A mnie się marzy AM 7

  • 210 Odpowiedzi
  • 72917 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mif4

  • **
  • 208
  • Sprzęt: SG Advance poprzednio: BLOW Sirrocco. Modecom AX
A mnie się marzy AM 7
« dnia: Sierpień 31, 2010, 16:49:48 »
Najprostsza, najskromniejsza, bez wodotrysków, trafików, smartfików i innych livtików. Powinna aktualizować mapy, żeby odzwierciedlały rzeczywiste mijane miejscowości, z aktualnymi ich granicami, punktami adresowymi. Po cholerę mi przy miejscowości, której szukam, ulice z całej gminy. Nie ma w danej miejscowości podanych ulic, to nie ma, przynajmniej wiem, że trzeba zajechać wcześniej i się popytać.
Prosty czytelny adres: miejscowość (wybór powiatu lub gminy), ulica, numer domu, a nie szukać ul. Krakowskiej w Zabierzowie, po Rząsce, Balicach itp.
Najprostsze rozwiązania są doskonałe. Najlepszym przykładem jest Adam w Raju. Skomplikował sobie życie przez kobietę i skutki tego ponosimy do dziś.
Moduły mogą być osobno, nawet za dodatkową odpłatnością. Chcę jechać bez korków, to kupuję i wgrywam. Nie działa, wkurza, to sru... Na tej najprostszej dojadę bez stressów.

*

Offline Pion

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2010, 17:03:19 »
Najprostsza, najskromniejsza, bez wodotrysków...

Ja bym chciał zobaczyć całą nazwę ulicy a nie tylko pierwsze trzy literki poprzedzone cyframi. Przydał by się interfejs bez zbędnych dziwnych dla mnie wskazań typu o której godzinie dojadę, czy ile mi czasu zostało (jeszcze nigdy mi się nie sprawdziło). Czy bez dublowanych funkcji: prędkość i zegarek. Domki 3D też nie potrzebne.

Teraz zdałem sobie sprawę, że co do interfejsu, wszystko ma to TomTom :) Na którym ostatnio jeździłem  ::)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 17:06:36 wysłana przez Pion »

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2010, 17:08:56 »
A ja bardzo bym chciał wprowadzenia drogowskazów  B)

*

Offline stefanekmac

  • **
  • 124
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: keiser+navroad 460
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2010, 17:10:44 »
Jak wyżej popieram.Np takie proste menu dla każdego co to bierze do ręki pierwszy raz.A tak jak komuś pożyczę sprzęt to potem dzwonią i pytają : co dalej,co dalej,co dalej...
sagem,nokia 3210,nokia 6320,nokia 6310,nokian70.mdaII,nokiae66.mda IIIkeiser.

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2010, 17:13:56 »
Menu w formie prostszej i bardziej zaawansowanej jest już w AM :-|

*

Offline msz1959

  • ****
  • 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD/AM6.15 EU, iP4/iAM5.0, NavigonEU+TL
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2010, 18:20:42 »
A ja, niczym pijany płotu, trzymam się od czasów AM 3 postulatu ponownego oddzielenia aktualizacji map i samego programu. Zasadą powinno być, że format map nie zmienia się w obrębie głownej wersji AM (tzn. wszystkie 6.x.y mają ten sam format). Jeśli komuś odpowiada działanie programu wersji 6.15.176 to sobie ją zostawia i aktualizuje tylko mapy. Coś takiego było jakby zapowiadane w okolicach 6.x ale chyba wciąż się nie spełniło.

Wcale bym też nie uważał za pomysł zupełnie nierealny aktualizacji map dla wersji poprzednich, jeśli użytkownik godzi się na zmniejszoną ich funkcjonalność (zakładając, że nowy format przynosi jakieś nowe funkcje "wszyte" w mapę). Dla producenta to niewielka fatyga, bo jak sądzę mapa w formacie AM powstaje z mapy-matki (z Geosystems czy innego dostarczyciela) w wyniku automatycznego przetworzenia. Więc można zapuścić taki konwerter dla nowej wersji i ten starszy też.

