*

Offline paulus

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NR450BV + AM EU 6.10.0
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 08, 2010, 09:06:43 »
Koledzy, wywołałem ten wątek z czytaniem nazwy ulicy, ale przyjmuję wasze argumenty i zmieniam zdanie. Zresztą, dobrze, że marzenia nie kopią  :mrgreen:

*

MarkNavi

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 08, 2010, 09:26:08 »
Zachowaj swoją specyficzną inteligencją dla siebie i odwal się ode mnie.

Kolego nie unoś się, bo każdy z nas jest wyjątkowy. Ty za to, że w każdej złej stronie AM znajdujesz pozytywne cechy, nawet jak ci 20 forumowiczów napisało , że dana funkcjonalność jest be. Przypomnij sobie swoje akcje z zarzutami nieintuicyjnego wyszukiwania POI, gdzie byłeś generalnie samotny w swojej opinii. Na szczęście chłopaki z Aquratu poprawili to trochę, bo jakby zostawili to co ty wychwalałeś pod niebiosa to..... To tak w skrócie, jeżeli chodzi o Twoją specyfikę. Natomiast ja nie odbieram praktycznie większości Twoich "zaślepionych" wypowiedzi, co nie oznacza, w moim odczuciu, że jestem kimś gorszym. Po prostu nadajemy w temacie AM zupełnie na innych falach, to wszystko. Ja podchodzę do tego softu jak przeciętny laik (stąd nigdy nie oddzielam dostawcy map od producenta nawigacji, bo to laika Kowalskiego gówno obchodzi), a Ty jak do materiału na pracę doktorską .Ale jedno i tylko jedno nas łączy. Obaj korzystamy z tego samego oprogramowania. To tyle i obiecuję, że już więcej ci nie będę dokuczał (ale stare słowo, dawno nie używałem. W pierwszej myśli chciałem użyć innego). Peace  :ok:
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 09:30:30 wysłana przez MarkNavi »

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 08, 2010, 10:22:34 »
Nie przeinaczaj faktów. Jeśli chodzi o jakoby nieintuicyjne wyszukiwanie POI, to problem leżał w mentalności użytkowników, którzy przyzwyczajeni do starego sposobu wyszukiwania, nie mogli zaakceptować zmian, które się wiązały z umieszczeniem wszystkich POI w programie. I co? Wszyscy się przyzwyczaili (no może oprócz dżeja :]) i korzystają z tej ogromnej zalety AM z satysfakcją.
A zmiany, które wprowadzili "chłopaki z Aquratu" są kosmetyczne i nie zmieniają praktycznie w żadnym stopniu działania wyszukiwania, w porównaniu z pierwotną wersją. Zresztą każde usprawnienie jest mile widziane i praktycznie każdą funkcjonalność programu można poprawić.
Natomiast, o ile dobrze pamiętam, Ty i bardzo wielu na tym forum potępiali w czambuł nową filozofię POI i byliście doskonałym przykładem potwierdzającym znaną przypowiastkę o miliardach much.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 10:24:40 wysłana przez akubit »

*

MarkNavi

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 08, 2010, 10:35:19 »
Natomiast, o ile dobrze pamiętam, Ty i bardzo wielu na tym forum potępiali w czambuł nową filozofię POI i byliście doskonałym przykładem potwierdzającym znaną przypowiastkę o miliardach much.

