"Dlaczego muszę być piratem" i inne przemyślenia

  • 3 Odpowiedzi
  • 2844 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gites

  • *
  • 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P535 + 2GB, HTC HD2 + 16GB
"Dlaczego muszę być piratem" i inne przemyślenia
« dnia: Styczeń 29, 2008, 17:15:49 »
Witam,
Jak w tytule... ręce mi opadają ale cóż robić. Ile razy można prosić firmę AM (wsparcie techniczne, po uprzedniej rejestracji na ich stronie) o demo wersji EU. Największą ironią jest to, że dostałem pisemną odpowiedź że demo EU jest tuż-tuż.
Tak czy siak AM EU (bodajże ver. 4.1.x) zamula tak, że szkoda się rozwodzić nad jej innymi zaletami. Faktem jest, że AM PL jest produktem dobrym i przez to zdecydowałem się go zakupić (znów ironia losu... musiałem sprawdzać na piracie bo demo producenta jest lekkim nieporozumieniem).
Nie wspieram piractwa i jestem pewien, że mój przypadek jest raczej odosobniony. Większość "userów" stwierdzi [po co kupować legala jak już mam działającego pirata].
Ale na pocieszenie producentów AM przyznam się też, że w podobny sposób "testowałem" Destinatora. Z tym, że już na ochłodę powiem, że kupiłem Destinatora bo okazał się wydajniejszy w działaniu.
Pewnie zaraz odezwą się głosy że najnowsza AM EU ver. 4.5.x jest o wiele lepsza i nie muli, itd.... ale znów producent nie próbuje tego udowodnić udostępniając demo AM EU, a mnie się naprawdę nie chce już bawić w piractwo.
Pozdrawiam użytkowników AM PL ;)
Gites

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: "Dlaczego muszę być piratem" i inne przemyślenia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2008, 17:26:12 »
Zaraz rozpocznie się dyskusja, a Ty uciekaj, ile sił w nogach!  :E

*

Offline Gites

  • *
  • 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P535 + 2GB, HTC HD2 + 16GB
Odp: "Dlaczego muszę być piratem" i inne przemyślenia
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2008, 17:29:17 »
Szczerze to nie czuję się winny bo kupiłem produkt. Co więcej takim zagraniem pewnie wywołałam u wielu myśl typu "co za łoś"  :P

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: "Dlaczego muszę być piratem" i inne przemyślenia
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2008, 17:31:37 »
Zaraz rozpocznie się dyskusja,

Nie nie rozpocznie.

Tego typu dyskusji było już na PDAClubie kilka i żadna do niczego konstruktywnego nie doprowadziła.