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2010, 19:31:28 »
Prostą i wystarczającą dla mnie skórkę zrobiłem sobie sam, tylko tyle informacji potrzebuję.
Nie potrafię znaleźć sposobu jak usunąć numery dróg z dolnego i górnego paska (na zrzucie ich akurat nie ma).
Menu proste i tak jest zbyt rozbudowane a o tym drugim, dokładniejszym 90% moich znajomych i tak nie wie że istnieje.
Wielu ludzi z którymi rozmawiam na temat AutoMapy nie zawraca sobie głowy studiowaniem instrukcji, wpisów na forach i innych podpowiedziach jak zdobyć wiedzę aby program był pomocny i w miarę bezbłędny (zwyczajnie ich to nie interesuje, oczywiście psioczą na skuteczność AM bo kupiona i włączona bez skomplikowanych ustawień na wiele się nie zda).
Nie wierzę aby twórca AM przejmował się życzeniami i oczekiwaniami przyszłych nabywców, wielu z nich wybiera inne prostrze rozwiązania.
Po wersji 7 będziemy marzyli o 8 a potem o 10 która będzie miała możliwość wyboru trasy takiej aby słońce świeciło cały czas w tylną szybę, drogowskazów jak w iGO Primo dalej nie będzie.
Pozdrawiam jesiennie.

*

Offline mariano52

  • *
  • 63
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad AURO,Modecom MX4HD
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2010, 20:38:11 »
Najprostsza, najskromniejsza, bez wodotrysków, trafików, smartfików i innych livtików. Powinna aktualizować mapy, żeby odzwierciedlały rzeczywiste mijane miejscowości, z aktualnymi ich granicami, punktami adresowymi. Po cholerę mi przy miejscowości, której szukam, ulice z całej gminy. Nie ma w danej miejscowości podanych ulic, to nie ma, przynajmniej wiem, że trzeba zajechać wcześniej i się popytać.
Prosty czytelny adres: miejscowość (wybór powiatu lub gminy), ulica, numer domu, a nie szukać ul. Krakowskiej w Zabierzowie, po Rząsce, Balicach itp.

Przyłączam się do tych marzeń może w tedy nie będzie tych problemów o których piszą forumowicze.

*

Offline rafal66

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation Z710e + Acer Iconia Tab A500 (16)
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 31, 2010, 20:51:23 »
A moje marzenia nie są aż tak odległe. Chciałbym tylko wersji 6.7, bez żadnych nowych funkcji, a jedynie dopracowanej pod względem tego co jest. Żeby nie latała po parkingach, żeby domyślne ustawienia były optymalne do przeciętnej jazdy bez konieczności jakichkolwiek zmian.
No i marzy mi się też wersja na androida, bo przesiadam się z WM na ten system pod koniec roku i bez tego to mi wszystko jedno będzie co z wersją 7 czy jakąkolwiek inną - będę musiał jeździć z sygiciem albo copilotem z braku AM.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 20:53:52 wysłana przez rafal66 »

*

Offline inek1

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin/ MIO A701/HTC Diamond/Lark 7/Blow 7
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 31, 2010, 21:02:46 »
A moje marzenia nie są aż tak odległe. Chciałbym tylko wersji 6.7, bez żadnych nowych funkcji, a jedynie dopracowanej pod względem tego co jest. Żeby nie latała po parkingach, żeby domyślne ustawienia były optymalne do przeciętnej jazdy bez konieczności jakichkolwiek zmian.
No i marzy mi się też wersja na androida, bo przesiadam się z WM na ten system pod koniec roku i bez tego to mi wszystko jedno będzie co z wersją 7 czy jakąkolwiek inną - będę musiał jeździć z sygiciem albo copilotem z braku AM.
Oj marzenia, marzenia tak bardzo by się chciało mieć dobrze prowadzącą mapę.
Tylko czy doczekamy :)
Miłego dnia :)

