klawiatura AM 6.7

  • 3 Odpowiedzi
  • 2067 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mourning

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II-Orange, HTC HD2,HTC One X
klawiatura AM 6.7
« dnia: Marzec 09, 2011, 22:44:54 »
Dawno nie korzystalem z AM a ze akurat jutro mam wyjazd to pomyslalem ze wyznacze sobie trase i zobacze co i jak.Najpierw w ogole nie chciala sie uruchomic AM.Zresetowalem HD2 i po resecie program sie wlaczyl tylko ze jak wybieram prowadz do i mam wpisac nazwe miejscowosci to na klawiaturze mam tylko jedna litere "ą" i nic wiecej.Klikanie w puste kratki nic nie wnosi bo zadna litera nie wyskakuje w okienku.Jak wybiore kody pocztowe to za pomoca kodow moge wpisac miasto no ale ulicy juz nie wpisze.Spotkal sie ktos z taka przypadloscia?Wczesniej tego nie mialem.Teraz po tym wlaczeniu tak sie stalo.Kolejne resety nic nie wnosza.AM 6.7 w legalnej wersji.Jest na to wszystko jakas rada czy tylko ponowna instalacja moze pomoc?Dodam jeszcze ze pod ikonka dom zamiast nazwy dom jest znak zapytania.Tak wiec cos tak jakby gdzies pogubila nazwy,litery

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: klawiatura AM 6.7
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2011, 23:44:04 »
Format karty + nowa instalacja, szybszego sposobu raczej nie znajdziesz.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline mourning

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II-Orange, HTC HD2,HTC One X
Odp: klawiatura AM 6.7
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2011, 08:34:14 »
Najfajniejsze jest to ze dzisiaj uruchomilem Pocket Mechanic,zrobilem defragmentacje karty,scanowanie karty itd i wszystko wrocilo do normy.Zastanawiam sie czy to faktycznie pomoglo-Pocket Mechanic czy moze to ze dzisiaj nie uruchamialem jej ze skrotu w HTC Sense tylko z folderu.

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: klawiatura AM 6.7
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2011, 08:55:05 »
Oczywiście, że pomogła naprawa systemu plików. Ale nie zawsze uda się tak naprawić, żeby wszystko działało.