Ja nie pamiętam bym się udzielał w temacie wyszukiwania POI (może raz coś napisałem, ale nie jestem pewny) z prostej przyczyny, gdyż praktycznie z POI nie korzystałem i nadal nie korzystam. Natomiast pamiętam jak tej nowej filozofii samotnie broniłeś. Oczywiście to nie zarzut, bo presji tłumu też nie należy ulegać, jeżeli ma się swoje zdanie. Niestety AM nie wprowadza zmian na podstawie wyników głosowania, więc dziś mamy taki produkt jaki mamy i możemy go albo używać albo nie. Ja używam, w sumie go lubię i zależy mi , żeby się rozwijał w dobrym kierunku. A to oznacza, że jeżeli coś mi się nie będzie podobało, to o tym napiszę bez względu na to co Ty o tym sądzisz. Z tym, że ja zawsze będę patrzył na rozwiązania okiem tzw przeciętnego Kowalskiego za którego sam się uważam, choć trochę ponad przeciętnego pojęcia o tym produkcie mam. Dlatego w moich postach rzadko widać teksty typu dostawca mapy to to, a twórca oprogramowania to to. Ja patrzę na to z "lotu ptaka" . Myślę, że takich forumowiczów co rozdzielają tak jak Ty Geosystems od Aquratu policzysz na palcach jednej ręki. Dla mnie moja filozofia, to zdrowsze podejście do "walki" o lepszy program w przyszłości. A program dla mnie oznacza program z mapami jako całość.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 10:37:40 wysłana przez MarkNavi »

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 08, 2010, 10:55:25 »
Cytat: Bilunia
Coś mi się wydaje ...
Już się do tego przyzwyczaiłem, ale skoro znów Ci się to zdarza,
to może sam zastosuj się do jednej z rad, które tak lubisz udzielać inym:
Cytat: Bilunia
Cokolwiek paliłeś(piłeś) - nie rób tego więcej. Rzuć to świństwo, bo ewidentnie Ci szkodzi.
Jak już miną omamy spójrz na screena.
Twoje osobiste wycieczki pod moim adresem już mnie zmęczyły. Rozumiem, że ktoś jest w stanie za wszelką cenę, z takich, czy innych powodów ukrywać babole AM, ale żeby w ramach tej idei, nagminnie uciekać się do obrażania ludzi, tego już za dużo. Tym bardziej, nie przystoi to Moderatorowi.
Więc myślę, że nie zdziwi Cię, że zacznę ignorować Twoje zaczepki. Nie zamierzam dać się sprowokować i zarobić "kolejnych punkcików". Ocenę racji i zachowań, pozostawiam czytelnikom forum.

@Bilunia, różnica jest tu:
Niestety. Sprawdzałem i te opcje. Masz dowód na zrzutach.
Zauważ też, w których miejscach pojawiają się żółte strzałki manewrów. Wiesz doskonale, że jeżeli nie ma na skręcie strzałki - nie ma komunikatu.
Pierwszy skręt w realu, to ostry zakręt o 70 - 80 stopni w prawo - 30 km na tym skręcie, to zdecydowanie za szybko. Drugi - zaraz po nim o 90 stopni w lewo.
Oba są pomijane w komunikatach jadąc w przedstawionym kierunku.

Na tym kończę temat Żernik i przedstawianie dowodów. Przecież każdy może sobie wyznaczyć i włączyć demo.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 08, 2010, 11:49:23 »
Cytat: Bilunia
... żeby w ramach tej idei, nagminnie uciekać się do obrażania ludzi, tego już za dużo
Nawet teraz nie dociera do Ciebie, że to Ty nagminnie obrażasz innych?
Specjalnie posłużyłem się cytatem z jednej z Twoich wypowiedzi.
Jeśli czujesz się urażony to bardzo dobrze, może dotrze do Ciebie i to, że sam siebie obraziłeś.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 08, 2010, 11:51:26 »
.........Nie raczyłeś też zauważyć, że pierwszy komunikat jest w lewo ? :O~
W końcu, to wiocha. Sam nie wiem, po co trasa w AM omija te stodoły :proud:
Nie wiem po co na mapie są autostrady - tam, to już na pewno nie można się zgubić. Powinny tylko ew. zostać węzły i rozjazdy. :proud:

Nie miałem jak zauważyć, nie mam takiego komunikatu.

Chodziło mi o tą różnicę.

Dla mnie informacja o zakrętach jest zbędna, równie dobrze AM powinna przypominać mi o oddychaniu (wdech, wydech itd...).