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 31, 2010, 23:35:09 »
Oj marzenia, marzenia tak bardzo by się chciało mieć dobrze prowadzącą mapę.
Tylko czy doczekamy :)
Jedni żyją dłużej, drudzy krócej. Jedni może doczekają, drudzy raczej nie. A ci którzy doczekają pewnie będą już nosili szkła zbliżone optyką do denka od butelki - więc raczej będzie im już wszystko jedno.
Szybciej raczej doczekamy kolejnego gadżetu - drogowskazów. Będziemy mieli co porównywać - który jest na mapie, a którego brak. Jakby ich było mało na drodze.
Co do marzeń.
Marzy mi się prosty program, gadżetowo odpowiadający v.5.5.3, do którego będę mógł na bieżąco aktualizować mapy. Jak mi się nie spodoba propozycja trasy, to dostawię jeden, lub dwa "Przez" i będę się cieszył, że program na to pozwoli. Nie będzie na okrągło czegoś analizował, przeliczał i wiódł po parkingach, czy wertepach.
Natomiast z nowinek, to śmiem poprosić tylko o trzy rzeczy:
1- by po wyłączeniu navi na trasie, po ponownym jej uruchomieniu program pamiętał, że część trasy (w tym punkty Przez) już zaliczyłem i prowadził dalej, a nie kazał mi zawracać, by zaliczyć je ponownie;
2- możliwość kasowania pojedynczych wpisów w historii, a nie całości historii - jak to jest obecnie
3- by wrócił podział na POI wbudowane i użytkownika ( tak w wyświetlaniu, jak i ostrzeganiu) - nie wiem, komu to przeszkadzało;
Czy to zbyt dużo ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 00:11:00 wysłana przez Bilunia »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 31, 2010, 23:54:39 »
I żeby działała...  :grin:
ISTQB Certified Tester

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 01, 2010, 00:17:34 »
I żeby działała...  :grin:
:ok:
Nawet "Złota rybka" spełniała tylko trzy życzenia, więc o to nie śmiałem już prosić. :proud:

*

Offline yossarian-67

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: PNA NAVROAD 430BT, HTC HD2, TT GO LIVE 1000
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:11:12 »
(...)Szybciej raczej doczekamy kolejnego gadżetu - drogowskazów. Będziemy mieli co porównywać - który jest na mapie, a którego brak. Jakby ich było mało na drodze.(...)
Wbrew pozorom drogowskazy są bardzo przydatne i jak dla mnie nie są gadżetem. Obok APR powinien się pokazać kierunek na najbliższe miasto, na które powinno się kierować. To bywa często bardziej potrzebne niż APR. W TT doskonale się to sprawdza i jest bardzo intuicyjne. Pod warunkiem, że będzie się pokazywało najbliższe duże miasto, które jest po drodze, a nie od razu miasto docelowe.
Czyli jadąc ze Szczecina do Warszawy najpierw na krzyżówce zobaczę Stargard, będąc za Stargardem na krzyżówkach będzie pokazywać się kierunek na Piłę, potem na Bydgoszcz itd.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:20:05 »
Wbrew pozorom drogowskazy są bardzo przydatne i jak dla mnie nie są gadżetem.
Ale najpierw muszą coś zrobić by działała np na trasie z Warszawy do Paryża (Brukseli, Rzymu ....etc)...
ISTQB Certified Tester

*

Offline mif4

  • **
  • 208
  • Sprzęt: SG Advance poprzednio: BLOW Sirrocco. Modecom AX
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:31:13 »
Wbrew pozorom drogowskazy są bardzo przydatne i jak dla mnie nie są gadżetem.
Ale najpierw muszą coś zrobić by ...
...pokazywała faktyczne nazwy miejscowości, mijane po drodze, a nie dzielnice i przysiółki  :evil:

*

Offline yossarian-67

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: PNA NAVROAD 430BT, HTC HD2, TT GO LIVE 1000
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:39:35 »
...pokazywała faktyczne nazwy miejscowości, mijane po drodze, a nie dzielnice i przysiółki  :evil:
W dużej aglomeracji informacja o kierunku np: Bielany też będzie pomocna

