Ale mnie dzisiaj dopadł problem jak w temacie!
Jeździłem od 27.06.2014 na wAM 6.16.2 (2343) i mapie 1406 EU (wersja finalna, a nie beta) po Warszawie i nie miałem żadnych problemów.
Dzisiaj przygotowuję się do wyjazdu poza Warszawę i ustawiam punkt startowy w Warszawie i docelowy gdziekolwiek w województwie dolnośląskim, trasa szybka i... wyskakuje komunikat!
Od razu poaktualizowałem dane SR oraz LD, sprawdziłem jak jest w wersji PL, ale błąd wyskakuje zawsze.
Byłem jeszcze tak dociekliwy, że sformatowałem kartę, zainstalowałem AM EU od nowa bez aktualizacji danych SR i LD, wyznaczyłem trasę tak samo i znowu ten sam błąd.
Pomogło dopiero przywrócenie poprzedniej wersji 6.15.0 (2206) z mapami 1404 z backupu i tutaj wszystko działa już jak należy i mogę jechać w trasę...
Zgłosiłem niedawno problem do supportu, ale niestety do wyjazdu nic mi nie będą w stanie pomóc.
Szkoda tylko, że wcześniej nie wyznaczyłem jakiejkolwiek trasy po Polsce, bo może miałbym już problem rozwiązany.
A z drugiej strony, to finalna wersja produktu powinna działać, a nie znowu coś nie działa i support na mnie zbiera dane.
A dopiero co wykupiłem wsparcie na kolejne 2 lata...
Spotkaliście się może z takim problemem w najnowszej wAM?