"brak dostepu do plikow"

  • 5 Odpowiedzi
  • 2088 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"brak dostepu do plikow"
« dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:41:39 »
Witam

mam maly problemik z miplosynciem, moze ktos bedzie wiedzial jak mi pomoc.

Am 507 mam na mio p350, aczkolwiek zgory zalozylem ze i tak synchro bede robil spod komputera a potempliki z poi bede recznie przezucal do palma. zainstalowalem miplosynca na PC, wpisalem swoje ustawienia konta, na stronie miplo kod odblokowujacy tez jest w pisany. w programie stworzylem nowy plik poi i..tu sie zaczynaja problemy.  po wybraniu paru kategorii, ustawieniu pod nich ikonek plus audio robie synchronizacje w miplosyncu  i co siedzieje... pasek postepu sobie idzie idzie idzie.. i nagle przy 99% staje i wyrzuca komunkat "brak dostepu do plikow" , gdy sprawdzam katalog wktory miala byc zrobiona aktualizacja to sa 4 pliki

xxx.poi
xxx.poipts
xxx.poi.old
xxx.poipts.old

gdy importuje xxx.poi i xxx.poipts do am507 to nie ma problemu, widzi poi itd..ale... w raz z synchro nie sciagaja sie ani ikonki ani dzwieki...


wie ktos co robie nie tak??

Odp: "brak dostepu do plikow"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2008, 13:21:38 »
Być może problemem jest ilość wolnego miejsca, albo tam gdzie masz pliki POI, albo tam gdzie masz zainstalowaną AutoMapę (tutaj zapisywane są ikonki i dźwięki).

Odp: "brak dostepu do plikow"
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2008, 20:54:48 »
nie to na bank nie to, miplosynca mam na pc zainstalowanego i synchro tez robie na plikach ktore sa dysku peceta...a tam paredziesiat giga wolnego miejsca jest

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: "brak dostepu do plikow"
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:28:42 »
Wydaje mi się, że jeżeli masz zainstalowaną AM na PDA, to Miplosync musi być również zainstalowany na PDA.
Jedynym wyjątkiem jest zainstalowana AM na PC i to co jest w czerwonej ramce na Miplo:
UWAGA!!!
Użytkownicy urządzeń, które po podłączeniu do komputera PC są wykrywane jako dysk wymienny (m.in. Nokia 330) powinni zainstalować MiploSync na komputerze PC.

Odp: "brak dostepu do plikow"
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2008, 12:16:39 »
hmm..to sproboje tak zrobic, ale z tegocojuz wyczytalem na forum, bede musial najpierw do supportu miplo sie zglosic zeby mi odblokowali licencje zebym mogl to na pda zainstalowac

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: "brak dostepu do plikow"
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2008, 12:31:36 »
Jak już masz pisać do supportu, to zapytaj ich dlaczego tak to nie działa i czy musisz korzystać z miplosynca na PDA.
/bo wcale nie jestem przekonany, że to jest przyczyną niedziałania/
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free