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:44:54 »
Czyli jadąc ze Szczecina do Warszawy najpierw na krzyżówce zobaczę Stargard, będąc za Stargardem na krzyżówkach będzie pokazywać się kierunek na Piłę, potem na Bydgoszcz itd.
Czyżby na tej trasie pokradli znaki ?
Czy Włoch w naszym kraju ma wiedzieć, że Piła ma leżeć na w/w trasie ? Ma to w d...
Klika prowadż do ..., wybiera typ trasy i dalej ma tylko słuchać Marzenki, a uwagę skupić na tym, co na drodze. Może się tylko modlić, by Marzenka się w pewnym momencie nie "wypięła" i nie urządziła sobie przerwy na lunch. :wink:
A może warto skorzystać z wyboru "VIA - horągiewka", oraz włączyć w interfejsie na 3 stronie, pokazywanie "kierunek do punktu trasy". Jeżeli tego mało, to masz jeszcze kompas.
Gdyby to wszystko miał Twój uwielbiany TomTom

W dużej aglomeracji informacja o kierunku np: Bielany też będzie pomocna
Naucz się korzystać z tego, co masz w dolnym pasku - będziesz zachwycony. Resztę znajdziesz na górnym.
Dla mnie jadącego np. z Poznania do Siedlec, Warszawa jest tylko "przeszkodą" na drodze i chyba bezpieczniej będzie obserwować drogę, niż studiować dzielnice.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 11:51:57 wysłana przez Bilunia »

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 01, 2010, 12:36:18 »
W sumie to TomTom ma to wszystko , a nawet więcej  :P

*

Offline yossarian-67

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: PNA NAVROAD 430BT, HTC HD2, TT GO LIVE 1000
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 01, 2010, 12:43:52 »
Jednemu potrzebne jest akwarium, drugiemu rybki a trzeci lubi mieć rybki w akwarium. Każdemu wg upodobań. Nie lubisz aby wskazywał Tobie na jakie miasto należy się kierować, to w opcjach "mojego uwielbianego TT" można to wyłączyć. AutoMapy używam od wersji 2... (albo wcześniejszej), kiedy plany poszczególnych miast kupowało sie osobno - prawie rok naczekałem się na szczegółowy plan Szczecina. Więc AM przeszedłem od prawie momentu powstania programu. Gdy dwa lata temu siadłem do "muTT" od razu doceniłem rozwiązania w nim zawarte, tam rzeczywiście wystarczy określić dokąd chce sie jechać i wystarczy słuchać Andrzeja (głos TT). Ale mimo to co roku przedłużam licencję AM, bo program ma w sobie potencjał który doceniam i dobre mapy Polski po której też czasami jeżdżę.
Lubię mapy zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Lubię widzieć na mapie gdzie jadę, wiedzieć ile czasu mi podróż zajmie, o której dojadę i korzystam z tego.
Taka dygresja. To jest podobnie jak z moją mamą, ona lubi swoją maszynę na korbkę bo świetnie szyje i mimo że kupiłem jej taką elektryczną co obszywa dziurki, ma kilkanaście ściegów, szybko i niezawodnie to i tak najlepszy jest stary "kręciołek". I ja to rozumiem, dlatego sam nauczyłem sie szyć na tej nowej maszynie i jestem w tej materii samowystarczalny. Podobnie jest z użytkownikami nawigacji - jednemu wystarczy tylko prosta, ale niezawodna nawigacja od punktu A do B, drugiemu prosta, niezawodna nawigacja, która przy okazji nie nadłoży drogi, jednym rzutem oka na ekran zobaczy, że ma kierować się na Koluszki, wie o której dojedzie, bez problemu dojrzy wskazania na wyświetlaczu.
P.S.
Nie mam tak emocjonalnego podejścia do programów, aby któryś uwielbiać. To raczej wyższe uczucie i bardziej spersonifikowane.

*

Bilunia

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2010, 13:22:09 »
Gdy dwa lata temu siadłem do "muTT" od razu doceniłem rozwiązania w nim zawarte
Sympatyczny kolego. Gdzieś ok. 2 lata temu kupiłem urządzonko TT z najaktualniejszymi wtedy mapami - bodajże 6.75 (jakoś tak).
Na tych mapach nie było nawet obwodnicy Piły. Jak w Poznaniu wyznaczyłem traskę  z jednego krańca na drugi, to usiłował mi dorzucić jak pamiętam ponad 8 km, bo uznał za zasadne prowadzenie czerwonymi, jak tylko długo było można.
Jak szybko go kupiłem, tak szybko sprzedałem. Kupiłem wtedy PDA z AM 3.9.7.
Rewelacji w niej nie było, kilka razy wywiodła mnie dosłownie w pole, gdzie między płotami zaczęło mi brakować miejsca na lusterka. Ale nigdy się nie zawiesiła i jak ją opanowałem, to nie urządzała mi już turystyki polnej na 400 km trasie.
Teraz marzy mi się wcześniejsza niezawodność AM + nowe mapy, a Tobie gadżety (moim zdaniem) typu drogowskazy. Ale każdy ma prawo mieć swoje preferencje :ok:

W sumie to TomTom ma to wszystko , a nawet więcej  :P
Ja nie potrzebuję więcej. nawet wystarczy mi zdecydowanie mniej, niż jest w tej chwili.
Byle tylko to co zostanie - działało. :ok:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 13:26:40 wysłana przez Bilunia »

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 01, 2010, 13:29:50 »
Tam wszystko działa :-) - Aż do znudzenia :-)
Przez te dwa lata TT też się zmienił, ale to temat na inną rozmowę :-)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 13:33:37 wysłana przez Darkph »

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 01, 2010, 13:57:59 »
Sympatyczny kolego. Gdzieś ok. 2 lata temu kupiłem urządzonko TT z najaktualniejszymi wtedy mapami - bodajże 6.75 (jakoś tak).
Na tych mapach nie było nawet obwodnicy Piły. Jak w Poznaniu wyznaczyłem traskę  z jednego krańca na drugi, to usiłował mi dorzucić jak pamiętam ponad 8 km, bo uznał za zasadne prowadzenie czerwonymi, jak tylko długo było można.
Jak szybko go kupiłem, tak szybko sprzedałem. Kupiłem wtedy PDA z AM 3.9.7.

Obecnie oba programy wyznaczają w zasadzie identyczne trasy i to nie tylko w kraju, ale też za granicą. TT 940 9.053 + AM 6.6. Pod warunkiem wszakże, że nie mają włączonego LIVE/TMC. Różnica jest tylko w czasie przyjazdu na miejsce. TT jest zadziwiająco dokładny pod tym względem, a AM gorzej sobie z tym radzi (zwykle na początku trasy; z czasem czas jest dokładniejszy). Co ciekawe za granicą AM pokazuje w miarę dokładny czas. AM z kolei ma bardziej aktualne mapy Polski.

AM w kraju robi przy włączonym LIVE DRIVE wycieczki krajoznawcze :) które czasem faktycznie się sprawdzają. TT robi to samo, ale tylko za granicą za sprawą HD Traffic (LIVE) lub komunikatów TMC. To co u nas jest w powijakach (LIVE DRIVE) to za granicą HD Traffic już na prawdę działa doskonale. I to jest prawdziwe info na żywo, a nie sprzed kilku godzin (jak TMC). Inna sprawa, że tam korki zwykle zdarzają się na autostradach lub obwodnicach miast...

Ostatnio porównywałem na kilku długich trasach zagranicznych trasy TT i AM. Były identyczne do momentu kiedy włączył się komunikat HD traffic lub TMC o korkach, z prośbą o przeliczenie trasy. Wtedy różnice były na poziomie ... 3h !!! Tyle czasu kosztuje użytkowników brak wsparcia przez AM komunikatów TMC.

Dla mnie jednak największa wadą obu programów, to brak możliwości posiadania obu na jednym urządzeniu :)

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 01, 2010, 16:32:15 »
Rzeczywiście, zapomniałem o TMC a to bardzo istotna rzecz nawet jeśli nie ma go w kraju. Obsługa za granicą ułatwiłaby życie wielu użytkownikom. Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego tak długo AM z tym zwleka :-|
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 16:34:41 wysłana przez jartro »

*

Offline Teodoryk

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A696, Samsung I9070, Acer 811 3G
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 01, 2010, 16:46:49 »
Ano dlatego że mają swoje SM i Traffic , chłopcy jednak zapominają że ten system działa lepiej lub gorzej ale TYLKO w Polsce.
Zaściankowe  myślenie niezbyt dobrze się odbija na portfelu zamówień. No, ale ja im nie będę udzielać lekcji marketingu i zarządzania. Aż dziw bierze że nikt jeszcze nie  postanowił zrobić AM solidnej konkurencji.

Prawdę powiedziawszy  gdyby nie to że jest to produkt polski i ma sporą bazę POI to nawet 10min by mi na dysku nie leżał.

Niestety ludzie kupują bo nie ma alternatywy, no i AM traci motywację do ulepszeń, bo i po co jak sie sprzedaje?

może Sygic i IGO włączą się wreszcie do walki o polski rynek i skutecznie zmotywują Aquarat do wyprodukowania działającej nawigacji a nie wiecznego produktu beta. noo przynajmniej od wersji 5.5.3

Tak więc pomarzyć dobra rzecz ale w AM 7 będzie tylko troszkę nowej grafiki (fotki już są od wiosny w sieci) i nic więcej się nie spodziewajcie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 16:56:52 wysłana przez Teodoryk »

*

Offline reneyvan

  • **
  • 108
  • Sprzęt: LG G 3 z Lollipop 5.0
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2010, 17:14:42 »
Niestety ludzie kupują bo nie ma alternatywy, no i AM traci motywację do ulepszeń, bo i po co jak sie sprzedaje?

może Sygic i IGO włączą się wreszcie do walki o polski rynek i skutecznie zmotywują Aquarat do wyprodukowania działającej nawigacji a nie wiecznego produktu beta. noo przynajmniej od wersji 5.5.3

Myślę, że na Euro 2010 każda porządna firma zajmująca się nawigacjami dorobi się precyzyjnych map Polski.
Zobaczymy, co na AM :)
Tylko, ze wtedy to może być za późno.   

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2010, 17:22:43 »
jadąc na wakacje nad morze używałem LiveDrive i Smart Route - tak jak sugerowała AM - i powiem tak - jak już wracałem - to chwila wyłączenia tych funkcji była jakbym otrzeźwiał ze snu pijackiego - nieprędko znowu użyję tych wynalazków - bo już nie te czasy a ja nie zgłaszałem się do eksperymentów na sobie - a te funkcje się nie sprawdzają

zatem marzę o Automapie z uporządkowanymi ustawieniami w jednym ciągu a nie 6 okien z podoknami (z możliwością eksportu do nowszej wersji) - bez durnych LiveDrive i SM - z poprawioną stabilnością pod WM a najlepiej już pod droida i to mi wystarczy

aha i niech wreszcie miplosync zniknie w czeluściach niepamięci
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 17:25:00 wysłana przez robix1999 »
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2010, 18:31:33 »
Póki co Miplosync z Miplo Trafficem sprawdza się najlepiej.

*

MarkNavi

Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 01, 2010, 21:41:28 »
jadąc na wakacje nad morze używałem LiveDrive i Smart Route - tak jak sugerowała AM - i powiem tak - jak już wracałem - to chwila wyłączenia tych funkcji była jakbym otrzeźwiał ze snu pijackiego - nieprędko znowu użyję tych wynalazków

Mam nadzieję, że LD oraz SR umrze śmiercią naturalną, tak jak powinno to spotkać już dawno bydynki 3 D. Czy ktoś z was jeździ z tymi badziewnymi domkami, które tylko utrudniają nawigację ?

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: A mnie się marzy AM 7
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 01, 2010, 22:05:16 »
Póki co Miplosync z Miplo Trafficem sprawdza się najlepiej.
trudno się nie zgodzić

Mam nadzieję, że LD oraz SR umrze śmiercią naturalną, tak jak powinno to spotkać już dawno bydynki 3 D. Czy ktoś z was jeździ z tymi badziewnymi domkami, które tylko utrudniają nawigację ?
LD do kosza a zamian stary dobry TMC  :ok:
Miplo, AM'Center na sztywno w AM - bez bezsensownych programików...
BTW
używam 2D  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 22:35:01 wysłana przez jachraniak »